Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Redlight2


Redlight2
tag

Rip Xbox ;]

(#2) oriic válasza Redlight2 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+ RIP PC is? ;]

Live-Die-Respawn

(#3) feki4eva válasza oriic (#2) üzenetére


feki4eva
csendes tag

Sokszor temették már mindkettőt :DDD

(#4) Gery9112


Gery9112
őstag

Jó, hogy nem az Anthem megjelenése előtt került be az EA Access, még több ember gépét használhatatlanná tette volna. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

felvilágosítanátok, hogy mi is pontosan az EA Access?

(#6) Carlos Padre válasza Sanyi.mTs (#5) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egy bizonyos éves előfizetés keretében játszhatsz az ea játékotportfóliójanak egy részével.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#7) oriic válasza Sanyi.mTs (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

EA Access

Xbox One-on elérhető szolgáltatás, amely fix havidíj, vagy éves díj kifizetése után hozzáférést ad a vaultban lévő teljes verziós EA-s játékokhoz. Mindemellett az EA-s játékok árából 10% kedvezményt kapunk, ez természetesen az előrendelésekre is vonatkozik. Plusz dolog, hogy kapunk minden EA-s érkező játékból egy 10 órás, szabadon játszható trial verziót, amely némileg korlátozott hozzáférést ad a teljes programból, de a megszerzett eredményeink, achievementjeink megmaradnak.

Origin Access

PC-n elérhető szolgáltatás, amelynek már két változata van. A BASIC verzió nagyjából ugyanaz mint az EA Access esetében (Annyi különbséggel, hogy akad néhány nem EA-s játék is a Vaultban), a PREMIUM verzió már kicsivel drágább, viszont a BASIC tartalma mellett minden érkező EA-s játékhoz korai hozzáférést kapunk (A teljes verzióhoz) anélkül, hogy megvennénk azt.

Természetesen mindkét platformon csak addig kapjuk meg a játékokat amíg él az előfizetésünk.

Live-Die-Respawn

(#8) mike1334 válasza Redlight2 (#1) üzenetére


mike1334
veterán

Jaja, minden xbox vásárló csak az EA Access miatt vett xboxot, és most tömegesen hagyják el a süllyedő hajót erre a bejelentésre :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#9) Carlos Padre válasza mike1334 (#8) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azért marad érv az xbox mellett is, ott játszhatsz régi játékokkal is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#10) Redlight2


Redlight2
tag

Nem kell àm megenni :D ott volt az a"szmàjli" :)

On: Megmondom őszintén PC és PS userként, hogy gondolkoztam egy xbox-on az access miatt. De ha igaz lesz a hír, érdemes vàrnom. Illetve azoknak is , akik hasonlòan làtjàk a dolgot.

Persze aki xbox exclusive-ok vagy az oldschool jàtékok (ahogy fentebb is írta a kolléga) miatt (vagy csak szimplàn szereti a x1-et) tart boxot, annak tökmind1 :)

[ Szerkesztve ]

(#11) mike1334 válasza Redlight2 (#10) üzenetére


mike1334
veterán

Ha van normális PC-d, és tudsz így is úgy játszani, ahogy szeretnél (pl. kontrollerrel tv előtt agy bármi), akkor szvsz felesleges még egy xboxot is venni. EA Access (nem ezen a néved, de) van pc-re is, xbox ex címek már pc-re is jönnek..max akkor lehet érdekes, ha krumpli a pc-d vagy csak simán nem akarod fejleszteni. Egy box árából (mire bekerülnek accessbe) elég sok ea játékot vehetsz.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#12) joey04


joey04
titán

jó dolog az, a ps tábor is nyerne vele. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) Redlight2 válasza mike1334 (#11) üzenetére


Redlight2
tag

Kellene egy 4k UHD blu-ray olvasò , azok eleve borsosak...akkor màr miért ne egy x1x és még gamelni is lehet vele :D

[ Szerkesztve ]

(#14) mike1334 válasza Redlight2 (#13) üzenetére


mike1334
veterán

Úgy érthető..bár én az S-t nem használom ilyesmire, másfél év alatt összesen 2 lemez volt benne :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#15) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Majd ha havonta az EA fizet... :D

Life, Uh, Finds A Way

(#16) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

De hát a Sony megmondta, hogy az EA Access nem nyújt valódi értéket a játékosoknak. :)

A játéknak soha nincs vége.

(#17) hombre[EU] válasza dreampage (#16) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Van az a pénz...

Life, Uh, Finds A Way

(#18) Polllen


Polllen
nagyúr

Ez jó hír, tavaly tuti tovább megtartom a ps4-t, ha lett volna EA access.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Én nem igazán tudtam eddig, hogy mi az az EA Access, most utánanéztem. Ez valóban az, hogy évi 5500Ft-nak megfelelő összegért játszatok a listán található játékokkal? Amik adott esetben bővülnek vagy épp kikerül belőlük ez-az?

(#20) Carlos Padre válasza hogabesz (#19) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Igen.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#21) hogabesz válasza Carlos Padre (#20) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Akkor nem értem, mert a hozzászólásokból nekem az jön le, hogy ezt nem tartják jó üzletnek a felhasználók. Én kapásból találtam 4-5 játékot a listán ami érdekel, 5500-ért egyet nem kapok meg közülük. De lehet én értelmeztem félre.

(#22) Def26


Def26
félisten

fogadni mernék, hogy a battlefield v nyitó cím lesz ps4 -en és egy darabig nem is kapja meg a többi platform.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23) gyuromoj válasza Def26 (#22) üzenetére


gyuromoj
veterán

Az jó lenne, Bf1-et már meguntam 1-2 hónapja. Apex is 2-3 hétig tartott, most SW Bf 1-el bohockodok, de nem lesz hosszú életű.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#24) Carlos Padre válasza hogabesz (#21) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Akkor neked már megéri.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#25) Bogyi007 válasza gyuromoj (#23) üzenetére


Bogyi007
veterán

Azért az meglepő lenne mivel az Ea és pláne a Battlefield vezető platformja marketing szempontból az Xbox jelenleg, míg pl. a Codok Playstation platformon élveznek újabb extra tartalmakhoz való korai hozzáférést..

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#26) ARPI70 válasza dreampage (#16) üzenetére


ARPI70
csendes tag

Sok értelmét továbbra sem látom, pláne, hogy csak az alapjátékot kapod meg az EAA-ban. Nahát Dream te sosem növöd ki a Sony fóbiádat, még így közel a 40 felé sem? :)

(#27) Def26 válasza ARPI70 (#26) üzenetére


Def26
félisten

ezt akár én is írhattam volna. Nem vagy te a másodregem? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#28) Polllen válasza ARPI70 (#26) üzenetére


Polllen
nagyúr

Jaja, mert még soha sem volt olyan, hogy ingyen osztogatták a bf4, bf1 pass-t... :U Emellett meg a legtöbb játékból nem az alapverzió van a basic-ben sem.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.