Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kovsol


kovsol
titán

Nem is hallottam még róla, de a videó felkeltette az érdeklődésemet. :)

May the Force be with you!

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nekem marhára a Rust jut róla eszembe :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Plazmacucci válasza kovsol (#1) üzenetére


Plazmacucci
félisten

+1

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) varadigabor válasza Sirandrish (#2) üzenetére


varadigabor
senior tag

Hát Rustban van 400 órám, Forestben meg vagy 10 óra:D

Nem olyan mint a Rust mert itt jelenleg egyedül vagy, és a legnagyobb veszélyt a kannibálok jelentik:D
Amúgy elég parás mert építettem kis viskót, jött egy kannibál agyon vertem:D Eltelt 1 nap jöttek ketten, agyon vertem őket:D Csináltam pár csapdát egy házat a fára gyűjtögettem stb. Lefeküdtem a karival, alvás közben meg jelentek vagy 20-an , elintéztem vagy 10-et de többivel nem nagyon bírtam , és agyon vert a kannibál asszony. Meghalsz talán kapsz még egy esélyt, ha akkor is véged akkor csak a mentést tudod betölteni.

Amúgy azóta lehet Co-opbann is játszani, kíváncsi leszek mi lesz belőle, még sok a bug meg még sok tartalom hiányzik, de állítólag nagyon kicsi fejlesztő csapat csinálja, 4 ember talán. De így is jobban haladnak mint a Rusttal :D Remélem kapnak valami támogatást sonytól és belehúznak még jobban a srácok.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#5) Sirandrish válasza varadigabor (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

De játékmenetileg sem hasonlít? Mert az oké hogy itt nincs több player de a többi?
Nem zombi van hanem kannibál..azt hiszem ez egyre megy :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) varadigabor válasza Sirandrish (#5) üzenetére


varadigabor
senior tag

hát ott sincsenek már zombiek:D hanem mutáns állatok voltak/vannak/megint lesznek

hát itt is túl kell élni, rustban a zombiek bizonyos helyeken voltak, itt kannibálok meg rád mennek simán.
Hasonló végül is , de sokban más, ugyan úgy tudsz craftolni, építkezni, ugyan úgy túl kell élni,
De minden másképpen van megoldva.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#7) Garada


Garada
őstag

Hát a játék pc port után is olyan hulladék marad akkor messze el fogom kerülni.

(#8) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Mekkora a bejárható terület?

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#9) Garada válasza sanyi0627 (#8) üzenetére


Garada
őstag

Azzal nincs, gond, engem az zavar hogy trailer alapján volt egy valamilyen szinten kész játék és ehhez képest kapunk egy olyan verziót ami még messze meg sem közelíti és elég lassan érkeznek az újabb dolgok és olyan alapvető gondok vannak az egésszel, hogy lehet egy idegesítő bugok kijavítottak de felmerülhet simán egy másik helyette.Tehát amíg teljesen kész nem lesz ez az egész, mert az alapötlet nem rossz addig nem is érdemes játszani vele mert az embernek nagyon el tud menni a kedve az egésztől early acces ide vagy oda.

(#10) varadigabor válasza Garada (#9) üzenetére


varadigabor
senior tag

Hát tudom hogy bugos:D De még alfában van , azért lenne jó ha belehúznának.
De majd mondunk róla véleményt ha ki adják.

Amúgy még így is jobbak mint az Ubisoftnál:D Amúgy annyira ebbe engem nem is idegesítettek a bugok, Dayznél csak rágondolok fel idegesít :W

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#11) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Egész jó játéknak tűnik,eddig még nem is hallottam róla. :(

06-3o/9759I39

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.