Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szánalmas amit a Square művelt. :(

Live-Die-Respawn

(#2) Sident96 válasza oriic (#1) üzenetére


Sident96
tag

Nekem nagyon tetszik. :)
Nem tehetnek mindenki kedvére. ;)

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Én mikor megláttam hogy FFVII akkor majd besz*rtam..aztán mikor megláttam hogy 1 újjal nem nyúltak hozzá...akkor már inkább elhánytam magam.

Szégyen és gyalázat hogy ennyi idő alatt sem tudták legalább PS3 szintre felhozni a grafikáját és van bőr a képükön több mint 10év távlatából kiadni UGYANAZT!!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Sident96 válasza Sirandrish (#3) üzenetére


Sident96
tag

Miért ne lenne, ha van rá kereslet, veszik? :)

(#5) nonsen5e válasza Sirandrish (#3) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ezalatt 10x megcsináltam volna Starcraft 2 editor toolal az egészet kb... :D
X/X-2 HD remastert simán meg is vettem még annó tavaly, mert PS2-em nincsen, 3 meg igen, és ez volt az opció rá. Viszont nem hiszem, hogy sok embernek ne lenne legalább egy P2-es 300mhz-el, mert az eredetihez annál több nem kell, de a Steames verzióhoz sem kell sokkal több. Az egész pénzlehúzás egy programozó 10 perc munkájával.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#6) Sident96 válasza nonsen5e (#5) üzenetére


Sident96
tag

Pontosan. :) De sokan ha a bevételnövelés a cél, ugyan így döntene.

Szerk.: Ohh, bocsi, azt hittem nekem válaszoltál.

Egyébként, van rengeteg grafikai mod FF7-hez pcre. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) nonsen5e válasza Sident96 (#6) üzenetére


nonsen5e
addikt

Igen. PC-re.
Lelkes rajongók ingyen jobbakat művelnek mint a nagy cégek. (Dark-Souls 2... :U )

Nem lett volna olyan bődületesen nagy munka megvenni pár fillérért ezen mod készítőjét, és máris ég és föld lenne a kettő között a különbség.

Mondjuk ez Advent Childrenes, de a lényeget szerintem mindenki érti.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#8) Sirandrish válasza Sident96 (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem a kereslettel van baj. Mellesleg tuti 3szor annyi elkelne ha felhúznák a grafikát XIII-as szintre :K

(#5) Gertrius Az utolsó mondatodba teljesen összefoglaltad az én gondolataimat :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) nonsen5e válasza Sirandrish (#8) üzenetére


nonsen5e
addikt

Final Fantasy VII: Technical Demo for PS3 PlayStation 3 :K

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#10) Sirandrish válasza nonsen5e (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Naah....naaah.......NAAAAAAAAAAAAAH.
Jöhet, megvettük :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) saelin


saelin
veterán

Gyönyörűen fog festeni egy 50"-os tv-n a ps2-es grafikájával... Emlékszem a ps3-as Shadow of Colossus-ra és ha legalább annyira felhoznák a látványt, az már simán elfogadható lenne. Legalább teljes áronú játékként akarják eladni?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12) nonsen5e válasza saelin (#11) üzenetére


nonsen5e
addikt

PS1-es grafikával, ne viccelj. :) PS2-ből elég szépeket ki lehet hozni még.
Pár hónapja FFXII-t kíváncsiságból kirendereltem emulátoron PC-n 1440p-ben, simán elmenne PS3 erában is, viszont ilyen régi dologból kombinált 2D-3D grafikával nem lehet semmit kihozni újrarajzolás nélkül, egyszerűen a textúra és a modellek minősége olyan felbontáson van tárolva, nem csak a hardware limitáció miatt kicsiben renderelték ki a HD textúrákat.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#13) Sirandrish válasza saelin (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez bőven PS1...PS2-n azért voltak szép dolgok. Pl Okami :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) ldave


ldave
félisten

Akkora meló lenne az egész FF7-et újra megcsinálni, hogy inkább ne is álljanak neki. Inkább valami újra fordítsák azt a sok-sok időt és energiát, amibe ez az egész kaland kerülne.

Ráadásul nem tudom miként fogadná a mai világ pl csak azt a tényt, hogy a játék elején terroristaként felrobbantasz egy egész városrészt, amibe rengeteg ember hal meg. Kizártnak tartom, hogy a Square ezt most így ki merné adni.

Hagyjuk már békén a PS1-2 korszakot, annak megvolt a helye és ideje. A Square pedig kezdjen el újra rátalálni arra az útra, melyet a 2000-es évek elején elhagyott.

A Slime draws near! Command?

(#15) Sirandrish válasza ldave (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nagyon szívesen békén hagynám...nem én kértem hogy adják ki újra :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) nonsen5e válasza ldave (#14) üzenetére


nonsen5e
addikt

Mondjuk ez igaz, de ha a Modern Warfare 2-t átengedték... (Amiben terroristaként le kell mészárolnom gépfegyverrel egy egész repülőtérnyi ártatlan embert... mondjuk megvan a skip opció benne) akkor ez is simán átmenne.

Utóbbit meg meglássuk mi is az az új cím amit hamarosan bejelentenek. :K

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#17) alevan válasza nonsen5e (#16) üzenetére


alevan
őstag

Átengedték, mert egy orosz reptéren csinálod ;]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#18) Nelopjál


Nelopjál
csendes tag

a 8 és a 10 a legjobb ff, de a leges legjobb az a 8

[ Szerkesztve ]

(#19) alevan válasza Nelopjál (#18) üzenetére


alevan
őstag

Próbáld ki az 6-ot (SNES vagy GBA változatot). Utánna az 5-öt (dettó SNES vagy GBA). Utánna a 9-et. Utánnuk a Dissidiát. Utánna a Dissidia 012-t. (olcsón kapni használt PSP-t).

Utánna írd át a listád :D

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#20) nonsen5e válasza alevan (#19) üzenetére


nonsen5e
addikt

:R Amíg nem próbáltam a 6-ot mobilon, addig mindenki tudja mi volt a kedvencem, visszaszorult most a második helyre, eszméletlen jó. :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#21) AAAgold


AAAgold
senior tag

amikor kijött a technikai demo, az volt a duma, azért nem csinálják újra, mert túl nagy meló lenne

ma már mind a szakemberek mennyisége és minősége, mind a technikai háttér annyit fejlődött, hogy simán meg lehetne csinálni, ha nem is gombokért, de nem olyan vészes minőségben

a legfontosabb ugyanis, amin áll vagy bukik egy játék az már régesrégen megvan - ez pedig a játékélmény és a történet, ami tökéletes

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#22) rbriddick77 válasza AAAgold (#21) üzenetére


rbriddick77
csendes tag

Na igen, az érdekes duma, hogy 10 év (vagy több) lenne mire megcsinálnák újra. A játék nagy része adott (sztori, helyszínek, karakterek, zenék, stb.) lényegében a grafikus motort kéne cserélniük, meg a videókat. Mondjuk maga a játék elég hosszú, szóval azért lenne vele elég munka, de szerintem megérné.

Nemrég láttam ismerősnél PS2-őn az FFX-et, azon a grafikai szinten már bőven jó lenne a játék. A HD újrakiadást mondjuk nem láttam.

Gyanítom inkább attól tartanak, hogy sokan csak dumálnak, aztán meg max lewarezolnák. Na de majd a RE HD remasternél kiderül a rajongók tényleg megveszik-e a régi címeket felújítva.

(#23) nonsen5e válasza rbriddick77 (#22) üzenetére


nonsen5e
addikt

X HD nem volt egy nagy szám, élesebbek voltak ugyanazok a modellek, amik megjelentek PS2-re, kb. olyan különbség, mintha emulátorban beállítod, hogy nagyobb felbontáson renderelje és downsampling.
Viszont azzal bebizonyították, hogy igenis van kereslet rá, mert elég jól fogyott, pedig az közel sem volt egy akkora nagy remake.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#24) AAAgold válasza nonsen5e (#23) üzenetére


AAAgold
senior tag

illetve tavaly volt talán az FF-VII újrakiadás pc-re, azt is vitték azért

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#25) rbriddick77 válasza AAAgold (#24) üzenetére


rbriddick77
csendes tag

Annál volt valami nagyobb felbontás beállítási lehetőség, vagy ugyanúgy 640x480 volt a max?

(#26) AAAgold válasza rbriddick77 (#25) üzenetére


AAAgold
senior tag

mintha lett volna valami állítási lehetőség, de mivel a játék elején behalt a kontrollerem, abba is hagytam, azóta meg letöröltem

az eredetire rá kell rakni a modokat, aztán azzal nyomni, amíg nem jön egy igazi remastered :)

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#27) oriic válasza AAAgold (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak jelzem itt is, hogy ez a PC-s kiadás jelenik most meg PS4-re.

Live-Die-Respawn

(#28) AAAgold válasza oriic (#27) üzenetére


AAAgold
senior tag

gyakorlatilag a tavalyi pc-s remastered ugyanaz volt, mint az eredeti, ami meg gyakorlatilag ugyanaz volt, mint a ps1-es változat - ergo, egy picit jobb felbontással, de az eredeti ps1-es változat jelenik meg ps4-re :D

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#29) AAAgold


AAAgold
senior tag

de ezt a bemutató videót, meg a techdemót megnézve érezni, hogy ebben még volt final fantasy feeling

a legújabb, "kabriózunk az audinkkal a naplementébe" ff videók nevettségesek ennek tükrében

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#30) ldave válasza AAAgold (#29) üzenetére


ldave
félisten

Az a jó, hogy az FF-feeling mindenkinek más jelent :)

A Slime draws near! Command?

(#31) alevan válasza AAAgold (#29) üzenetére


alevan
őstag

Számomra ott kezdődik az FF feeling, hogy az eidolonok megidézése nem egy fél perces animáció amit kötelező akár 200. idézéskor is megnézni. Dettó a képességekkel. (Most csúnyán nézek rád, FF 7 és 8 és 13)

Ezért szerettem a 2D FF játékokat. Ott semmi sallang. Csak "pure" játék.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#32) nonsen5e válasza alevan (#31) üzenetére


nonsen5e
addikt

13-ban egy-egy sec alatt ki lehet skippelni ôket, egyedül az Ultimate abilityket játssza végig (Zantetsuken, Mega Flare), de igaz: X-ben is az elsô beállításom volt a rövid idézés az inverz-Y után.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#33) ldave válasza alevan (#31) üzenetére


ldave
félisten

Egy Kinights of the Round Quadra Magic-kel megtoldva, majd rátolva a Mime, na azt nevezem én lassúnak :)

A Slime draws near! Command?

(#34) alevan válasza nonsen5e (#32) üzenetére


alevan
őstag

A Paradigm váltásokat viszont nem.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#35) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Square Enix boutique:

2 perccel később most meg:

Nem tudom itt mit írtak, de gondolom, hogy a keresett termék nem található.

alevan: Azon lehetne még vitatkozni, hogy az vajon gameplay miatt van-e úgy? Mivel fightonként az első váltásnál mindhárom karakter táncol tripla ideig, utána már csak egy. Ne lehessen instant lereagálni bizonyos dolgokat (heal?), előre kelljen valamelyest tervezni.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#36) oriic válasza nonsen5e (#35) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jön, úgy tűnik idő előtt szivárgott ki. :D Kb, mint az FF13 PC-s kiadása.

Live-Die-Respawn

(#37) ldave válasza nonsen5e (#35) üzenetére


ldave
félisten

Őő, lol...

A Slime draws near! Command?

(#38) nonsen5e válasza ldave (#37) üzenetére


nonsen5e
addikt

Szerintem a következő évtizedig az újrakiadásokból akarnak megélni... :W
Tomb Raider def.ed., Sleeping Dogs def.ed., Hitman HD trilogy, KH 2.5 remix, az FF újra-kiadásokat meg már 2 kezemen sem tudom megszámolni. :W
No és 1-2 kivétellel a grafika is "alig" fejlődött.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#39) oriic válasza nonsen5e (#38) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ehhez a témához írtam egy őrült hsz-t, a PS4 topikba. :DDD

Live-Die-Respawn

(#40) AAAgold válasza alevan (#31) üzenetére


AAAgold
senior tag

igen, ezek valóban idegesítő dolgok, de egy játékirányítási "hiba" - de ettől még a varázs ott van bennük, ahogy a 2d-s ff-ekben is, ahogy ott volt már az ős ff1-ben is bizonyos mértékig

na, ez a varázs kezd el erőteljesen kikopni ezekből a szép új részekből

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.