Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Ebből kiindulva sem az a kérdés, hogy lesz-e PS 4-es port, hanem hogy mikor. :)

Sic Parvis Magna

(#2) #52588800 válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


#52588800
törölt tag

Sony nem engedte Early Accessként a platformra. Szóval ez eddig sem volt kérdés. Előbb legyen kész, aztán mehet PS4 -re.

(#3) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Végre egy siker amivel lehet büszkélkedni.Több ilyen hír kellene.

(#4) GodGamer5 válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


GodGamer5
addikt

Addig is ennyi örömük legyen az Xbone tulajoknak. ;)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) Eclips21


Eclips21
őstag

Csak az a baj hogy PC-n is hulladék még mindig, persze ennek ellenére napi szinten szívatom vele magam. Sokkal több energiát kéne rá fordítaniuk, tegnap is ~6GB patch és semmi érdemi javulás...

(#6) sTERNI válasza Eclips21 (#5) üzenetére


sTERNI
senior tag

Szidtam én is rengeteget, de javult sokat. Meccs elejei lag például már nincs, ami nagy áldás. Gránátot ugyan még mindig félve dobok, mert akkor úgy be tud akadni néha a hang, hogy csoda.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#7) wierra


wierra
senior tag

Mi ebben a game-ben a különleges? Azon kívül, hogy hatalmas hype körülötte..

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#8) Wesder válasza wierra (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Kb olyan mint a fétis, ha nem jön be, hiàba magyaràzzàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Saját példa:
Ellenkezel, nem akarom, szar, mi ebben a jó, laggol, csúnya, lucky hitbox, stb... Nagy nehezen haverok rávesznek hogy próbáld ki... Onnantól nem enged. Egy nagy szívás az egész, 90 %-ban futsz a halálba semmi loottal. De ha összejön irtó nagy fun tud lenni :)

(#10) hombre[EU] válasza wierra (#7) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Egy kis friss vér az fps játékok világában. Én legalább 10 éve nem játszottam kompetitív fps-t,de ahogy láttam eddig semmi sem változott csak a polygonok. Pubg egy új mod(tudom volt elōtte is battleroyale,de ez a legemészthetōbb formája) és az emberek szeretik az új élményt.

Life, Uh, Finds A Way

(#11) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

A sima xbox mit tud kezdeni a játékkal? Valakinek van saját tapasztalata ezzel kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#12) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Na azért ez nem semmi! Remélem mihamarabb megcsinálják "értelmesen" azután jöhet a ps4-re is! Biztos ott is összehoznak még pár millió eladást.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#13) Polllen


Polllen
nagyúr

Nagyon szép eredmény, de azért durva, hogy a gondjai ellenére ennyire fogy.

A PS4 kiadásra csak összegyűlik már annyi, hogy rá tudják szánni a megfelelő erőforrást, hogy ne legyen problémás. (Mondjuk nyilván nem a pénz, hanem a motiváció hiányzik, de akkor is...)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14) kiezTe90 válasza Polllen (#13) üzenetére


kiezTe90
senior tag

De milyen motiváció kell még nekik? Világszerte szeretik a játékukat, több millióan játszák, stb...
Már én néha úgy gondolom direkt nem csinálják meg. :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#15) 30z.Samu válasza #52588800 (#2) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, tudom, olvastam róla. Őszintén szólva nem bánom, azt se ha csak 30 fps-el menne. De az akkor legyen odaszögelve. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#16) mike1334 válasza GodGamer5 (#4) üzenetére


mike1334
veterán

Egyre több helyen látom a hozzászólásaid és elég szomorúak...ha az minden örömöd, hogy más örömét/játékát szólod le, akkor csak sajnálni tudlak. Most komolyan, minden bántás nélkül.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#17) Raysen623


Raysen623
addikt

Lassan már napi hírek lesznek erről a bughalmazról, ahol mindenki szereti a bré ízét mert az jó neki. Amíg nem jön ki PS4-re addig nálam felejtős.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#18) Imilenni válasza mike1334 (#16) üzenetére


Imilenni
addikt

Konkrétan a játék tényleg gány, trágya.
Viszont jatékélményre odabsz, egy kis változatosság már kellett az FPS világba.

Press "F" to pay respects.

(#19) mike1334 válasza Imilenni (#18) üzenetére


mike1334
veterán

Nem is ezzel van baj, én se játszok vele...hanem, hogy minden esetben úgy ír arról, aki nem az általa preferált platformon játszik, mintha valami alantas hülye lenne, csak ő a helikopter....

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#20) #52588800 válasza mike1334 (#19) üzenetére


#52588800
törölt tag

Te meg azonnal ott teremsz, mint az xbox védőszentje ;]

(#21) mike1334 válasza #52588800 (#20) üzenetére


mike1334
veterán

Nem az xboxot védem. Mindenki azzal járszik amivel akar. Ha megnézed pl a ps4 eladásokkal foglalkozó hírt, ott írtam, hogy örülök a ps4 sikerének, mert fokozza a versenyt. De ez a "mindenki hülye, aki nem úgy gondolkozik, mint én" hozzáállás az, ami zavar, meg a stílus.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#22) ProEvoFan válasza mike1334 (#21) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

...coca cola vs pepsi, nike vs adidas, ios vs android, amd vs intel, nvidia vs amd, xbox vs ps...örök témák, szinte már klasszikusok.Ezeken mindig lehet csámcsogni. ;] De megéri? Van értelme?
:N
De ez kell a népnek, pontosabban a többségének.

[ Szerkesztve ]

(#23) mike1334 válasza ProEvoFan (#22) üzenetére


mike1334
veterán

Hát ja...csak kicsit unalmas. Ahelyett, hogy mindenki örülne, hogy verseny van, és ennek mi vagyunk a haszonhúzói (bár a játék árak azért többnyire összhangban mozognak).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#24) #52588800 válasza mike1334 (#23) üzenetére


#52588800
törölt tag

Na pont én ezt máskép látom. Szerintem semmilyen verseny nincs már. A Nintendo megy a saját útján, a Sony is megy, az MS meg hol ide kap, hol oda. Most már talán az X kiadásával kezdenek magukra találni.

(#25) mike1334 válasza #52588800 (#24) üzenetére


mike1334
veterán

A Game Pass mondjuk 200 ftért akciósan sztem nem rossz. De néha egész jó játékokat is ki lehez fogni olcsón. Illetve az S jellemzően olcsóbb, mint a Slim. Nálam szempont volt, hogy a napi átlag 1 óra játékot a legolcsóbban ússzam meg, és ez az S-sel sikerült. De pl itt a pubg is, van aki már így is élvezi a játékot..nem is kevesen ahogy látszik...de a versenyt számomra az nyeri, aki kijön egy 60-70e forintos handheld only konzollal...MS play anywhere játékaival sírnék a gyönyörűségtől :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#26) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Grat nekik. Xboxon nem tudom milyen, de PC-n el lehet lenni a játékkal elég jól :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#27) 30z.Samu válasza NandorHUN (#26) üzenetére


30z.Samu
félisten

Haverok tolják boxon, élvezik. :)

Sic Parvis Magna

(#28) ProEvoFan válasza 30z.Samu (#27) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha megjelenik ps4re, én is kifogom próbálni.Ekkor siker mellett a sony remélem nem fogja kihagyni a ziccert.

(#29) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#28) üzenetére


30z.Samu
félisten

Majd mehetünk együtt, ha gondolod, én is teszek vele egy próbát. :) Bár PC-n sose játszottam vele előtte.

Sic Parvis Magna

(#30) Medocsabi válasza ProEvoFan (#22) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ebben nincs semmi kérdés,a sorrend coca,adidas,android,intel(kivéve konzol) ;]
A játékról meg annyit olvasok lassan lehet kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#31) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Mert a PUBG annyira jó játék, hogy 14 AVG FPS-el is fun. Elvégre 24 FPS is a filmeknél kell ugye. ;]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#32) NandorHUN válasza Ragnar_ (#31) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem tudom mit akarsz. 20 fps-nél többet amúgy se képes látni az emberi szem ;]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#33) Ragnar_ válasza NandorHUN (#32) üzenetére


Ragnar_
addikt

Jaja ezért mondom, a 144 Hz-es monitor is mekkora placebo már ;] De amúgy annak ellenére, hogy többnyire vegyes a megítélése steamen is pl. meg még mindig lehet bugokról olvasni vannak eladások rendesen.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#34) 30z.Samu válasza Ragnar_ (#33) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gondolom maga a játék hangulata viszi a hátán az egészet. Meg azt is olvastam, hogy ez a Battle Royal mint olyan új dolog. :)

Sic Parvis Magna

(#35) Polllen válasza 30z.Samu (#34) üzenetére


Polllen
nagyúr

Annyira azért nem, H1Z1 ha minden igaz jó ideje próbálkozik ezen a fronton.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#36) oriic válasza Polllen (#35) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom Xbox-ra gondolt, ott valóban újdonság.

PC-n már jó ideje vannak ilyen játékok. PUBG kitalálója is eredetileg az Arma II-es Battle Royale módon dolgozott.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#37) rudymester válasza hombre[EU] (#11) üzenetére


rudymester
senior tag

A térkép az ugrásnál akadozik, de leérkezés után már rendben van minden. Pár másodperc kell, hogy minden betöltődjön rendesen, de onnan már rendben megy és szerintem játszható. Voltam már második, szóval nem lehetetlen. 7-8 órám van a játékban, egyszer volt egy nagyobb összeomlás, amikor megszakadt a kapcsolat, vissza tudtam menni, de nem volt az igazi akkor 1x.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.