Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dominó85


Dominó85
veterán

Talán ingyenessé kellene tenni, ahelyett hogy lehúzzák egy valag pénzzel az embert. A H1Z1 nagyon jól halad afelé hogy valós konkurenciája legyen ennek a Mikroszkóp által fényesre nyalt seggű játéknak. Hajrá H1Z1!

* Péter - 06302461862 *

(#2) #78687232 válasza Dominó85 (#1) üzenetére


#78687232
törölt tag

A h1z1 fasorban sincs.

(#3) RECSKA válasza #78687232 (#2) üzenetére


RECSKA
veterán

Jaja!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#4) Mustaros válasza Dominó85 (#1) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Akkor az összes többi játéknak is ingyenesnek kéne lennie ami sikeres? Inkább kérd kölcsön valamelyik barátodtol a játékot... ennek a síránkozásnak semmi értelme.

(#5) tuki2200 válasza Mustaros (#4) üzenetére


tuki2200
senior tag

En is jatszom vele, de könyörgöm, azert megjelenes utan jóval még mindig tele van buggal, van benne 2 palya, 4 jarmu meg par fegyver és teljes árú játékként árulják... ha valami megjelenne hasonlóan a kiritikusok szétgyaláznák, itt gamepodon is. De mindenki hallgat, mert az emberek imadjak.. aki viszont azt mondja h ez ebben a formaban, igy meger ennyit, annak elment az esze vagy nagyon gazdag..

[ Szerkesztve ]

(#6) hati válasza tuki2200 (#5) üzenetére


hati
addikt

6k-ért vettem xboxra. Azért az nem egy vagyon.

(#7) tuki2200 válasza hati (#6) üzenetére


tuki2200
senior tag

A teljes ára 10, de en most pc-rol beszeltem, ahol van alternativa is es 10-12 korul mozog.. kb 6 ezres kategorianak jo, egyetertek.

(#8) #78687232 válasza tuki2200 (#7) üzenetére


#78687232
törölt tag

Tele van a net 20-25 eurós pc-s kulcsokkal. Én pont az ötös kommentedben felhozott problémák miatt nem játszok vele, szerencsére nem kötelező.

(#9) Polllen válasza tuki2200 (#5) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem kell megvenni. Lehet.

Én pl csak a mobilos verzióval játszom, az egész jó, ingyen.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10) Ragnar_ válasza tuki2200 (#5) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ha a következő Battlefield olyan lenne mint a PUBG a játékosok ledózeroltatnák az összes EA stúdiót, de a PUBG az PUBG azért játszák sokan, mert sokan játszák. ;]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#11) sTERNI


sTERNI
senior tag

Vannak ládáink, béna új mapunk, emote-jaink... de bugmentesített játékunk, na az nincs. Ez a bosszantó.
Jönne már egy normális alternatíva, mennék rögtön oda. (Nem, a Fortnite nem az)

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#12) Giovan! válasza Polllen (#9) üzenetére


Giovan!
addikt

Mondjuk kíváncsi vagyok meddig lesz az is ingyenes, nem látom be hol éri meg a fejlesztőknek ebben a formában üzemetetni az egészet.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#13) Wesder válasza Giovan! (#12) üzenetére


Wesder
félisten

IAP

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) YASKATIR válasza sTERNI (#11) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Mi a problema a fortnite-al?

(#15) sTERNI válasza YASKATIR (#14) üzenetére


sTERNI
senior tag

A grafikai stílus, a minecraft játékmenet rögtön elvette a kedvem. Valamivel realisztikusabb játékokat kedvelem (ARMA pl)

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#16) YASKATIR válasza sTERNI (#15) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

A grafikat megertem, mert nem mindenkinek jon be ez, viszont azzal, hogy mire celzol a "minecraft játékmenet"-el, elkepzelesem sincs

(#17) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Hmm lehet, hogy veszek egy Xboxt, hogy ingyen kipróbálhassam ;]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.