Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nem arról volt szó,hogy csak akkor mehet ps store-ra,hogyha már kész lesz? ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#2) oriic válasza hombre[EU] (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Technikailag mindegyik változat kész, és egyik sincs early access-ben.

Ha mégis ilyesmit akarnak csinálni Sony-nál akkor bedobják azt mint H1Z1-nél, hogy itt az open béta. (Bár az ugye ingyenes)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) AxBattler


AxBattler
félisten

Tűkön ülök.

:P

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#4) hombre[EU] válasza oriic (#2) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Technikailag mindegyik változat kész
Úgy érted elméletileg ?
Amit én hallottam (nem olvastam az interneten) múlt héten még bugos volt a hang, nem mūködött a hitbox és komoly teljesítménybeli problémái voltak még mindig. Ezért pénzt adni :U

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#5) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Fortnite nagy ellenfél lesz, főleg mert ingyenes.Ahogy hallom PCn fogynak a PUBG játékosok.Mondjuk ps4en nagy a játékos tábor, szvsz, lesznek páran akik ráfekszenek erre is.

(#6) oriic válasza hombre[EU] (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azert technikailag, mert az teny hogy megvan az 1.0. Az mas kerdes hogy bugos mint allat.

Live-Die-Respawn

(#7) Hopkins95 válasza ProEvoFan (#5) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nem tudom próbáltad -e a Fortnite-ot, de én miután kipróbáltam bottal nem piszkálnám. Főleg azután nem, miután megtudtam mi az a bloom és leesett, hogy miért nem oda megy a golyó ahova célzom.
Meg a másik hogy nem mindenki akar építgetni.

Szerintem a Pubg egy komolyabb játék a Fortnitenál normális célzással, konzolon még a csalókat is ki lehet kerülni, szóval nem lesz az rossz. Bár én végül PC-re nem vettem meg, mert nincs nagyon kivel játszanom + esni kezdett a playerbase. De PS4-en ha lenne open béta vagy valami network test adnák neki egy esélyt.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#8) l.skywalker válasza ProEvoFan (#5) üzenetére


l.skywalker
félisten

a COD-al szemben lesz érdekes, mert az ugyanaz kábé, csak jobb :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9) Polllen válasza ProEvoFan (#5) üzenetére


Polllen
nagyúr

PS4-n ez újdonság lesz, tuti sokan fognak játszani vele.

Viszont az új CoD nagy ellenfél lesz.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10) Hajdi


Hajdi
senior tag

Nekem erről ez a videó jut eszembe. Tudom, azóta változott a helyzet, viszont az egy dolog, hogy valami megjelenhet valamire, a kérdés a hogyan fog ez történni? Az optimalizálás nem az erősségük.

"The Man Who Sold the World"

(#11) l.skywalker válasza Hajdi (#10) üzenetére


l.skywalker
félisten

Azóta ez azért sokat javult, de pl. most megint vissza vettek a grafikából a teljesítmény érdekében... X-en is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12) Prof01


Prof01
veterán

Hiányzott, mint egy falat kenyér...

ingyen se kéne! :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#13) Wesder válasza Prof01 (#12) üzenetére


Wesder
félisten

A H1Z1-től sem estem hasra. Talàn majd az új COD.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) Raysen623 válasza l.skywalker (#8) üzenetére


Raysen623
addikt

Csak nem azt akarod sugallni hogy végre sikerült egy kimondottan "újszerű" játékmódot készíteni? :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#15) l.skywalker válasza Raysen623 (#14) üzenetére


l.skywalker
félisten

Más lett. Talán azt mondhatnám, hogy a COD br-ból hiányzik a legtöbb idegesítő része a többi BR-nek. H1Z1-ben kicsi volt a map (nem tudom most mekkora), Fortnite - túl cartoon, PUBG - túl "lomha" a mozgás.

Itt végre van:
- becsúszás
- normális futás
- ugrás
- a fegyverek dinamikája is szembetűnőbb
- és még csak zárt béta volt :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16) ojoba1


ojoba1
csendes tag

Fogadni mertem rá, hogy az ősszel érkező COD és BF miatt jönni fog :) Kíváncsi leszek rá, hogy miként szerepel majd. Az eddig látottak alapján nekem a Blackout-ra esik a választásom inkább.

(#17) Polllen válasza ojoba1 (#16) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nekem is bár azért meg kell néznem, h ilyen nagy terepet, h kezel a cod motorja.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18) <Lacy85> válasza ProEvoFan (#5) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Főleg, mivel a fortnite támogatja PS4-en is a billentyűt, egeret, na meg cross platform. Tudsz duózni, meg squad-ozni pc-s játékosokkal is.

(#19) NandorHUN válasza <Lacy85> (#18) üzenetére


NandorHUN
addikt

Egyetlen ami jobb a PS4-es multiban mint a PC-n, hogy nincsenek cheaterek.
Szóval ezt a crossplatformot hanyagolnám.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#20) haxiboy válasza hombre[EU] (#4) üzenetére


haxiboy
veterán

Nincs egy izmos gépem. 4690k+ RX 480, de abszolút nincs teljesítménybeli problémám, FHD-ben játszok, MINDEN maxon kivéve az élsimítás mert arra Supersamplinget használok 1440p-t. 75hz-es a monitorom, de ez mindenhol megvan stabilan leszámítva 1-2 helyzetet. 65 alá még nem láttam esni...

Annyira nem katasztrófa mint ahogy beállítják, a hitbox is teljesen rendben van, tény vannak még bugok de közel sem olyan súlyosak, nagy része ismert hiba és folyamatosan javítják.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#21) Hunpriest válasza haxiboy (#20) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Nem is a PC változat a bajos, hanem az Xboxos. Most volt egy hír, hogy javítás gyanánt butítják a grafikát. Talán nem a PS4 portot kéne ütni amikor még az Xbox port is szar ahogy van. Persze az ingame storeban már 1.0 előtt is lehetett szórni a pénzt...

(#22) haxiboy válasza Hunpriest (#21) üzenetére


haxiboy
veterán

"Lehetett szórni a pénzt"

Ez nagyon szubjektív, pubg pont az a játék amit ha megveszel igazából nem kell rááldoznod semmit utána, hacsak nem szeretnéd támogatni a fejlesztőket amiért cserébe kapsz mindenféle csilivili skint. De attól még nem fogsz jobban játszani :)

Arról nem feltétlen a pubg corp tehet hogy egy eredetileg PC-re fejlesztett játéknál butítani kell a konzolok miatt, teljesítményben is brutál nagy a különbség, ráadásul ők új szereplők a piacon, van még mit tanulniuk.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#23) Hunpriest válasza haxiboy (#22) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Hát akkor ki tehet róla? Olyan anyagi forrásokkal rendelkeznek mint nem sok másik fejlesztő cég és képtelenek minőségi portot csinálni. Nagyon sok más - és jóval kisebb költségvetésű! - cég képes rá. Itt a hozzáállással van a baj.

Az szerintem nem szubjektív gond, hogy az ingame store hamarabb volt kész mint a game breaking bugok javítása.

[ Szerkesztve ]

(#24) haxiboy válasza Hunpriest (#23) üzenetére


haxiboy
veterán

Szerintem nem vettél még részt semmilyen nagyobb volumenű szoftver fejlesztésében.
Nagyon esélyes hogy a különböző modulokat házon belül kissebb-nagyobb diviziók fejlesztik.

Rengeteg kissebb-nagyobb bugot javítottak az elmúlt időben, de egyik sem volt "game breaking bug".
Mióta megvan felidézni sem tudok olyan bugot ami játszhatatlanná tette volna a játékot.

Egy early access játéknál meg amúgy is pofátlanság reklamálni a minőség miatt.

Sok hiba az engine sajátossága....

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#25) Def26


Def26
félisten

Pedig milyen sokan mondták, hogy nem jön ps4 -re. :D sok xbox lovag.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26) ProEvoFan válasza Def26 (#25) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Elvileg a sony nem engedte amíg "kész" nem lesz a játék.Amúgy ahogy olvasom ez sosem lesz kész...

(#27) csiki_92


csiki_92
aktív tag

Tegye fel a kezét, akinek ez hiányzott. :DDD :P

(#28) dunc


dunc
nagyúr

Ezt a szemetet inkább ne!!! (megvan sajnos x boxon)

(#29) Hunpriest válasza haxiboy (#24) üzenetére


Hunpriest
senior tag

"Szerintem nem vettél még részt semmilyen nagyobb volumenű szoftver fejlesztésében." Szakmabeli vagyok. Megfordultam pár multinál szóval van hands on tapasztalatom nagyobb volumenű szoftver fejlesztésében.

Nagyon esélyes, hogy az ingame store fejlesztése nagyobb prioritást kapott, mint a port minőségének a javítása, mivel valószínűleg tudták, hogy nincs elég konzolos tapasztalatuk ahhoz, hogy egy jó minőségű portot szállítsanak időre.

Ezt lehet akárhogy csűrni, csavarni, de az a hozzáállás szerintem gáz és nem azt mutatja, hogy itt a játékosok (az ügyfelek ha úgy tetszik) lennének a fontosak, hanem a pénzszerzés a lényeg. Mondjuk ez most elég globális jelenség sajnos. Ebből a szempontból lényegtelen, hogy pay to win-ről van szó vagy csak kozmetikai dolgokat lehet venni, maga az elv a fontos.

Jó a game breaking jelző túlzás volt, de az tény, hogy amikor az 1.0 bélyeget megkapta a játék, akkor azért még bőven volt vele baj.

"Sok hiba az engine sajátossága...." - akkor nem az engine szar?

[ Szerkesztve ]

(#30) <Lacy85> válasza NandorHUN (#19) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Akkor szoktunk csak cross platform játszani, amikor a srácok nyúznak vele. Akkor néha összeülünk egy kis családi lövöldére. :D

(#31) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Hát azért PUBG-nál elég magas faktor lehetett, hogy kb. 10 milliót eladtak belőle jócskán bugos EA állapotában. Mi baj lehet akkor ? Esetleg néhány év múlva átpártolnak a BR játékosok más címhez ha nem sikerül javítani minden bugot ? Más játékkal is megesik. Viszont a kb. 30 millió db-ot már eladták.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#32) nagylaci6417 válasza ojoba1 (#16) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

one x megvettem 5000ft. inkább ittam volna el.föleg most hogy kiprobàltam a bo4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.