Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nozs23


nozs23
addikt

Nagy kár, hogy a legjobb mobilos kamerát funkcionálisan korlátozzák: ultra wide hiánya.
Úgy, hogy most már az összes konkurens belerakta. És van, aki jóval olcsóbban, mint amin ez fog nyitni. Érthetetlen.

(#2) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Miért kell ilyen idétlenül kinéznie?

https://utdetailing.hu/

(#3) Rolie Polie


Rolie Polie
junior tag

Bűnronda

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#4) Atomgeszi válasza nozs23 (#1) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Na meg a 60FPS hiánya.

(#5) atike


atike
nagyúr

Kicsit dolgozhatnának a megjelenésén... :) Tudásban komoly lesz az már tuti.

(#6) Plazmacucci válasza Atomgeszi (#4) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De miféle üzleti döntés áll mögötte?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) Drakmusz válasza nozs23 (#1) üzenetére


Drakmusz
őstag

Már a telének is örülni kell, ez van.Szerintem őket sem érdekli annyira.Ilyen az üzletpolitikájuk.
Automatán kattingató perverz mobilfotósoknak jó lesz, a többiek meg vesznek mást.;)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#8) rep3at


rep3at
őstag

Magánvélemény a P30 Pro után: A wide hasznosabb mint a tele. De nyilván várjunk rá még egy évet.. Arra meg hogy tegyenek hozzá AF-et is meg kettőt.

Forward thinking. كرر

(#9) tibcsi0407 válasza rep3at (#8) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Egyértelműen. Bár a kutyát jobban szeretem 5X zoom-mal fotózni, mert ha közel megyek, akkor izgága. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#10) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Igazàból 3 kèszülèk volt az amire vàrtam, de kb. egyik sem lett/lesz az igazi: iPhone 11 Pro Max - Mate 30 Pro - Pixel 4 XL.

iPhone: usb-c hiànya, ram mèret (most is kèrdèses, hogy 4 vagy 6), nincs visszafele töltès, csak egy XS upgrade
Mate 30 Pro: Google szolgàltatàsok nèlkül.. hàt elèg necces (főleg kèsőbb az eladàsa sem lesz egyszerű)
ès a Pixel 4 XL: ugye eddig az egyik legjobb fotós mobil volt (ès a többi pixel elönyök: tiszta android, frissitèsek ès minden újdonsàgot elsőkènt kap meg) remènykedtem, hogy 3 lencsèvel tènyleg a mobilfotózàs kiràlya lesz, de...ez a hatalmas kàva felül, ez a semmilyen kamera desing, 2 kamera ès ràadàsul nincs ultrawide, csak 4k@30FPS videofelvètel.. ràadàsul iphone àrban. Kössz de nem.

[ Szerkesztve ]

(#11) Atomgeszi válasza Plazmacucci (#6) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Bealltak az Apple mögé :D Majd jövőre meglepik ők is az innovációt :D

Mondjuk fotóban verhetetlen lesz az tény. De ma már ultraszeles alapnak kellene lennie. Hiába mondják sokan, hogy hülyeség. Nem az, max valaki nem használja ki.
Én már 30Fps- ben biztos nem videóznek. 60 fps után gyötrelem

(#12) nozs23 válasza Plazmacucci (#6) üzenetére


nozs23
addikt

Meg az ultra wide-ot meg lehet magyarazni azzal, hogy sporoltak.
Videora nincs epkezlab magyarazat. A konkurens rendszer pedig ott tart, hogy egyszerre ket kameraval tudsz felvenni 4K 60 fps videot.

(#13) mjani1172


mjani1172
addikt

Én nem látok a kamerában borzasztó nagy előrelépést, de a ha tényleg nincs ujjlenyomat olvasó az hatalmas hiba.Egyszerűen annál jobb dolog nincs.

[ Szerkesztve ]

(#14) FuRiONight válasza Atomgeszi (#11) üzenetére


FuRiONight
őstag

Miben àlltak be? Az eddigi informàciók ès szivàrgàsok alapjàn mèg az idei iphone-ok sokkal jobb vàlasztàsnak bizonyulnak. A Pixeleknèl pedig tudjuk, hogy Google ceruzàja is szèp vastagon fog az àrazàsnàl.

[ Szerkesztve ]

(#15) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Àllitólag Október 15-èn lesz az új Pixelek hivatalos bemutatója.

(#17) Stabi83 válasza nozs23 (#12) üzenetére


Stabi83
senior tag

Azt a magyarázatot hogy spóroltak egy ilyen árú csúcskategóriás telefonnál nem tudom elfogadni...

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#18) McSico


McSico
senior tag

Ez így elég gyenge eresztésnek tűnik. Én többre számítottam.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#19) NavySeal válasza FuRiONight (#10) üzenetére


NavySeal
senior tag

Pontosan így vagyok ezzel én is. Nagyon szerettem volna a Pixel 2-t egy Pixel 4-re cserélni, de ami eddig kiszivárgott az kritikán aluli...
Lehet iPhone11 lesz a végén, bár az i6s után megfogadtam, hogy Usb-c nélkül nem fogok iPhone-t venni.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#20) marcarc


marcarc
senior tag

Brozalom ahogy kinéz, évek óta várom, hogyha drágán is de beleugrok egy pixel vásárlásba DE könyörgöm, hogy vegyek meg egy 400e ftos telefont úgy hogy egy 200e-s OP7 Pro-t használok? Hogy? Hát vérzik a szemem ha ránézek a pixelre. Tényleg ennyire demagógok a google-nél, hogy a minden évben százezrével írt kommenteket figyelembe vegyék?

(#21) Drakmusz válasza marcarc (#20) üzenetére


Drakmusz
őstag

Valahol olvastam hogy az 5-ös szériára már két külön tervezőcsapatot fognak versenyeztetni házon belül, szóval a problémát ők is érzik.
Csak kicsit lassan reagálnak.....:)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#22) marcarc válasza Drakmusz (#21) üzenetére


marcarc
senior tag

Ennél talán egy picit többet várnék a cégtől aki a lényegében a tech világot vezeti.

(#23) atike válasza mjani1172 (#13) üzenetére


atike
nagyúr

Pedig hidd el, hogy akad... Mondjuk kinek mi...

:P

(#24) FuRiONight válasza marcarc (#20) üzenetére


FuRiONight
őstag

Èn is így voltam. De úgy èrzem, hogy màr direktbe csinàljàk ilyenre, mert nem lehetnek ennyire kretènek.

(#25) Atomgeszi válasza FuRiONight (#14) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hát pont ezaz. Hogy amennyibe fog kerülni, ahhoz képest elég vérszegény.

Se ultrawide, se 60FPS. Kicsi akksi. Ilyeneket, hogy kijelzőbe épített ujjlenyomatolvasó, vagy kijelzőbe rejtett selfie kamera, infraport mondjuk. Sehol semmi.

Mondjuk az tény, hogy fotózásnál biztos leraknak valami maradandót. De szerintem ezt a wide lencse kihagyása részt nagyon elszúrták most.. Egyszerűen ez már a kötelező a piacon, amit hozni kell. Főleg 400-500 ezerért.

(#26) K82 válasza Atomgeszi (#25) üzenetére


K82
őstag

Android 10-en felköltözött a zárolt telefont jelző lakat a kijelző felső felébe, tehát megvan az esélye annak h kijelző alatti ujjlenyomat-olvasó lesz.

Pixel / OnePlus Pad

(#27) forgonati válasza Rolie Polie (#3) üzenetére


forgonati
őstag

Az előző is szarul nézett ki, miért változtatnának a jól bevált recepten :D

Keelah Se'lai!

(#28) nozs23 válasza K82 (#26) üzenetére


nozs23
addikt

Nem lesz, már gyakorlatilag mindent tudni erről a telefonról. Minek is raknának bele ujjlenyomat olvasót, mikor lesz egy több szenzoros megbízható/gyors arcazonosítás?

(#29) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Mindegy hogy ki mit mond
Csúnya és kész

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#30) FuRiONight válasza enginev3.0 (#29) üzenetére


FuRiONight
őstag

Legalàbb smooth a kameravàltàsok között, nem úgy mint az összes többi gyàrtónàl.

(#31) enginev3.0 válasza FuRiONight (#30) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kár hogy az emberek nem ez alapján vesznek telefont

De ez ilyen kocka telefon, semmi más

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32) FuRiONight válasza enginev3.0 (#31) üzenetére


FuRiONight
őstag

A teszteket majd olvasd el, hogy milyen lesz a kameravàltàsok között, mindenko kicsèrni fogja. Illetve ott a Deep Fusion is, ami hamarosan jön.

Okè, nem ezek alapjàn vesznek telefont, nèzzük a többit: 800-1200nites HDR kijelző (àlà note 10+), a leggyorsabb mobilchip (az is marad a snapi 865-ig) tripla kamera (èjszakai mód, 3 lencse smooth vàltàsokkal, 4k@60FPS), Audio Zoom (ezt sokan elfelejtik) Dolby Atmos tàmogatàs, nagyobb akksi, nagyobb làtószögű FaceID ès a szoftveres extràkat le sem irom (4 kamera egyidejű hasznàlata).

Nàlam a Pixel 4 XL ès a Mate 30 Pro volt mèg versenyben, de ez màr csak volt.

Mièrt kocka telefon?

[ Szerkesztve ]

(#33) enginev3.0 válasza FuRiONight (#32) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mert aki ilyen felső kávával vesz telefont, ezekért a tulajdonságokért az tényleg kocka

Én is annak tartom magam, de telefonvásárláskor szóba sem jöhet olyan telefon ami szerintem nem szép
Kiválasztom az akutális legjobb telefonokat amik tetszenek, és utána jön az hogy melyik mit tud, bár pl most kompletten csak a külső miatt vettem meg a oneplus 7pro-t az S10+szal szemben, na meg minden másban is első a design pl: autóvásárlás

Aki abszolút nem foglalkozik a külsővel és tényleg csak a belső dolgok számítanak, azok már extrakockák, hisz kamerák között nem mindig váltogatsz, de a telefon külsejét mindig látod, és pl én nem szívesen használok olyan dolgot ami nem tetszik

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#34) Sinesol válasza FuRiONight (#32) üzenetére


Sinesol
veterán

Hát, a sok nit-es HDR azért annyira sokat nem jelent ezeken az apró kijelzőkön, a dolby atmos támogatás is főleg marketingszövegekben ér sokat, a legerősebb mobilchip igazából az A12 vagy 13 Bionicle, a smooth váltás kényelmes, de nem igazán létfontosságú dolog. Éjszakai mód szerintem van más mobilokon is, ahogy 4k/60 fps is tippre van konkurrens csúcstelókon, de lehet már alatta is, nem követem az összes modellt.

Kocka teló meg épp azért, mert ennyire technikai dolgokba kell belemenni, ha már pozitivumokat keresünk, ezek az adatok kb. az emberek 99%-át nem érdeklik.

[ Szerkesztve ]

(#35) FuRiONight válasza Sinesol (#34) üzenetére


FuRiONight
őstag

A12/X, A13 Bionic és a snapdragon 855+ a jelenlegi leggyorsabb SoC-ok jelenleg, es mivel az iPhone-okról irtam, egyèrtelmű, hogy az A12/X ès A13 Bionicra irtam.

Kocka teló meg épp azért, mert ennyire technikai dolgokba kell belemenni, ha már pozitivumokat keresünk, ezek az adatok kb. az emberek 99%-át nem érdeklik.

Èn a legelső telefonomat is a specifikàciókat előtèrbe helyezve vàlasztottam. Fontos a külső, de nem az elsődleges szempont, hanem a tènyleges hasznàlhatósag. Mivel az iOS 13 nagyon bejön és az új szèriàval kb. minden igènyemet kielègíti, ezért màs nem is maradt.

Idèn volt ugye Oneplus 7 Pro-m, gyenge kamera ès hangszórók, P30Pro kameràitól nem àjultam el föleg videófelvèteleknèl. S10+ pedig a dupla kamerakivagas miatt vàltam meg. Note 10+ pedig óràsi a sima pedig egy S10 Lite.

Mert aki ilyen felső kávával vesz telefont, ezekért a tulajdonságokért az tényleg kocka
Akkor itt a Pixel 4-nèl akkor egy konkrèt kontinens van. Ugyanmàr.

[ Szerkesztve ]

(#36) *RLaci*


*RLaci*
addikt

DRAKMUSZ
kocka vagy,megmondták a kávahuszárok ;] :D

(#37) Drakmusz válasza *RLaci* (#36) üzenetére


Drakmusz
őstag

Édes Istenem, ezek a kommentek.......:)

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#38) leslien válasza Drakmusz (#37) üzenetére


leslien
nagyúr

érkezik egy iPhone 11 pro.. meglátjuk mit tud.. :D ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#39) batai15


batai15
félisten

Számomra nagyon tetszetős a p4 .

(#40) Ganzer


Ganzer
aktív tag

A panda színű bejön. :)

(#41) leslien


leslien
nagyúr

hát ez?! [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#42) Atomgeszi válasza leslien (#41) üzenetére


Atomgeszi
veterán

"UPDATE: So much for a 5G Pixel this year. It turns out that the Geekbench listing was a fake. That is one of the drawbacks of covering this type of news; benchmark tests can be manipulated. However, there is always next year!"

(#43) leslien válasza Atomgeszi (#42) üzenetére


leslien
nagyúr

ja már láttam, de sajnos késő volt már szerkeszteni..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.