Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Mondjuk én azt javasoltam, hogy „ki tud többet inni belőle” verseny legyen inkább, de leszavaztak (Bandi meg szokás szerint bokánrúgott!)."

Ez a mondat nagyot ütött. :K

Mit mondjak, tud élni a falu. Tiszta szerencse, hogy nem ott élek, mert akkor nem 63 kiló lennék, hanem közel 100, vagy talán több is.

Szerethetőek a szereplők, még Kismajom is. Ha kifut a történet, nagyon fognak hiányozni. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) frem1790


frem1790
tag

Halálos! Az állatsereglet egyre jobb, könnyesre röhögtem rajta magam. Végre Pityu is linkeskedett egy kicsit Marcsával egyetemben. Tetszett!! :C :C
Ja igen, igaza van Vakegérkének, röpködnek az ínycsiklandozóbbnál ínycsiklandozóbb kalóriák, nem bírnák ellenállni ha ott laknék. Tuti elhízás! :DD

[ Szerkesztve ]

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#3) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Köszi srácok, igyekeztem! :R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4) adika4444


adika4444
addikt

Ismét nagyon tetszett! Az ANTSZ-es részen jót röhögtem :D

Lesz folytatás?

üdv, adika4444

(#5) Geri Bátyó válasza adika4444 (#4) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Örülök, hogy tetszett! :R

Már gondolkodom a folytatáson is (Kezd körvonalazódni, hogy milyen irányba vigyem a sztorit.) és egy alternatív kitérőt is tervezek, de most lesz egy hosszabb szünet valószínűleg.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.