Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Nakérem, ez is megjelent! Jöhetnek a kritikák, vélemények!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) frem1790 válasza Geri Bátyó (#1) üzenetére


frem1790
tag

Igaz nekem már volt szerencsém megjelenés előtt olvasni, de most még egyszer megtettem.
Szerintem nagyon jó lett, gratula!!! :C :C

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#3) Geri Bátyó válasza frem1790 (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Köszi! :R

Ha elkészül a folytatás, az majd meglepi lesz, nem kapjátok meg idő előtt! :P

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4) KROK640 válasza Geri Bátyó (#3) üzenetére


KROK640
veterán

8-as fejezetig jutottam most, (már álmos vagyok tovább olvasni) főleg az első 2-3 fejezet tetszett nagyon!

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#5) Geri Bátyó válasza KROK640 (#4) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az első 3 fejezet az, ami az eredeti játékban íródott. Ez részben nehezebb volt, mert a mások marhaságából kellett írni valamit, részeben viszont könnyebb, mert van mihez igazodni.
A többi már a saját agyszüleményem.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#6) apatyas


apatyas
Korrektor

Hajrá, hajrá!

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#7) Vakegérke válasza apatyas (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mikor megláttam, hogy hány részből áll az írás, gondoltam elharmadolom, aztán araszolok előre. Elkezdtem olvasni, meg sem álltam a végéig. "Itatja" magát, mint a jó bor. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Pedig már olvastad te is! Örülök, hogy tetszik, ami azért is lényeges, mert te is kiválóan írsz, úgyhogy tőled egy jó kritika kiemelkedően fontos!

Amúgy, mivel Hódika már nem funkcionál ebben a minőségben, apatyas volt a kollektorom, akinek ezúton is köszönöm a munkáját! :R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#9) Geri Bátyó válasza Geri Bátyó (#5) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Kicsit összemosódtak a dolgok, mert sok pluszt írtam az eredetiekhez, de az első 5 fejezet volt az eredeti!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#10) aggleány


aggleány
addikt

Nem rossz, nem rossz, de engem nem igazán fogott meg. Jópofa a főszereplő, de nem az én világom a történet. :)

(#11) Geri Bátyó válasza aggleány (#10) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ezzel sincsen semmi baj, mert nem tetszhet mindenkinek! Köszönöm, hogy végigolvastad! :R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#12) Urby66


Urby66
aktív tag

Nekem nagyon tetszett a stílus és az életképek is. Gyerekkoromban sokat voltam falun, teljesen megvan ez a hangulat. :C
Azért nem volt szép tőled, hogy nem derült ki miért büdös az a motor! :N

(#13) Geri Bátyó válasza Urby66 (#12) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Köszi! Ezek szerint sikerült eltalálnom a hangulatot!

Az viszont kiderül, hogy miért büdös, csak Pityu nem akarja érteni! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#14) Urby66


Urby66
aktív tag

De hát lemosta.... :Y
:D :D :D

(#15) Geri Bátyó válasza Urby66 (#14) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Hááát, izéé! :DDD
Még nem tudom, hogy mi lesz Vitézdoktor sorsa. A folytatásban nem igazán jut szerephez egyelőre.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#16) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#5) üzenetére


moonlight115
tag

Mások marhaságai... :F Ezek vajon kik lehetnek? :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#17) Vakegérke válasza moonlight115 (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem valami őrült társaság. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) moonlight115 válasza Vakegérke (#17) üzenetére


moonlight115
tag

Az hát, biztos a pingvinek. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#19) gabikiraly2


gabikiraly2
aktív tag

Köszi, ez jól esett. Simán el tudtam képzelni minden egyes jelenetet. Nagyon várom a folytatást.

Csend a lelke mindennek!

(#20) geprombolo válasza Geri Bátyó (#3) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ilyet azért ne tegyél! Szeretjük, ha kivételeznek velünk.
Jó volt megint elolvasni, laza esti felüdülés volt! :C :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21) Geri Bátyó válasza geprombolo (#20) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

+ Egérke, + Hódika

A jó hülyék! Köszi! ;)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#22) KROK640 válasza Geri Bátyó (#5) üzenetére


KROK640
veterán

Aha. Nekem az eleje tetszett a legjobban, de hajrá!

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#23) geprombolo válasza Geri Bátyó (#21) üzenetére


geprombolo
senior tag

:DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#24) Pasany


Pasany
csendes tag

Na, elolvastam ezt a történetet. Hát, ez valami nagyon idilli falu. Ilyenhez még csak hasonló is talán csak mutatóba létezik egy-kettő, ha egyáltalán.

(#25) Geri Bátyó válasza Pasany (#24) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem törekedtem arra, hogy valósághű legyen a történet. Kicsit inkább idealizált világ.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#26) geprombolo válasza Geri Bátyó (#25) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nekem bejött az egész, könnyen emészthető, mégis színvonalas. Humoros, de nem tobzódik a poénokban.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#27) kutjaaa


kutjaaa
tag

Jó volt elolvasni, lement egy szuszra! Tetszik, jó a hangulata!

T450, XIAOMI Note 8T,

(#28) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Jó lett! Köszi! :R :R :R

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.