Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Láttam már róla korábban videós tesztet, ügyes kütyü - bár nem olcsó.

B.Cs.

(#3) nord_


nord_
veterán

Tudom, hogy a szépség szubjektív, de azért lenyúlhatnák pl. a Belkin vagy a Mophie dizájnerét, mert ez úgy néz ki, mintha műszaki tesztelést végeznének egy olyan eszközön, ahol a külcsín még fejlesztés alatt áll...

(#4) joey04 válasza nord_ (#3) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) bollokcs80 válasza #40993792 (#2) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ahhoz képest, amennyiért az Apple kihozta a múltkor a 2 részes töltőjét, már-már baráti árú. :D

(Slash ennyire megőszült újabban?! ;))

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#6) janeszgol


janeszgol
félisten

Tetszik, hasznosnak találom. Az ára sem vészes, viszont a minősége? Mert mikor Bog mutogatta a videóban, hát kicsit az 1990-es évek jutottak az eszembe. Kattogó műanyag batár cucc. Akkor voltak ilyen magnók, meg tárolók például.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) persil


persil
nagyúr

"Omni lite".

Remelem hamarosan jonnek a mega tiny, full empty es a maxi mini termekek is.
Csak, hogy meg kevesbe lehessen a nevezektan alapjan beloni a kategoriakat.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#8) totopad


totopad
senior tag

Egyszer fejleszthetne valaki egy olyan terméket, ami a bankszámlámat is feltölti villámgyorsan...

(#9) Noukoum


Noukoum
veterán

Prémium termék prémium áron. Amilyen árban mennek a pitaka cuccok, ez nem is drága. Az almás árazáshoz képest meg kifejezetten olcsó.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#10) parkr válasza Noukoum (#9) üzenetére


parkr
őstag

a "mindent is" használatát több napi elzárással büntetném

(#11) Noukoum válasza parkr (#10) üzenetére


Noukoum
veterán

Ezt biztos nekem szántad :F

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#12) parkr válasza Noukoum (#11) üzenetére


parkr
őstag

régen itt vagy már, gondolhatod hogy nem :D

(#13) mbotnd


mbotnd
tag

A design lehetne szebb, de amúgy elég vonzónak tűnik.

(#14) kovy79 válasza parkr (#10) üzenetére


kovy79
őstag

Maximális +1!

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#15) tothbe


tothbe
addikt

Ez egy jó kis cucc. Nekem még a kickstarter-ről van a fullos modell, amibe be van építve az Apple Watch töltő, de más különbség nincs köztük. Viszont tényleg nagyon jól használható.

Illetve van itthon egy előd, az Air Quad is, amin nincsenek oldalt USB slotok meg kis fiók, de azok nem is hiányoznak róla igazán.Viszont az USB-C/Lightning kijövő csati az Omni-ban lényegesen jobb lett, mert a Quad-ban még nem lehetett teljesen visszahúzni a házba (Illetve ott csak az egyik volt(úgy kellett rendelni, amelyiket akarod), itt meg lehet váltani köztük).

Az alsó műanyag meg abszolút nem fog zavarni senkit később, mert kb sosem látod. Nekem a Quad az éjjeliszekrényen van folyamatosan az Omni meg főleg a tokban mert azt utazáskor viszem magammal (illetve vinném, ha lehetne utazni, de majd nemsokára megint...).

[ Szerkesztve ]

By(e) Tothbe

(#16) tothbe válasza persil (#7) üzenetére


tothbe
addikt

pedig egyszerű. a sima omniban alapból benne van az apple watch töltő. Ez pedig azért Lite verzió, mert az óra töltőfejet neked kell beleraknod. Cserébe viszont, ahogy Bocha is írta, ez tud akár Samu órát is tölteni, ha annak a fejét teszed bele.

[ Szerkesztve ]

By(e) Tothbe

(#17) Acula M.D. válasza parkr (#10) üzenetére


Acula M.D.
tag

Valaki fel tudna világosítani, honnan jön ez egyáltalán? Körülbelül az utóbbi 1 évben vettem észre hogy egyre terjed (“mindent is”), már kezd zavaróvá válni.

(#18) Viktor0610 válasza Acula M.D. (#17) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Google keresés, első találat: [link].

;]

Szerintem nincs vele gond. Vicces. :D

Samsung Galaxy A54

(#19) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Van mind a 4, cikk végén felsorolt eszközöm (iPhone, iPad, AirPods, Watch), problémás is sokszor a párhuzamos töltésük – főleg a tekeredő, vonagló AW gyári töltőt rühellem –, igyekeztem is az utóbbi időben alternatívát találni erre, de egyelőre mind elvérzett, akár gyakorlatban, akár csak elméletben. Utóbbira példa a tesztelt eszköz, akármilyen hasznos, irgalmatlanul ronda szerintem, plusz féltégla és drága is. Kár.

(#20) Acula M.D. válasza Viktor0610 (#18) üzenetére


Acula M.D.
tag

Köszönöm.
A vicc szubjektív műfaj.

(#21) Neck válasza kovy79 (#14) üzenetére


Neck
veterán

Én a +1 használatát is több napi pihivel büntetném ;)

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#22) kovy79 válasza Neck (#21) üzenetére


kovy79
őstag

Azért nem értek veled egyet, mert ez a mai, divatos (tehát kirekesztő vagy, ha nem fogadod el...) rövidítések egyike, nem pedig "fahumor".
A hangulatot kifejező fejecskék (smiley-k, amit ugye te is használtál) hasonló célra vannak.
Röviden kifejeznek valamit.
Ha esetlegesen nem értenéd (amit kétlek, de ma már ezt sem lehet tudni): +1 = egyetértek...
;)

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#23) Neck válasza kovy79 (#22) üzenetére


Neck
veterán

Tisztában vagyok vele, mit jelent. Annak a fórum számára hozzáadott szakmai értéke nincs, ha egyetértesz valaki mással. Saját, önálló gondolatnak van hozzáadott értéke. 1000 másik ember is egyetért a leírtakkal, akik csak olvassák a fórumot. Ha mindenki leírja, hogy +1, akkor átláthatatlan lesz a fórum.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#24) persil válasza Neck (#23) üzenetére


persil
nagyúr

Ettol fuggetlenul, ha neki csak egy +1 a velemenye es ezt meg is osztja velunk, ahhoz nekunk tobbieknek semmi kozunk. 🤷

Foleg off-ba teve, hogy meg a "szamolt" kommentjei szamat sem tudja vele gyarapitani.

Sokkal szivesebben atlapozok nehany +1-et, mint nemelyik olvashatatlan, nyelvtani zsakutcat, amitol tenyleg csak a forum szinvonala csokken.(Meg nem is erteni sok esetben.)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25) kovy79 válasza Neck (#23) üzenetére


kovy79
őstag

Tehát te minden egyes kommenteddel hozzáadott szakmai értékkel gyarapítod a fórumot?
Csak mert ezt tenmagad cáfoltad meg a saját véleményed leírásával...
Tehát szerinted egy komment csak alternatívát/más nézőpontot fogalmazhat meg (esetleg ugye hozzáadott szakmai értéket), vagy meg se szülessen, lévén az egyetértés lényegtelen (mivel ugye az már le lett írva)?
Nem lennének hosszú topikok...

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.