Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Lehet, hogy nem sikerült kellően jól átolvasnom, vagy inkább értelmeznem, és épp ez a baj, mert nem igazán értem, mit is akartál mondani.

Tény, hogy lassan bizonyos készülékek egyre többe kerülnek előfizetéssel, rablánccal, mint függetlenül, holott pont fordítva kellene lennie. Én egy dologra tudok gondolni. A részletfizetésre, ami mostanság fénykorát éli. A szolgáltató pofátlanul alacsony törlesztőrészletért hajlandó odaadni neked a készüléket, ha aláírod, hogy őt fogod szolgálni míg világ a világ amíg az előfizetés ideje le nem jár. Így lett egy új telefonod, ami nagyon olcsó neked, hisz havonta csak keveset kell fizetned érte, a szolgáltatónak ez fix bevétel (a fix dolgokkal könnyebb tervezni), mindenki jól jár. Te nem adsz ki egy kisebb vagyont egyszerre, holott ha összeszámolod, a végén drágábban jössz ki. És igen, ennek ellenére én is így vásároltam eddig a telefonjaim, és valószínű ezután sem lesz másként, csak azok a fránya perdíjak ne lennének.

Amit én nem értek, az az, hogy az előfizetéseknél miért ilyen pofátlanul magasak a perdíjak? Kártyás csomagban lassan sokkal olcsóbban telefonálok, mint előfizetve. Az előfizetést, mint szót sem értem, mert ebben a csomagban épp, hogy utólag fizetsz, a kártyással fizetsz előre. A havidíjas megnevezés már jobban passzol rá.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.