Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16199936


#16199936
törölt tag

Tetszik ez a (PRODUCT)RED™ Red Edition ;] bocsánat :R

(#2) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nem néz i rosszul... Menne a kocsim színéhez az is piros/fekete tetővel... de akkor már túl sok lenne az ilyen színkombó az asszony kivágna. :D

(#3) joey04


joey04
titán

A jótékonykodást is lekoppintják legalább?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) Viktor0610 válasza joey04 (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hagyjátok már!

Levédte a piros RED színt az Apple, vagy mi? :U

Samsung Galaxy A54

(#5) joey04 válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


joey04
titán

A opció: Megjelenik egy készülék pirosban IS, mindenféle hacacáré nélkül.

B opció: Megjelenik a piros kiadás később, nagy reklámmal, és ilyen jelzőkkel: REDefine, Red Edition

Ha nem érzed a különbséget, akkor tényleg menthetetlen Xiaomi fan vagy. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) Viktor0610 válasza joey04 (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már bocs, de épp' most olvastam valami Huawei típusról, hogy mostantól elérhető valamilyen színben is, illetve hallottam már Samsungról, hogy az alapszínek mellett más színben is elérhetővé válik később.

Ilyen verzió nem lehet pl. egy C változat?

Samsung Galaxy A54

(#7) maczera válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


maczera
aktív tag

A Xiaomi vörös Mi A1 nem hamarabb volt, mint a Product RED Iphone 8 ("az Iphone-ok Ferrarija")?

[ Szerkesztve ]

(#8) Viktor0610 válasza maczera (#7) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az i8-nál lehet, hamarabb volt vörös Mi A1, de az első RED kiadás valóban az Apple-höz köthető. Az i7-ből jött ki először ilyen.

Bár piros színű készülék biztosan hamarabb volt. :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#9) #16199936 válasza maczera (#7) üzenetére


#16199936
törölt tag

Nem a 8 volt az első (PRODUCT)RED™ iPhone.

[ Szerk ]

(#6) Viktor0610 itt nem arról van szó, hogy milyen színű, legyen piros, oké, de miért kell Red Edition -nek hívni? A kék színű Xiaomi sem hallgat Blue Edition névre :))

[ Szerkesztve ]

(#10) joey04 válasza Viktor0610 (#6) üzenetére


joey04
titán

nem igazán, mivel a REDefine, Red Edition hívószavak, a nagy reklámmal eléggé rámutatnak arra, honnan jött az ötlet. Ez a cég ezért tud olcsó lenni, mert mindenkitől merít, lop. Nincs ezzel baj, én is szemezek most egy mi 8-cal mert nagyon megtetszett azon az áron (bár most olvasom a reklámokat, ha valóban így van, akkor kiesik a listámról, ahogy az összes Xiaomi), de tudom, hogy copy telefont veszek. Aki ezt tagadja, hogy lopásból meg másolásból él a cég, az elfogult. ;)

7: te tudod mikor indult a product red? atyaég...

8: [link] Kis infó. Az Apple is partner, és nem csak telefonok, de sok egyéb eszköz is megjelent Product Red kiadásban. 2006-os kezdeményezés.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) Viktor0610 válasza joey04 (#10) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt a Product RED dolgot én az Apple-lel ismertem meg (azt sejtettem, hogy maga a kezdeményezés régebbi), az első RED kiadás alatt az első ilyen telefonra gondoltam.

Bár nyilván telefonból is lehetett korábbi, annyira nem néztem utána.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#12) Draken


Draken
őstag

apple fanoktól mentsen meg az 'Ur!

(#13) #16199936 válasza Draken (#12) üzenetére


#16199936
törölt tag

inkább az elvakult Xiaomi fanoktól......

(#14) Juhaszatti válasza #16199936 (#13) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Lehetőleg inkább minden elvakult fantól.

(#15) Viktor0610 válasza Juhaszatti (#14) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

+1!

Samsung Galaxy A54

(#16) Teo. válasza #16199936 (#13) üzenetére


Teo.
aktív tag

Lehet kàr is szenvedni ezen a piros szín témàn.
Most rendeltem egy Note 5 "Red"-et .... Nem,hogy nem piros ez egyenesen metàl rózsaszín. Szóval aki esetleg rendel egy A2 Red- et készüljön,hogy lehet nagyon nem lesz red.

[ Szerkesztve ]

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#17) Wesder válasza joey04 (#3) üzenetére


Wesder
félisten

A LakeBlue Edition-t mikor àrultàk, az jótékony célra ment. (RedmiNote5)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) joey04 válasza Wesder (#17) üzenetére


joey04
titán

nem jött át a lényeg mi? :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) <Lacy85> válasza joey04 (#3) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Már le is koppintották. Készülékenként 2-300 ezerrel jótékonykodnak. :D

(#20) Wesder válasza joey04 (#18) üzenetére


Wesder
félisten

Tudom hogy az Apple a Red Edition-ből befolyó összeget (egy részét) jótékony célokra fordította.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21) Viktor0610 válasza Wesder (#20) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem ez volt a lényeg, de már egy kicsit unom a témát.

iPhone-témákat ki szoktam törölni ilyenkor az itt szóltam hozzá részről, de Xiaomi-kat nem. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#22) Draken válasza #16199936 (#13) üzenetére


Draken
őstag

olyannal szerencsére még nem találkoztam, aki oly'cs szinten osztotta volna az igét ;]

(#23) joey04 válasza Wesder (#20) üzenetére


joey04
titán

oh jaj most direkt értetlenkedsz? :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) Wesder válasza joey04 (#23) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor nem értem :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25) kovbandi82 válasza Juhaszatti (#14) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Igazad van mindkettőtől, bár sajnos úgy érzem elkezdődik lassan egy új mozgalom.
Idáig az összes  hírnél jöttek a hiénák szidni, most félő az összes Xiaomi posztnál jönnek rávilágítani arra, hogy innen-onnan merítették az ihletet. Pedig ha így lesz, sokan elpártolnak a fórumtól, értelmes ember nem kiváncsi erre.
Nem értem miért nem tudják egyesek tiszteletben tartani a másikat.

(#26) joey04 válasza kovbandi82 (#25) üzenetére


joey04
titán

Azért valamit tegyünk tisztába. A kínaiak lopnak. Teljesen mindegy, hogy telefonról, autóról, bármiről van szó, és a márka is teljesen mindegy. Ez a mi szemünkben persze bűn, de náluk a kultúra része. Újra csak az Oppo-nál korábban dolgozó magyar srácot tudom felhozni, aki elmesélte, hogy kiadtak egy full copy telefont és még a termékoldal is egy copy volt, és megkérdezte, hogy gyerekek ez nem gáz? Az volt a válasz, nem értik miért lenne gáz, hát tök jó nem? Mire ő: de hát pont ugyanolyan mint xy modell terméklapja. A válasz: igen és? Mi ebben a baj? Tehát fel sem fogják, hogy ez gáz, inkább elismerés részükről. A mi szemünkben persze ez negatívan cseng. És ahogy mondtam ez márkától független. Nem csak Apple-t majmolják, amikor az s6 környékén behozta a samu az új designt, akkor azt másolták. Mindig másolnak valamit. A vérükben van.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) Cogwheel71 válasza joey04 (#26) üzenetére


Cogwheel71
tag

Lopjon az Apple is! Leginkább árképzést! És máris kevesebb lenne a kritikus hang...

(#28) Wesder válasza joey04 (#26) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt igen, nàluk ez elismerés a màsolandó màrka irànt, aféle "tiszteletadàs". Európai szemmel ez persze gàz meg szokatlan.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29) joey04 válasza Cogwheel71 (#27) üzenetére


joey04
titán

Egy Samsung vagy egy Apple akkor sem tudna árban ezekkel versenyezni, ha akarna. Hiszen millió más költségük van, ami alól a kínaiak kibújnak, plusz ugye többet is fejlesztenek, amit a kínaiak csak szolgaian lemásolnak. Ez az egyik. A másik, hogy az általad felvetetett dolog olyan szempontból nem tartozik ide, hogy az iPhone, vagy Note széria árazásától teljesen függetlenül gáz a másolás. Ha meg a másik oldalról nézem, ha nem lopnának a kínaiak, de az iPhone vagy a Note drága lenne, akkor is lennének negatív hangok. Akkor csak igazán. Szóval nem is értem a felvetésedet, mintha a sakkról beszélgetnénk, te meg elkezdesz értekezni a fociról.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) Draken válasza joey04 (#29) üzenetére


Draken
őstag

Értelmetlen az egész 'vita'.. mindenki lop, ki kevesebbet ki többet, van aki ennyiért adja, van aki annyiért. A xiaomi ugyanúgy lehetne kreatívabb, ahogy az alma is. Régen a samu volt a gond, ott ment az acsarkodás, most a xiaominál. Tul.képp megnt az jön ki az egészből (valahol), hogy az alma a szent és sérthetetlen, egy nagy lóf@... a legtöbbet az alma oldaláról jöttek ki a legnagyobb megmondóemberek, persze minden oldalon jelen vannak

[ Szerkesztve ]

(#31) joey04 válasza Draken (#30) üzenetére


joey04
titán

mindenki vesz ötleteket, de ilyan mértékű pofátlan másolást valóban csak a kínaiak visznek véghez. igen, a samu is másolt anno, de nem csak az almát, hanem korábban még a Nokiát is. Tele is volta ezzel a fórum, emlékezz vissza. Vagy keress utána, ha akkor még nem voltál aktív. A samu kinőtte magát (igaz ehhez a nokia és az alma hátán kapaszkodott fel, ez tény) de mára egyedi megoldásai vannak.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) Hatvan9 válasza Viktor0610 (#15) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Adod pedig itt most végigolvasva ez rólad is szól. :D
Fórumbeli rangod miatt azt a benyomást kelted hogy objektívebb mintsem márkahű vagy.Most (Xiaomi) A1 telefonról írok, ezért olvasom a típus fórumot is, ha lenne a márkahű jelzőnek is fokozata akkor a legnagyobb érdem szintet kapnád.(Xiaomi Jómunkás)

A fentebb említett Mi A1 típus 85% iPhone 7 Plus másolat ha a később megjelenő "red edition" marketing ütemtervet is ide számítjuk akkor úgy gondolom ez jogosan 99%.

Üdv egy elégedett Xiaomi felhasználó.(Korábban iPhone) :R

(#33) Viktor0610 válasza Hatvan9 (#32) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pszt! 🤫

;]

Samsung Galaxy A54

(#34) joey04 válasza Hatvan9 (#32) üzenetére


joey04
titán

Én felváltva, néhol egymás mellett használom a 2 márkát, volt Note 3 és Note4, valamint Max 2, és most tervezem, hogy a csúcsból is kipróbálok egyet, a Mi 8 nagyon elnyerte a tetszésem. Fura mód annyira nem érdekelt az a modell, a pockot mentem megnézni, de az csalódás volt, a mi 8 viszont megfogott, jobban, mint akár a samu note 9. Szóval én is szeretem a Xiaomit, annak ellenére hogy apple copy cég, sőt lehet éppen ezért. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) kovbandi82 válasza Draken (#30) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Nana, nem az  fanok mennek minden Xiaomi topicba acsarkodni, megmondani a tutit....

(#36) joey04 válasza kovbandi82 (#35) üzenetére


joey04
titán

Mindenki jár mindenhova, csak alma topikokba minden androidos gyártó fanatikusai járnak így ott több a troll :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) Draken válasza kovbandi82 (#35) üzenetére


Draken
őstag

1 max 2x látogattam alma topicba tokrol érdeklődni nem magamnak és ennyi, legalabbis a magam részéről

(#38) kovbandi82 válasza Draken (#37) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Nem is rólad van szó. Látogass el némelyikbe. Sajna ez generálni fogja ezeket a harcokat, mert pár okostojás ebben éli ki hajlamait. Az hogy a fórum ellehetetlenedik, az nem baj.....

(#39) joey04 válasza kovbandi82 (#38) üzenetére


joey04
titán

Ez sem igaz, a tesztek topikjaiban kell pár nap, népszerű készülékeknél pár hét és onnan már tök jó szakmai topikok lesznek. Hír az más, mire kifut a vita, már a hír is érdektelen lesz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) #16199936 válasza Teo. (#16) üzenetére


#16199936
törölt tag

Nem egyedi eset. Tavaly pl. a HTC U11 nem volt olyan piros, mint aminek sokan szerették volna. Nem tudom a videóból mennyire jön át :F Szerintem nem csúnya, de ez már nagyon off......

(#41) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Megjelenik egy Xiaomi telefon/cikk és 1 óra után belefolyik a témába az Iphone is. Ezzel akaratlanul is egy "lapon" emlegetik a 2 céget így az emberek fejében blablabla... Ki gondolta volna,hogy pár év alatt ez a kis kínai cég idáig el ér. Respect, ügyes üzletemberek

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#42) Ryoo válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


Ryoo
senior tag

Igen, az apple már pereli az almatermelő gazdákat a piros almáik miatt.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#43) neoforce válasza Viktor0610 (#33) üzenetére


neoforce
aktív tag

Na jól le buktál🤣🤣🤣🤣

34: A Mi8 nekem is nagyon bejön ,csak hát skót vagyok😁

[ Szerkesztve ]

(#44) Fall-N válasza joey04 (#26) üzenetére


Fall-N
veterán

Az nem gáz, hogy az Apple is másol? Braun (Dieter Rams) formatervekből merített ihletet Johnny Ive a legtöbb készülékükhöz. Igaz a notch förmedvény a saját ötletük, mert azt értelmes formatervező nem követi el.

A kínai csak másolni tudnak, nagy hülyeség. Sok mindent terveznek sok területen, nem csak másolnak.

[ Szerkesztve ]

(#45) joey04 válasza Fall-N (#44) üzenetére


joey04
titán

Köszi, fröcsögésből nem kérek, nincs értelme.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) Zvezda válasza joey04 (#5) üzenetére


Zvezda
junior tag

Nagyon unalmas hogy minden kib@szott topikban tolod az applenyalást.

Xiaomi Mi A2

(#47) Hatvan9 válasza Zvezda (#46) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Mondta a Kobra ,s eldőlt jobbra.

(#48) Viktor0610 válasza Hatvan9 (#47) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolkodtam már én is az elrejtésén... ;]
Közben az is eszembe jutott, vajon én hány embernél lehetek rejtve? :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#49) joey04 válasza Zvezda (#46) üzenetére


joey04
titán

A kínai gondolkodás erre épül. Másolják a Samsungot is. Sőt, egymást is. Volt is erről cikk. Szóval akkor mindenki seggét nyalom.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#50) maczera válasza Viktor0610 (#8) üzenetére


maczera
aktív tag

"Az i7-ből jött ki először ilyen."
Jé, ezt nem is tudtam!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.