Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Georg17


Georg17
tag

Ha jól emlékszem a Samsung esetében a Samsung akart kilépni és a Seagate jelentkezett mint vevő, nem?
Ettől függetlenül én nem bánnám, ha maradnának a Samsung vinyók.

(#2) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Hoppá.

Véleményem szubjektív...

(#3) Pikari


Pikari
őstag

mikor omlik már össze az elmebetegek babilonja?

[ Szerkesztve ]

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#4) eladohardver válasza Pikari (#3) üzenetére


eladohardver
őstag

majd ha nem lessz pénz? :F

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#5) pumpika666


pumpika666
csendes tag

ez az eu látványosan hülyének mutatja magát, nem kellett volna belépni, csak carabb a helyzet, mióta bent vagyunk...ahhoz meg, hogy ki kit vásárol meg a piacon, mi közük van???

(#6) Pikari válasza eladohardver (#4) üzenetére


Pikari
őstag

majd nyomtatnak maguknak :D

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#7) #65675776


#65675776
törölt tag

Nyilván máshogy alakul majd az egész ha a Hitachi és a Samsung simán csak eltűnik a piacról... Mintha akkor nem lenne ugyan úgy kevesebb szereplő.

(#8) =Mentor= válasza pumpika666 (#5) üzenetére


=Mentor=
őstag

A több tízezermilliárdnyi befolyt EU támogatás, a szabad munkavállalási/tanulási lehetőségek, utazás bárhova útlevél nélkül... Ezek mind felesleges dolgok, értem.. Néha elképedek mennyire ostoba emberek élnek ebben az országban.

(#10) erdoke


erdoke
titán

"Piros lámpát kaphat a Western Digital terjeszkedése"
Oh, yes, bordélyháza(ka)t nyitnak? :Y

A legjobb aláírás a héten

(#11) 7 válasza erdoke (#10) üzenetére


7
addikt

Ha más nem, a tárhelyük biztos megvolna egy virtuális bordélyházhoz ;]

(#12) ZetorGumi válasza 7 (#11) üzenetére


ZetorGumi
addikt

A virtuális az nemjó, nekem élő bordélyház kell. :DDD

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#13) #21346560 válasza ZetorGumi (#12) üzenetére


#21346560
törölt tag

Miért kell élő bordélyház? Azt akarod kmhizélni és nem a benne dolgozókat? :DDD
Hamászócséplés ;)

(#14) ZetorGumi válasza #21346560 (#13) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Ha lenne egy bordélyházam, nem kéne fizetni azrt, hogy kipróbáljam az "árut" :DD

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#15) truptik válasza =Mentor= (#8) üzenetére


truptik
csendes tag

A több tízezermilliárdnyi befolyt EU támogatás,
O.K. but WTF is that money??

Have gun, will travel. Paladin.

(#16) MorphBCS


MorphBCS
tag

1.- Nem hülye az EU, kell a verseny, xar lenne, ha 2 márkától lehetne csak kapni winyót, nameg utána egy új gyártó hogy lépne be a piacra?? Óriási lenne a fölény!

2.- Igen is jó volt, hogy beléptünk az EU-ba, csak egy mocskos sz@rf@szú nép vagyunk, és szinte mindegy, hogy ki vezeti ezt az országot, mindenkit megészegít a lóvé szaga, és lop az ország nagyrésze, és minél nagyobb pozícióban van, annál töbet lop...
Nézd meg Romániát, 10 éve még televoltunk román viccekkel, meg a csóróságuk, és az egész országuk hátrányos helyzete volt a téma.
Azóta beléptünk, ők felhasználtak minden egyes létező támogatást, fejlődik az országuk, jönnek fel, mint a talajvíz, és már le is köriztek minket, mi meg csak süllyedünk...

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#17) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Ugye aki annyira ellenzi az uniót az belegondolt hogy ha megszűnik Amerika azt csinál amit akar a kis országok gazdaságával.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#18) hackeeeee válasza MorphBCS (#16) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez igaz... De ha viszont, ha nem vásárolják fel, és ha az adott cég kiszáll a piacról, akkor mivan?

Véleményem szubjektív...

(#19) cer


cer
tag

Kicsit nem értem miért lennének a TDK számára kedvezőtlenek a társulások?

A piac így is ugyanannyi HDD-t igényelne, ugyanannyi fejegységgel. A különbség csak az hogy 2 gyártótól érkeznének a rendelések 4 helyett.
Így inkább, nem csökkenthetők lennének a járulékos kültségek és olcsósodna a HDD piac?

(#20) MorphBCS válasza hackeeeee (#18) üzenetére


MorphBCS
tag

Nem annak kell eladni, aki amúgy is toppon van az adott iparban, hanem az egyik alatta lévőnek, vagy új belépőnek...
PL ha a SONY be akarna szállni, az EU odaítélné a vásárlási jogot, hogy fenntartsa a versenyt.
Most is erről szól, ezért vannak tiltólisán, ha egy kiseb cég nőne feljebb a felvásárlással, és egyenlítettebbek lennének a piaci szesedések, akkor ez a cikk meg sem született volna, mert az EU nem kötött volna bele semmibe, sőt, támogatta volna!
Hisz ez a dolguk...

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#21) FuRiONight válasza =Mentor= (#8) üzenetére


FuRiONight
őstag

Jah és nálunk így is sokkal drágább elég sok minden, dfe a fizetés miért nem uniós?

CSak az árak uniósak, a minőség, a szolgáltalános, a munka és a fizetések már nem.. hogy is van ez kérem szépen? :U

Arról ne is beszéljünk, hogy tönkreteszik az oszágot.. néha megdöbbenek micsoda tudatlanok az emberek..

(#22) hackeeeee válasza MorphBCS (#20) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát nemtom... Lényegében a GPU és CPU piacon is elvagyunk lényegében 2 gyártóval, az EU piacon.. Mert itt a VIA, S3 termékek kétlem, hogy ténylegesen keresettek lennének.. Oké, annyival más a helyzet, hogy vannak...

Szerintem más nem nagyon fog belépni a HDD piacra... pl. a Sony ne akarjon belépni a HDD piacra, gyártson TV-t, abban jó...

Szal összességében nem tudom, ha felvásárolják, de attól marad a Samsung/Hitachi név, akkor mindegy...

A Seagate megint más tészta, mert ugye Ő annó már felvásárolta a Maxtor-t is, és meg is szűnt a márkanév, itt nem tudom, hogy hogy tervezték a dolgot.

Véleményem szubjektív...

(#23) MorphBCS válasza cer (#19) üzenetére


MorphBCS
tag

Nem értek egyet, hisz így több gyártóval több választási leetőséggel sok a raktárkészlet, a többlettermelés, mert bemész a boltba, és az 5 gyártó winyói közül veszel egytől, akkor a többié ottmarad, és vevőre vár...
Viszont a piac egyedüli, vagy fél uraként beállhatna a tényleges fogyasztás megtermelésére, hisz minden vásárlási diagram ott van a monitorján, így lecsökkentheti a többlettermelést, és pénzt spórol...
A TDK meg beopná, viszavetnék 15-20 százalékkal...

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#24) MorphBCS válasza cer (#19) üzenetére


MorphBCS
tag

Nem értek egyet, hisz így több gyártóval több választási leetőséggel sok a raktárkészlet, a többlettermelés, mert bemész a boltba, és az 5 gyártó winyói közül veszel egytől, akkor a többié ottmarad, és vevőre vár...
Viszont a piac egyedüli, vagy fél uraként beállhatna a tényleges fogyasztás megtermelésére, hisz minden vásárlási diagram ott van a monitorján, így lecsökkentheti a többlettermelést, és pénzt spórol...
A TDK meg beopná, viszavetnék 15-20 százalékkal...

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#25) erdoke válasza cer (#19) üzenetére


erdoke
titán

Nem olvastál figyelmesen: A TDK az egyetlen független olvasófej gyártó, és valószínűleg pont a WD és a Seagate tulajdonában van a többi...

A legjobb aláírás a héten

(#26) Youri


Youri
veterán

Európa mellett én se nézem jó szemmel.

RTX ON

(#27) Fire/SOUL/CD válasza MorphBCS (#20) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"Nem annak kell eladni, aki amúgy is toppon van az adott iparban, hanem az egyik alatta lévőnek, vagy új belépőnek..."
1. Szerinted a WD/Seagate-en kívül, lett volna/lenne olyan tőkeerős cég, akinek van erre megfelelő anyagi erőforrása? (nem kötekedés képpen, csak érdekel a véleményed..)

2. Szvsz ennek a 2 cégnek, ha úgy tetszik "kötelező" volt ezeket a lépéseket meglépni, mert a Hitachi és Samsung kész tények elé állították a piacot, azaz előbbi cég nem jövedelmezőnek vélte a hdd forgalmazást, utóbbi meg egy az egyben megszüntette volna a hdd gyártását, mondván kizárólag flash alapú adathordozók/tárolóeszközök fejlesztésével/gyártásával kívánnak foglalkozni a jövőben... Magyarul (persze ez csak feltételezés részemről) így is-úgy is vége lett volna a Hitachi/Samsung hdd-k gyártásának, és ha nem adják el, akkor az a mérhetetlen technológia/fejlesztés stb kárba veszett volna, így viszont a jó dolgok (amikben a Hitachi/Samsung HDD-k jobbak/erősebbek), azok bekerülhetnek a WD/Seagate HDD-kbe.

3. Az EU adott bizottságát meg nem kell bemutatni ("nekik" köszönhetőek a különböző "felségjelű" W7 telepítők, akkor is remek munkát végeztek), jobb lenne, ha zöld lámpát adnának és kész...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#28) Dolby válasza FuRiONight (#21) üzenetére


Dolby
senior tag

Az árak nem azért uniósak mert beléptünk az unióba. Ha nem lennénk bent szerinted olcsóbban hoznák be az uniós termékeket? Vagy a nem uniósakat olcsóbban kapnánk? A szolgáltatás színvonala pedig sokszor a hazai dolgozni akarás - avagy nem akarás - kérdése inkább mint az unióé. Juliska nénivel és János bácsival találkozol a cégektől, akik inkább a magyar mentalitás miatt olyanok amilyenek, minthogy az eu hatása miatt.
A tönkretevéssel nem tudok veszekedni de az is hazai "unikum" inkább mint eu-s.

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#29) davi1x válasza Dolby (#28) üzenetére


davi1x
csendes tag

Most őszintén nekünk a szórakoztató elektronikán kívül mi nem volna ha nem lennénk az únióban? Mi az ami nem volt itt gyártva nálunk és olyan fontos mindennap venni kell egyett termék? Én azt mondom hogy mióta az EU tagjai vagyunk azóta minden fontos stratégiai ágazat leépítés alatt áll. Tehát igenis nagyot buktunk vele. Nagyobbat mint azzal buktunk volna hogy nem lépünk be.

Az árak meg pl.:élelmiszer pont az EU miatt lett annyi amennyi mert azt is behozzák nekünk ami nekünk is van ezzel a magyar termelőt tönkre téve................

[ Szerkesztve ]

(#30) MorphBCS válasza Fire/SOUL/CD (#27) üzenetére


MorphBCS
tag

Van sok erős elektronikai cég, Pl.: LG ?
Ha akarna, itt beszállhatna a HDD iparba nem?
Én olyasmi cégekre gondoltam, akik nagyok elektronikában bármi területen, és most (persze ha egyáltalán létezik ilyen) kapva kapnának az alkalmon!
Az egybeolvadásnál persze tisztán igazad van, csak jól járhatunk, technikai fejlődés lenne a vége, mert tuti összegyúrnák, amijük van!

Bocs ha lassú vok, telóról küldöm...

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#31) MorphBCS válasza Fire/SOUL/CD (#27) üzenetére


MorphBCS
tag

Van sok erős elektronikai cég, Pl.: LG ?
Ha akarna, itt beszállhatna a HDD iparba nem?
Én olyasmi cégekre gondoltam, akik nagyok elektronikában bármi területen, és most (persze ha egyáltalán létezik ilyen) kapva kapnának az alkalmon!
Az egybeolvadásnál persze tisztán igazad van, csak jól járhatunk, technikai fejlődés lenne a vége, mert tuti összegyúrnák, amijük van!

Bocs ha lassú vok, telóról küldöm...

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#32) MorphBCS


MorphBCS
tag

Ja és Dolbyval egyet értek!

Davi1x:
- Az országunk irányítóinak bármien kérést jogában áll megtagadni az EU felé, épp ezért nem 800HUF a cigi, meg nincs akkora jövedéki a pián, ugyanígy megvétózhatták volna azt, hogy csak annyi árumennyiség érkezzen inportban az országba adott termékből, amennyi a saját teremelésünk fölötti többletigény...
Sajnos ez mind emberi mulasztás, és a józan parasti ész hiánya...

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#33) MorphBCS válasza hackeeeee (#22) üzenetére


MorphBCS
tag

A GPU-CPU piacon meg azért van rengeteg felhasználási terület, meg merőben különböző architektúrák, nem véletlen, hogy az S3 is több évtizede a piacon van, meg a Texas Instruments is...
A HDD meg nem rejt sokrétűséget magában az adattároláson kívül...

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#34) AusWolf


AusWolf
őstag

A Sony és az Ericsson egyesül, az ATi-t megveszi az AMD, a Motorolát megveszi a Google, a Hitachit megveszi a WD, a Samsungot a Seagate, közben az Apple a Samsung Mobile (Galaxy-per) elpusztításán fáradozik. Leendő kertészmérnökként tudom, hogy a vetőmagoknál, és a kertészeti berendezéseknél ugyanez az állás. Úgy tűnik, hamarosan monopóliumok lesznek. Akkor aztán nézhetjük a pénztárcánkat.

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#35) Alchemist válasza =Mentor= (#8) üzenetére


Alchemist
addikt

Gondolom, azóta nyitottál cukrászdát Bécsben... :)

Korántsem ilyen rózsás a helyzet, ahogy ezt felsoroltad.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#36) Alchemist válasza pumpika666 (#5) üzenetére


Alchemist
addikt

A piacgazdaság jellemzője, hogy a kínálati oldal résztvevői nem jókedvükből versenyeznek a fogyasztók kegyeiért... ha tehetnék, monopolhelyzetből diktálnák az árakat és a kínálatot és amennyire csak lehet, kényszerhelyzetbe hoznák a fogyasztóikat.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#37) Norby01 válasza AusWolf (#34) üzenetére


Norby01
csendes tag

Ennek ez a lényege... Örökös harc:)

www.HostingBazis.hu - Domain, Webtárhely, Webszerkesztés, SSL, VPS, TeamSpeak

(#38) AusWolf válasza Norby01 (#37) üzenetére


AusWolf
őstag

Ha majd minden piacot egy cég ural, akkor nem lesz örökös harc. :N Csak eget verő árak.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#39) Youri válasza AusWolf (#38) üzenetére


Youri
veterán

Akkor majd a márkafanatikusok örülhetnek

RTX ON

(#40) hackeeeee válasza MorphBCS (#33) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak nemfeltétlen az EU-ban árusítanak, már Ők sem... Főként az S3, szerintem...

Véleményem szubjektív...

(#41) MorphBCS válasza hackeeeee (#40) üzenetére


MorphBCS
tag

Igaz!
Bár én nem azt mondom, hogy legyen sok HDD gyártó, csak ne legyen 1, vagy 2 gyártó azért...
Nem rég adtam el itt az S3 Virgin Eagle 64 megás ISA csatis karimat, 95-ös vétel volt :)

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#42) Zlin50


Zlin50
senior tag

Kicsit felemás a dolog számomra. A Hitachi vagy a Samsung eladni akar a többi meg venni. Most az eladóknak akarják megtiltani hogy eladjanak? Hol van it akkor a szabad tőkeáramlás EU módra?
Másrészt, ha valaki megszabadulni akar tőle az valószínűleg mással akar foglalkozni. Mivel is? Netán nem SSD-vel, ami inkább nevezhető a jövő technológiájának, meg amivel mellesleg megfelelő kapacitást elérve és reális árképzés mellett akár meg is ölhetik a HDD gyártókat? Hát ebből lehet még olyan gyilkos verseny hogy csak na. Kevesebb HDD gyártó lesz ugyan és ezzel talán az árát meg lehetne emelni mig az SSD-vel versenyképes marad. Egyelőre komoly emelést lehetne elérni mert az SSD drága és a kapacitása eleve nem versenyez a HDD-vel.
De aztán csak egyszer az egyik SSD gyártó gondoljon egyet - aki már mellesleg eladta a HDD üzletágát és nem fáj neki hogy nincs HDD-je amivel mintha magával kéne versenyezni - és azt mondja hogy akkor én most már csak ennyiért adom az SSD-t hogy tőlem többet vegyenek, és ezzel beindít egy lavinát. A HDD gyártókat meg elég hamar ki tudná készíteni.
A Samsungot nagyon esélyesnek látom erre a stratégiára. Hogy ez lesz-e belőle majd meglátjuk. Mindenesetre aki SSD-t meg HDD-t is gyárt az saját magával is versenyez.
Jó az neki? Biztosan nem, és ezért is akar szabadulni tőle.

"HA-SIA, HA-SIB, HA-SIC ... AEROTRIGA forever"

(#43) MorphBCS válasza Zlin50 (#42) üzenetére


MorphBCS
tag

1.- A vásárlást akarják tiltani, hogy ne juthasson a WD túlzott piaci előnyhöz.
2.- Aki SSD-t, meg HDD-t is gyárt, miért versenyez sajátmagával? Inkább örül, hogy 2 különböző dologból is van piaca, és bevétele...
3.- A 2 különböző meghajtótipusnak még azért igen 2 különböző vásárlóköre van, még nem lesz itt kaziról CD-re váltás.
4.- Hirtelen hasraütésre egyik gyártó sem engedhet sokat, pont a piaci versenyszabályok miatt.
Meg SSD-t sokkal többen gyártanak, mint HDD-t, mindem memóriagyár elkezdi majd, ha még nem csinálja...
Én spec OCZ-t veszek, ha meglesz rá a lóvé!

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#44) Myers válasza =Mentor= (#8) üzenetére


Myers
senior tag

Több tízezer milliárdnyi EU támogatás, amit nagyrészt szétloptak. Ha meg nem lennénk bent, akkor ugyanez befolyna a vámokból. EU előtt is egy csomó magyar dolgozott/tanult kint. Az útlevélbe meg nem hiszem, hogy belehalnánk, ha kéne. Mondjuk nekem van is.

Ellenben kaptunk az EU-tól jó cukor- és konzervgyár szétbombázásokat. Úgy kompletten a feldolgozóiparunk ki lett ütve. Persze ennek nagy részét a rendszerváltás vitte le, de azért voltak életképes gyárak az rendszerváltás után, de még az EU előtt. Ha ezek meglennének, akkor korlátlanul tudnánk az orosz piacra szállítani. Bár a sok beszólás után nem biztos, hogy igényt tartanak ránk, de a lehetőség adott lenne.

Egy dolog miatt kellettünk az EU-ba: piacnak!

(#16) MorphBCS * 2011-08-30 18:45:50:
"Azóta beléptünk, ők felhasználtak minden egyes létező támogatást, fejlődik az országuk, jönnek fel, mint a talajvíz, és már le is köriztek minket, mi meg csak süllyedünk..."
Ezt azért gondold át. Tudom menő az elmúlt években azzal példálózni, hogy a Románok, Szlovákok lehagytak minket, de ez nem igaz! Süllyedni süllyedünk, de még így sem értek utol, lekörözésről meg pláne nincs szó. Vagy ha így gondolod, próbáld meg milyen ott az élet.
A románoknak 50 km autópályájuk van. Ennyit sikerült összehozniuk? Mikor átlépjük a határt ég és föld az utak, szalagkorlátok, útjelző karók minősége a mienk javára. Mondom mindezt úgy, hogy a mi útjaink sem "kutyák". A románoknál az utak mellett szeméthegyek, nálunk csak egy vékony réteg van. :)

http://www.muszaj.hu/

(#45) Chaser


Chaser
titán

Ez mekkora már, ilyeneket figyelnek. Azt mért nem figyelte senki, mikor nagy USA-beli bankok valós fedezet nélkül dobálták a zsetont és elég szép kis világválság lett a vége :(((

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#46) Zlin50 válasza MorphBCS (#43) üzenetére


Zlin50
senior tag

1. kb olyan mintha a piacon megszabnák kinet adhatom el a paprikámat. Jól hangzik.
2. Na akkor meg minek akar tőle megszabadulni. Csak ez itt a kérdés?
3. Terabájtost én sem tervezek. Szintén OCZ lebeg előttem de a minap mutatott valaki tesztet ami szerint nem tudja amit kéne és ez kicsit elbizonytalanít.
4. Pénz kérdése, a megfelelő összeget kell csak megállapítani és a megfelelő helyre befizetni hogy engedjék. Az eladás/vásárláshoz is. Ahogy az OEP írja az oldalán az Európai Gazdasági Érdekközösség tagja vagyunk mi is.
Ha valóban belevágnak a memórások is egytől-egyig akkor lesz még csak verseny.

Ha sikerült megvenni érdekelne a tapasztalatod.

"HA-SIA, HA-SIB, HA-SIC ... AEROTRIGA forever"

(#47) gfefe


gfefe
őstag

Magam részéről azt nem komálom a dolgokban, hogy az EU mit beszél bele mindenbe....
Ha én el akarom adni a cégem egy részét akkor el is adom... annak akinek akarom mert az enyém... erre meg megtiltják, hogy xy megvegye.... jól beintenék az ilyennek... majd a vásárló eldönti, hogy mely cég termékét veszi.... Pl eé eddig mindíg wd vinyókat vettem, de msot a Seagate volt jó árban és azt vettem és lám ez is megteszi... majd az ár diktál... a politikusok meg maradjanak a cipész mintájánál... a kaptafánál.... Foglalkoznának azzal amivel inkább kell.... :U

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#48) antikomcsi válasza =Mentor= (#8) üzenetére


antikomcsi
veterán

Na igen, amikor ilyeneket olvasok, mint amiket írsz, akkor én is.

(#49) AusWolf válasza Zlin50 (#46) üzenetére


AusWolf
őstag

Szerintem ez nem olyan, mint amikor paprikát veszel, vagy adsz el. Szerintem ez sokkal inkább olyan, mintha magát a paprikaárus nénit vennéd meg a piacon.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#50) #83381760


#83381760
törölt tag

Maradt a WD és a Seagate.
De WD forever! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.