Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) edward2


edward2
addikt

hát én még midnig nem értem hogy jutottunk el a piros bogyotol a kozmosz hatalmas méretéig. erről a méretről lehet elmélkedni milyen gyönyörű és elragadó közben romantikus ez az egész, de valahogy nem érzem ugy hogy ettől lépnénk ki a megszokott midnennapokbol. ez a standard romantikus elmerengés szerintem a leghétköznapibb emberben is benne van, max igényli az erre történő ráébresztést. és ha elmerengünk az univerzum csodáiban akkor megoldottuk a körülöttünk forgo élet problémáit? kiléptünk a mindennapokbol a csábos "mátrix"ból vagy valojában csak átléptünk egy másikba, egy másik hangulatosabba mint ez a megszokott szürke munkával teli hétköznap. Őszintén szólva ha igy nézem a helyzetet akár MMOzhatnánk is mivel jajj de szép ez a virtuális valoság. Sajnos az univerzum egy megfoghatatlan valoság. Számunkra egy játék egy virtuális utazás ami csak elrejti előlünk a valoságot. Ujra mondom mátrixból a mátrixba cseppenünk ezekkel a blikk szenzáciohajhász őrült nagy számokkal amiket emberi elme fel nem foghat soha.

Ha valojában a piros bogyorol szeretnél legközelebb írni, talán írj arról hogy: lépjünk ki a hétköznapok mókuskerekéből és térjünk vissza az életünk egyszerű gyökeréhez. régen az ember csak az élelemért dolgozott. se többet se kevesebbet. aztán sok sok idő után jött a reklám a népbutitás az őrület keltés, hogy dolgozz sokat így megtudod venni ezt a sok szart amire valojában marhára semmi szükséged, de ettől leszel boldog. ez a butitás eljutott oda hogy a gyerekeinket őritik már, ezen keresztül a szülőket is. fölöslegesen haladnak előre szolgáltatások, cégek, gyárak amik valojában haszontalan termékek milliárdjaival ömlesztik el a világot, csak azért hogy a tulajdonos monacoban pöffessze a seggét 3 szépséggel karöltve. te pedig a gyárban kened a 8 orát mert kell a pénz. kell a pénz a sok szarra. villanyra... minek is? régen feküdtek sötétben keltek nappal. internet? persze... eladták mint hatalmas informáciotárat amire az embereknek szüksége van hogy megtudhassanak mindent. megtudunk valojában mindent a neten? a nagy loturot. folyamatosan ellentmondo informáciohalmazokkal látnak el bennünket amik minden reményünket elveszi a korrekt tájékoztatástól. marad a hit. amelyik hír szimpatikusabb annak hiszel. Éppen bulibol jövök igy arra kell ráébrednem még: valojában az ember semmit nem vátozott évmilliárdok alatt. ma is a nők ugyanugy kicsipik magukat hogy a legkelendőbb kis csirkék legyenek a férfiak játszák az agyukat mint a kis majmok. Az eszközök változtak meg a zene. Valojában ugyanannyira primitiv béna lények vagyunk mint elötte. hajt a hatalom, hogy minél több nőt szerezzhess meg és az ellenfél hímeken uralkodhass. Kell a pénz hogy legyen hatalmad és megint a nőkhöz juss. Valojában egész életünk a szex és a szaporodás körül forog. és ez sohasem fog változni igy az emberiség sem. mivel mindenki mindig több nőt akar megdugni mint a másik. tehát marad a hatalmi harc, megmutatni a nőstényeknek ki az alfahím a csoportban.

ezt még a világ végezetéig tudnám írni, nem fogom. szép ez az írás, de én nem ezt vártam tőle.
minden jót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.