Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #24889344


#24889344
törölt tag

üdv.

"marad a falnézés"
Igen lehet gondolkozni, vagy olvass. Olvasni jó és még művelődsz is. Biztos van olyan téma ami érdekel.

(#2) PiRoMaN.23 válasza #24889344 (#1) üzenetére


PiRoMaN.23
újonc

Igazad van :) De amugy szoktam olvasni,de már azon kívül értendő amit írtam...Köszönöm amugy a kommentet. :)

Psp FAT FW:5.03 4 Gb

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Talán elviseled a kritikát.
Nos, írásjelek után szünet van. Lásd, így kell ezt.

"A már iskolába igyekvő 3-4 fiatal lányok idióta viselkedéssel zajongva mennek végig az iskoláig vezető kis úton."
Helyesen:
A már iskolába igyekvő 3-4 fiatal lány idióta viselkedéssel zajongva megy végig az iskoláig vezető kis úton.

A szöveg ömlesztett, tagolatlan. Ezen nem segített a két ENTER.

Helyesírás, ikes ige...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) PiRoMaN.23 válasza Vakegérke (#3) üzenetére


PiRoMaN.23
újonc

Igazad van.Most írok ilyet először.Köszi a kritikát...

Psp FAT FW:5.03 4 Gb

(#5) Vakegérke válasza PiRoMaN.23 (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Örülök, hogy nem bántódtál meg. :K
A szünet a hozzászólásodban is hiányzik az írásjelek (pontok) után...

Na, akkor beszélgessünk érdemben is.
Először is hadd mondjam, túl sokat dohányzol. Te dolgod, csak úgy megjegyeztem.
Az, hogy átgondolod napi teendőidet, nagyon jó dolog. Tetszik.

"Az első órán tanártól függően visít,röhög,és ordibál az osztály nagy része."
Ezzel kapcsolatosan van egy írásom. Ha van kedved hozzá, olvasd el. Kíváncsi lennék a véleményedre.

Azt mondod, nem tusz hazamenni, mert anyukád délutános. Nincs kulcsod? Ha nincs, akkor miért nincs? Persze ha nem akarsz, nem válaszolsz.
Mit sportolsz?
Ha megkérdezhetem, hány éves vagy? A 23 soknak tűnik így elsőre.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem válaszolsz? Te dolgod. Megvonom a vállam, és tudomásul veszem, hogy le vagyok ejtve.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Thunderzolee válasza Vakegérke (#6) üzenetére

De szigorú lettél. :N Hát be se lépett azóta szinte.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#8) PiRoMaN.23 válasza Vakegérke (#6) üzenetére


PiRoMaN.23
újonc

Ne haragudjatok:)
Egyáltalán nem léptem be azóta mivel 1001 dolgom volt..:S
Amugy pedig elolvastam az irományt és nagyon tetszik...:)
Nem vagyok 23 éves csak ez a kedvenc számom...:)
A dohányzásra visszatérve:nem vagyok rá büszke,de már lassan
4 éve dohányzom.Eleinte csak vagányságból,de kezdtem rájönni
egy idő után hogy már nem nagyon megy nélküle.A probléma
pedig az hogy a sors belölem kihagyott valamit,és az a kitartás. :S

[ Szerkesztve ]

Psp FAT FW:5.03 4 Gb

(#9) Vakegérke válasza PiRoMaN.23 (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jól van, nem haragszik itt senki. :N

Arról is panaszkodtál, hogy unatkozol, és lám, 1001 dolgod van. Lám-lám, a fontos emberek elfoglaltak, úgy biza.

Dícséreted köszönöm, de nem erre voltam kíváncsi. Egyetértesz azzal, amit írtam, vagy nem?

Ahamm, szóval 12 évesen kezdtél füstölni? Nos igen, a brahi nagy úr. De van fogalmad róla, hogy mennyi kátrány van a tüdődben?
Le akarsz szokni? Van egy jó módszer. Fogj egy fehér anyagot, mondjuk egy zsepit. Szívj egy nagyot a cigiből, szorítsd a szádhoz a zsepit, és fújd át rajta a füstöt. Kérlek szépen, ha ez nem tántorít el a cigitől, akkor semmi. Pedig amit látsz, az csak egyetlen slukk eredménye.

"Azt mondod, nem tusz hazamenni, mert anyukád délutános. Nincs kulcsod? Ha nincs, akkor miért nincs? Persze ha nem akarsz, nem válaszolsz.
Mit sportolsz?"

Ezekre nem válaszoltál. Leszögezem, nem muszáj.
Traccsolunk, mert jól esik. Ennyi, és pont.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) S e t h válasza PiRoMaN.23 (#8) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hát ahhoz is kell erő ,hogy beismerd gyenge vagy.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#11) Vakegérke válasza S e t h (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem ahhoz kell a legnagyobb erő. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) Gézengúz válasza PiRoMaN.23 (#8) üzenetére


Gézengúz
addikt

Mindig az a büdös bagó...... Hu de utálom......... :(((

(#13) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Eldönthetnéd, PiRoMaN.23 barátom, hogy beszélgetsz velünk, vagy nem.
Ha nem, azt sajnálnám, de tudomásul venném, és nem leskelődnék ide többet.
Ha igen, akkor viszont többet kéne törődnöd saját topicoddal.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) ZeroX92P válasza Vakegérke (#13) üzenetére


ZeroX92P
tag

Én is idenézek néha érdekelne az hogy miért nem mehet haza, de írta hogy nincs pc-je és ha jól gondolom akkor a gépére gondolt anélkül meg net előtt sem nagyon lehet. És 20.a óta be sem lépett. Szóval szerintem várjunk biztos válaszol majd...... :)

(#15) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

2005-ben vettem meg az első PC-met. Pedig már 1993-ben tudtam, hogy mi is az a személyi számítógép, és 1997-től böngésztem a világhálón. Visszagondolva, PC hiányában sem teltek unalomban a napjaim. Sokkal többet jártam könyvtárba, mert ott volt a net-szoba. (1985 óta látogatója vagyok a helyi megyei könyvtárnak.)
Életemben nagyon ritkán unatkoztam, kb. 5x. Hamar rájöttem, hogy egy kicsiny élettérben is sokféle módon eltölthetem az időt.
Sok hobbim van: kertészkedés, csillagászat, irodalom, kisállat-tartás, kerékpározás, tanulás, olvasás, írás, fórumozás. Igen, a tanulás is hobbi! Öröm új ismereteket szerezni. Annyi érdekes tudást felhalmozott az emberiség az évszázadok alatt.

Az Élet sosem lehet unalmas! A lényege a mozgás, a változás.
Nagyon érdekes folyamat. Csöppet sem unom. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#16) PiRoMaN.23 válasza ZeroX92P (#14) üzenetére


PiRoMaN.23
újonc

Elnézéseteket kérem.Nem mindig tudok számítógépezni:S
Most is éppen a haveromnál vagyok.
A mozgással kapcsolatban:2 hete járok focizni:)
Csak van egy probléma,ellopták a 30.000-es stoplisom.:S
Kicsit ki vagyok bukva.

Psp FAT FW:5.03 4 Gb

(#17) Superman válasza PiRoMaN.23 (#16) üzenetére


Superman
nagyúr

Nem is volt otthon géped, vagy anyagi okokból el kellett adni?

Más: már említette valaki, hogy sokat dohányzol. Ehhez annyit tennék hozzá, hogy enyhén szólva csökkenti a tüdőkapacitást, amit ilyen fiatal korban ha nem is, de később érezhetően érezni fogsz. S nem kell itt úszni menni sem, elég a busz után futni...:)

Őszintén mondom, én nem tudom mennyibe kerül egy doboz cigaretta (gondolom márkája válogatja), de ha ideges vagy, én inkább rágót vennék rajta, talán kifizetődőbb. :)

(#18) PiRoMaN.23 válasza Superman (#17) üzenetére


PiRoMaN.23
újonc

A számítógépemet pénz miatt kellett eladnom.
Egyébként rágózok is de nekem ez nem csökkenti a nikotin szomjamat sajnos :F

Psp FAT FW:5.03 4 Gb

(#19) Thunderzolee

Hát nem tudom..

Én imádtam suliba járni, na nem a tanulás miatt :N , de t×k jó buli volt az iskola. Haverjaim nekem se voltak, de egy rakás barátnőm az igen, sok másik osztályból is, és imádtam minden nap találkozni Velük a suliban. Diákönkormányzatos voltam, gyűlések, táborok, bálok, koleszos bulik, a sulival szemközti büf.. izé.. pizzéria.. hejj, de jó volt!
Még dizsibe is abba a városba jártam, ahol a sulim volt, h még több iskolából ismerős lányt megismerhessek. :B
Te meg keseregsz, h semmi sem jó.
Hát így nem is lesz.

Am milyen edzésre jársz?

Én a cigiről való leszokással kezdeném, akkor marad pénzed másra is.
Am szvsz Superman nem nikotinos rágóra gondolt.
Van egy másik módszer is, talán ismered, nem tudom a nevét, egy elektrolízises eljárás, kapsz a csuklódra, pocidra pár elektródát, lefut egy laptopon egy félórás program, elektrolízissel eltüntetik a szervezetedből azt ami miatt muszáj folyton rágyújtanod, és másnaptól nemhogy hiányozna, de utálni fogod a cigi füstjét legalább annyira, mint én.
Kábé 6ezerbe kerül, az megfelel 1-2 heti cigaretta költségének.
Ki lehet próbálni, elég sok ismim (aki rászánta magát, az mind) leszokott vele.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#20) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jó nagyot tracsizhatnánk, de sajnos ez így nem fog menni.
Először azért, mert a barát(ok) jóindulatától függ, hogy tudsz-e válaszolni.
Másodszor pedig azért, mert nyitva hagytál egy kérdést.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) Superman válasza PiRoMaN.23 (#18) üzenetére


Superman
nagyúr

Ahogyan Thunderzolee mondta, tényleg nem nikotinos rágóra gondolok. Esetleg írhatnál többet a szülői háttérről, ha már az önvallomásnak ezt a formáját választottad. Szülők elváltak, írod. Édesapádtól nem kapsz semmiféle támogatást? Esetleg a psp játtékkonzolodat eladva, nem tudsz egy olcsó netbookra beruházni? Mert az azért a te esetedben sokkal jobban megérné...

[ Szerkesztve ]

(#22) Superman


Superman
nagyúr

Azt a PSP-t lecserélhetnéd egy PDA telefonra, így ha van a közelben ingyenes Wi-Fi hálózat, netezhetnél is. Látom, már lassan egy hónapja nem voltál fenn a PH-n. Megértem, ha valaki tudja mi a szegénység, akkor én mesélhetnék...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.