Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bodz


Bodz
nagyúr

Koszi az irast!

"Nem tudom milyen a mezőny a 10000 forint körüli kategóriában..."
Ha tudnad, akkor valoszinuleg tuzbe dobnad az emlitett fuleseket. :)

(#2) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

"Nem tudom milyen a mezőny a 10000 forint körüli kategóriában, de szerintem ennél sokkal jobbat csak sokkal drágábban lehet venni.Hát nem.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#3) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"Ha csak elektronikus zenét hallgatsz, ezt neked találták ki."

Én azt hallgatok, ehhez képest kell neki egy HD25 II. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4) ggeleven


ggeleven
őstag

Nézz be ide: Milyen FÜLhallgatót? és/vagy gyere el egy találkozóra és megmutatjuk, hogy mi van ebben a kategóriában! :))

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5) kisgyerek96


kisgyerek96
csendes tag

Üdv! A cikk nagyon tetszett, grat a a füleshez! Nekem is ilyen fülhallgatóm van (az aláírásomban látszik is). Nagyon meg vagyok vele elégedve. Főként elektronikus zenét hallgatok vele; dubstep, trap, drum and bass reagge, house, valamint néhány rockot. Ahogy írtad A hangzása kiváló, egy kis mélyhangkiemelés nem árt neki :D Az élmény viszont akkor lesz teljes, ha egy komolyabb DAC-val bíró eszközzel együtt használod (pl.: Galaxy S3-S4, ezekben Wolfson chip van).

"Roses are red, my screen is blue, and I'm sitting here WTF did I do?"

(#6) pulutodurumo válasza ggeleven (#4) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Kösz, jártam a topikban de annyi információ közt azért nem nehéz elveszni. :D

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#7) ggeleven válasza pulutodurumo (#6) üzenetére


ggeleven
őstag

Azért vagyunk, hogy segítsünk! :))

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#8) d@vee


d@vee
őstag

Jó cikk, grat :D
De jó fülest olcsón is találni :D Ém egy maxwell (remélem jól irtam) agybadugósat vettem 1500-ért, és brutálisan jól szól.

Ja

(#9) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Nekem is volt hozzá "szerencsém". Némi metált hallgattam rajta, de felejtős. :U
Ami tetszett: nincs rajta potméter, ami idővel kontaktos lenne. :DDD

(#10) saltanus


saltanus
aktív tag

Köszi a cikket !

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#11) mcs


mcs
veterán

Nem tudom, milyen ez a Pio, mert nem hallottam, de abban biztos vagyok, hogy az én JVC HA-FX101-em simán basshead kategória. 4990 Ft Edigitalban 2 év garival. A Sony MDR-XB600 fejesemhez viszonyítva se sokkal gyengébb a mélye, pedig azt is kellően jó forrásról hajtom. :)
Egy Metallicsra még kíváncsi lennék, főleg, hogy a régebbi Audio Wild fejesemet nagyon szerettem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#13) robinK


robinK
csendes tag

Nekem is ilyen volt majdnem egy évig, csak zöldben. Mostanáig kifogástalanul működött, mígnem megtört benne egy szál és csak az egyik füles szól, de pénteken megint megveszem mivel nagyon megvoltam vele elégedve.

Lenovo G510(Intel i3-4000@2,40GHz, 8Gb Ram, Crucial MX SSD 500GB + 1TB HDD, AMD RADEON 8750+ IntelGraphics 4600) + Oneplus 6T

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.