Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah1976


twollah1976
őstag

Imádom a flippereket.
Amit tudom kipróbálom, bár ez az alkalmazáson belüli vásárlások lehetősége kicsit aggaszt, mert nem mindegy, hogy új asztalokat tudok vásárolni vagy csak szimplán le akarnak húzni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) TCr


TCr
veterán

Hihetetlen, hogy ez sem működik Huawei P8 Lite-tal.
Sajnos a Sky Force 2 sem telepíthető.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#3) twollah1976 válasza twollah1976 (#1) üzenetére


twollah1976
őstag

Kb. 3 percet jatszottam vele es ment a kukaba.
Ez inkabb flipperszeru jatek, mint flipper.

Akar ugy is lehetne kategorizalni a jatekot, hogy casual player pinball™.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4) atisr válasza twollah1976 (#3) üzenetére


atisr
csendes tag

Nekem meg pont azért jön be mert nem igazi pinball..
..annak idején a Momonga Pinball-t is pontosan ezért csíptem (bár az tartalomban eléggé szerény volt, remélem ez jobb lesz).

(#5) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Néztem belőle gameplay videót, végig ugyan az a pálya volt, csak más kombinációkkal és azok sem voltak éppen valami variánsak. Jobban szeretem az eredetiséget és szimulátorszerű megközelítést, ami 1 db pályát láttam belőle, abból ez mind hiányzott. Maradok a PC-s rippeknél, amiket nagy kár, hogy Android-ra nem emulálnak, mert egy normálisabb TV-BOX hardvere már elbírná, csak ugye a casual, meg a telók le viszik a lécet.

(Ha több teret engednének az Android-nak, mint "mini PC-kben" való felhasználási lehetőségnek, akkor lehet jobban és szebben is fejlődne, csak ugye a mobil szegmensre állt be biznisz, így meg báj-báj 16:9, szebb grafika, komolyabb tartalom és társai... Hiába vannak 100-an a "jobb pártban", ha a "fele annyira jóban" meg kismillióan vásároltak maguknak tagkönyvet, Democracy, I love you :N :D :( .... )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.