Hirdetés

2019. augusztus 21., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Pillanat

(#1) FoxiestFox

FoxiestFox
(nagyúr)

Hajaj...
:R

http://www.flickr.com/photos/sansphoto/ - https://www.instagram.com/alxreedxx/

(#2) ody42

ody42
(senior tag)

szép :K

(#3) Bubu79

Bubu79
(addikt)

Meseszép - hogy úgymondjam zene füleimnek. ;)

Pillanat? Egy helyzetkép, mely az idő tört részéig áll fent - mely lehet hosszú és fájdalmas - és lehet gyorsabban illanó, mint a fény - miközben boldogságot áraszt...

Akadnak pillanatok, melyek örökké tartanak - és akadnak pillanatok, melyek rabul ejtenek.

Ez a Pillanat, a Te pillanatod egy másikat ébreszt fel bennem, egy másikat, mely sokban hasonlít ahhoz, amit Te leírtál - egy pillanatot, mely az enyém.

Köszönöm, hogy megosztottad - megérintett, legbelül ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4) Ste

Ste
(addikt)

:R
nincs szó, mely kifejezné

(#5) Verus válasza Bubu79 (#3) üzenetére

Verus
(senior tag)

Köszönöm! :B

Akadnak pillanatok, melyek örökké tartanak - és akadnak pillanatok, melyek rabul ejtenek.
Tudod az a pillanat örök amit örökké magunkénak érzünk ott legbelül ;)

És örülök, hogy sikerült megérinteni! ;)

dying_star, ody42, Ste: Köszönöm Nektek is! :B

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#6) ez_meg_emaz

ez_meg_emaz
(őstag)

Mennyi tehetség a logout-on...vagy inkább mennyi hasonlo jo írást lehet olvasni itt. Hihetetlenek vagytok. Jo volt olvasni. ;) :R

(#7) Lenry válasza ez_meg_emaz (#6) üzenetére

Lenry
(nagyúr)
LOGOUT blog

LOGOUT könyvet a népnek :)
ez az írás is benne lenne

nagyon tetszett... ahogy átadtad, hogy mindenben őt látja, sok momentumról ő jut eszébe... ez nagyon bejött :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) Verus válasza Lenry (#7) üzenetére

Verus
(senior tag)

Ez szerelem :B

ez_meg_emaz: Igen, rengeteg jó írással találkozok. De azoktól én még messze vagyok ;) Ez amolyan szárnypróbálgatás ;)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#9) 2boyAndOr

2boyAndOr
(csendes tag)

Szia Verus!

Nagyon, Nagyon Jó az írásod! Annyira szívhez szóló (sajnos nekem jelenleg szívbe markoló is :((( ) Nagyon szépen tudsz játszani a szavakkal! :)

Remélem jól értelmeztem a végét, és boldog vagy újra! :)
:DD

Nagyon "átjött"!!!!!! :K
Gratulálok!

Üdv: 2boyAndOr

(#10) saja

saja
(tag)

Remek írás. Majdnem könnyeztem :R :) .
Szerintem simán elmehetnél írónak (ha még nem vagy az). Egyszerűen ez az alkotás mind fantáziában, mind emócionálisan is hat rám. Mármint se nem túl unalmas, se nem túl mozgalmas. Pont olyan a tempó, ahogyan az évek telnek. Tartalma is van, értelme is, szép is, csak kár, hogy ritkán fordul elő ilyen jó újrakezdés (rádöbbenés, összetalálkozás, kapcsolat) az életben.

keep calm and code erlang

(#11) Verus válasza 2boyAndOr (#9) üzenetére

Verus
(senior tag)

Szia! :)

Köszönöm! ;) Írásban a szavakkal játszunk, zenében a dallamokkal - van amikor sikerül eltalálni ;)

Az írás nem igaz történet, de át tudtam élni :K

saja: Köszi Neked is! Majdnem könnyeztem Nos ez egy nagyon nagy elismerés :B

kár, hogy ritkán fordul elő ilyen jó újrakezdés (rádöbbenés, összetalálkozás, kapcsolat) az életben.
Igen, de pont ezért ebben és ehhez hasonló írásokban fityiszt mutatunk az életnek :K

(#12) McClane válasza Verus (#11) üzenetére

McClane
(aktív tag)

Szia!

Nagyon tetszett az írás mivel nemrég egy újabb csalódással lettem gazdagabb...

Az írás nem igaz történet, de át tudtam élni
én is... meg még gondolom sokan mások. De talán majd egyszer.

McClane

(#13) nervus.v válasza McClane (#12) üzenetére

nervus.v
(tag)

Téged is? :( Engem is, csak nem is egy... :(((

Csak annyit kérek, hogy a súlyosan értelmi fogyatékosok kíméljenek!

(#14) kételkedem válasza Verus (#11) üzenetére

kételkedem
(addikt)

NagyON szép írás! Így este tíz után kételkedem, hogy ettől jobb olvasni valót találhattam volna! :R
:)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15) Pisztillus

Pisztillus
(senior tag)

Gyönyörű, igazán. Ebben a mai világban egy üde színfolt, egy cseppnyi varázslat. Még ha csak kitalált is, akkor is megfogott. Bearanyozta a napomat, köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#16) Str8 sk8r

Str8 sk8r
(őstag)

...grat...nekem az élet változatos körforgását idézte, melyet magadnak kell körröl körre jóbbá, járhatobbá, sajátoddá tenni...+1X grat... :C ...

"...a lét határozza meg a tudatot,ha megiszod a lét,elszáll a tudat...másból van millió,de belőlem csak egy...előleg,majd utólag..."...×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#17) Sir Riccio

Sir Riccio
(őstag)

Köszönöm! :R
Egy élmény volt olvasni.

Deutsch Richárd Fotográfia - http://riccio.hu/

(#18) Vakegérke

Vamp barátunk egy írásában azt kifogásolta, hogy egyre silányabbá válik a LOGOUT.
Kedves Vamp barátom, ajánlom figyelmedbe Verus-t, aki olyan szépen jelenít meg egy érzést, hogy azt bizony nehéz lepipálni.

Szívembe markolt az írásod. Köszi Verus.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) philoxenia

philoxenia
(MODERÁTOR)

:R :R :C :C :C

(#20) lorcsi

lorcsi
(addikt)

szép képzetek és képek mellette, de ngyon kemény ezt átélni..

Peter F. Drucker könyveket keresek magyarul => PM;|||ELADO Baseus BS-M35 powerbank, bontatlan fóliás

(#21) Verus válasza Vakegérke (#18) üzenetére

Verus
(senior tag)

Téged már vártalak ide ;)

Köszönöm az elismerő szavakat! :) Az érzéseket visszaadni, amit ez az írás is takar nehéz átadni, mindenki ugyanazt a történetet másképp éli meg. De azt hiszem sikerült mindenkinek közel maradni ahhoz, amit próbáltam ezzel átadni.
És egy kis OFF - ez a boldogság, amikor pillanatoknak adhatom át magam, amikor a valóság és a képzelet közti határ megszűnik és a világ egy másik arcát látom. :B

Kételkedem, Pisztillus, Philo, Lorcsi: Nektek is köszönöm :K

Sir Riccio: Ahogyan sokszor Téged is élmény :K

McClane: A csalódásokból mindig tanul az ember valamit, amikor elmúlik a fájdalom, majd megérted ezzel mit tanított Neked az élet. Az is egy pillanat ;)

Str8 sk8r: Igen, örök körforgás, Rajtad múlik milyen képek lesznek benne :K

(#22) Verus

Verus
(senior tag)

Picit frissült a történet. Így már igazán egész. :B

(#23) Bubu79 válasza Verus (#22) üzenetére

Bubu79
(addikt)

Továbbra is megindító - érzelmes - csodaszép ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#24) McClane

McClane
(aktív tag)

Most hogy így elgondolkodtam eszembe jutott, hogy valami hasonló már megtörtént velem. Négy éve volt egy lány, akivel jó barátok voltunk csak én többet szerettem volna ő nem. Nem illettünk volna össze csak én túlságosan elvakult voltam és ezt nem vettem észre. Nehéz időszak volt mindkettőnk számára, mert ő és én is komoly gondokkal küszködtünk és így a barátság is teljesen megromlott. Egy évig nem beszéltünk egymással de utána kibékültünk és még mindig barátok vagyunk, aminek nagyon örülök. :)
Igaz ez a történet nem a szerelemről szól, hanem a barátságról de akkor is jó, hogy néha nagyon ritkán van ilyen is! :)

(#25) Pisztillus válasza Verus (#22) üzenetére

Pisztillus
(senior tag)

Erre most nem tudok mit mondani... Nem is kell. Beszéljen helyettem a csend, ott belül.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#26) ez_meg_emaz

ez_meg_emaz
(őstag)

Fantasztikus a másik fele is. :R

(#27) Vakegérke

Azt hittem, hogy nincs mit hozzátenni ehhez a gyönyörű íráshoz. Tévedtem. Ez annyira szép lett, hogy a szavam is elállt. Felemelő és megható.

Néhányan úgy tartják, avatottan tolmácsolom az emberi érzéseket írásaimban. Azt hiszem igencsak fel kellene kötni a gatyámat, ha ezt túl szeretném szárnyalni.

Van egy javaslatom is. Akinek van kedve hozzá, olvassa el még egyszer, de mostmár ezt a dalt hallgatva. Én is így tettem. Megrendítő élmény.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) Verus válasza Vakegérke (#27) üzenetére

Verus
(senior tag)

Köszönöm :B Sokat jelentenek nekem a szavaid :K

Miközben írtam ezeket hallgattam: [link], [link], [link], [link] és[link]. Így teljes a zenei palettám :)

Imádom ahogyan a dallamokkal játszik a szerző. Egyszerre visz el és ránt vissza a valóságba - csodálatos az összhang. :B

(#29) Vakegérke válasza Verus (#28) üzenetére

Tényleg szépek. Azonban kétszer is "Cry". Szándékos?

Egyébként Domján Edit dala számomra igencsak fájdalmas, mégis nagyon szép emlék. Talán túlbecsülöm, ezért találóbb aláfestésnek tartom írásodhoz.

(#30) Verus válasza Vakegérke (#29) üzenetére

Verus
(senior tag)

A második Cry-ként szereplő valójában Hans Zimmer - Iris And Jasper című műve, ha szabad így kifejeznem.

Domján Editnek nagyon jellegzetes hangja van, egyébként is szívbemarkolóan énekel és ha ehhez még emlékek is párosulnak, akkor .... :R

(#31) FPéter

FPéter
(aktív tag)

Nagyon ügyesen játszol a szavakkal, az ember szinte látja maga előtt azt, amit leírsz.
Kár, hogy a témát(?) tekintve ez a vegytiszta szirup számomra értékelhetetlen, így a játék innen nézve meglehetősen öncélúnak hat. Főleg ilyen indokolatlanul nagy terjedelemben... Ezzel együtt is megérte végigolvasni, mert magam előtt láttam néhány pillanatot az életemből, amelyekre szívesen emlékszem vissza.

Csak azért írtam le a véleményemet, hogy legyen ilyen is. Remélem nem haragszol! :R

(#32) Vakegérke válasza FPéter (#31) üzenetére

"Ezzel együtt is megérte végigolvasni, mert magam előtt láttam néhány pillanatot az életemből, amelyekre szívesen emlékszem vissza."
Szóval mégsem szirup?

Vegytiszta érzésekben érdemes gondolkodni. Ezzel nem kritizálni akartalak.

(#33) FPéter válasza Vakegérke (#32) üzenetére

FPéter
(aktív tag)

Nem biztos, hogy jól fogalmaztam meg. Szóval az tetszett, hogy itt ülök a szobában hajnalban, és mégis eszembejut, hogy milyen egy őszi eső, milyen az, amikor messze fújja a szél a faleveleket.... Ennyi jót találtam az írásban. A többi sajnos már túl sok volt nekem:)

Hogy miben volt érdemes gondolkodni, az szerintem csak akkor derül ki világosan, amikor életed utolsó gondolata is végigfutott az agyadon. Persze lehet, hogy rossz lóra tettem a materialista és érzéseket véletlenül sem kifejező gondolatvilágommal, de egyelőre még nem zavar.

Az érdekelne, hogy szerinted miért érdemes.

(#34) RAMb0

RAMb0
(tag)

Nagyon szép írás!

Valahogy én is hasonló képpen érzem magam, mint az írásod első részében, a ködös este után. :( :O És elolvasva ezt a remekművet, a remény továbbra is él bennem, hogy újra együtt lehetek azzal aki számomra fontos és sokat jelent nekem. :B Aki megtanított szívből szeretni és akiért bármit megtennék.

Teljesen át tudtam érezni az olvasás közben az érzelmeid, kevés ilyen jó írást olvastam eddig.

(#35) donzoli

donzoli
(aktív tag)

nagyon szép írás.. :R
szép és kifejező képekkel, csak gratulálni tudok, mint oly sokan mások is!

(#36) Verus válasza FPéter (#31) üzenetére

Verus
(senior tag)

Köszönöm!

Nem értem miért lenne öncélú. Az hogy én milyennek élek meg érzéseket és ezt megpróbálom írásban visszaadni nem öncélú dolog. A közzététel azért történt meg, mert reméltem, hogy lesznek olyan emberek akik ezzel átélik az érzéseket és kicsit magukat is felismerik majd benne. Ahogyan Te is felismertél pár pillanatot.
A vegytiszta szirup, ahogy Te fejezted ki, talán női mivoltomból és az ilyen sziruppal teli lelkemből fakadhat. :) Amit itt olvastál az az, hogy én hogy élem meg a pillanatokat. Lehet a történet kitalált, de az én érzéseim.

RAMb0: Köszönöm Neked is! Azért a remekműtől távol áll a dolog, de tudjuk be annak, hogy ez az első ilyen írásom.
A köd pedig egyszer felszáll ;) Kívánom Neked, hogy minél hamarabb! :K

donzoli: Köszi! :) A képek mindig a meghatározó momentumokat próbálják kiemelni :)

(#37) Thunderzolee

Thunderzolee
(addikt)

Olyan romcsi... sőőőőt! :K

Ahhh, Verus, ez csodálatos! Nem is lehet leírni. :R

:) Te aztán tudsz!

És ezt csak most, így két nap után olvastam el.
Majdnem lemaradtam róla. :(

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#38) Vakegérke válasza Thunderzolee (#37) üzenetére

Romcsi?
Ez inkább ide illik...
:K

(#39) Thunderzolee válasza Vakegérke (#38) üzenetére

Thunderzolee
(addikt)

...ááááááááááááááá... emlékszel Patríciára? ;)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#40) zoltanz

zoltanz
(veterán)

Tetszett az írásod, grat. Gondolatokban nagyan gazdag és érzelmileg is elég cizellált. A címről az jutott eszembe, hogy nehéz szeretni, mindannyian a szeretet hajótörötjei vagyunk. A férfiknak sem egyszerű az élet talán könnyebb egy kicsit, de remény hal meg utoljára.

[ Szerkesztve ]

Csak a változás állandó XD

(#41) Eastman

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Huh.

Ha azt írom, hogy szép az kevés. ...ha azt, hogy gyönyörű... ...hát az is. :) Átéltem minden mondatod.

Ákost hallgatok épp', úgyhogy "betalált" az írásod rendesen.

....mit is mondjak. Nagyon sokat kapok Tőletek nap mint nap itt a Logouton.

Köszönöm Neked. ...Nektek.

Az internet a mindenki számára elérhető tudás, és önigazolás tárháza.

(#42) Eastman

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog (1)

"Forró betonon hasalok,
távoli hang csak a gyász,
lassan lüktet egy ér,
fellobog halkan a láz.
Sima tenyér a hátamhoz ér.
Ó csak játszik a szél.
Tudom, már messze vagy rég..
Bennem minden halk szavad él.

Halott virágok illatát nyögik a fák
és megrázkódik a táj,
valami véget ért, valami fáj.

Ahogy fölém nő az éj...
álmodni nem hagy a vád.
Ha becsukom fáradt szemem
tekinteted az arcomba vág.
Szemed tüzénél megvakulok,
de lassan újra feljön a nap..
Nélküled semmi vagyok.

és megrázkódik a táj,
valami véget ért, valami fáj.

és megrázkódik a táj,
valami véget ért, valami véget ért,
valami véget ért… valami fáj."

/ Hauber Zsolt /

Az internet a mindenki számára elérhető tudás, és önigazolás tárháza.

(#43) Tottika

Tottika
(tag)

Gyönyörü,tényleg eszméletlen....nem csoda hogy a fél logout könnyezik...én is mindjárt sírok veletek:O

T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★

(#44) Memmese

Memmese
(újonc)

Gratulálok Vera ;)
Nem csalódtam benned :R

Üdv.:
Messi :DD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Pillanat
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.