Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pikko


pikko
csendes tag

Ha van még valakinek ilyen telefonja,vagy esetleg kérdése van, nyugodtan írjon.

(#2) csaba17


csaba17
senior tag

nekem tetszik a teszt, köszi :)

(#3) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Ezen most meglepődtem, hogy egyszerre csak 3 ujjat tud érzékelni. Azt hittem, hogy már az összes készülék tudja a 10 ujjat ebben a kategóriában.

(#4) Syl


Syl
nagyúr

Húúú, piszok jól néz ki ez a telefon! :C

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5) vaki válasza pikko (#1) üzenetére


vaki
aktív tag

Kösz a tesztet, én is szemezek egy ilyennel - nem tudok dönteni ez az egyik jelölt, a másik pedig a Doogee F5. Sajna az F5 méretre nagynak tűnik (most Honor 3C-m van, ami "csak" 5 colos), viszont van benne +1 GB ram és lehet EU-ból is rendelni, árban ugyanott van mindkét teló.

A felhasználóbarát felhasználó

(#6) pikko válasza mustang08 (#3) üzenetére


pikko
csendes tag

Hát őszintén én is kevésnek találtam a 3 ujjat, a cubot H1 is 5 ujjas. Persze nem gond,de nem ezt vártam.

(#7) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Jó a leírás, bár egy-két apró pontatlanság akad, ami nem feltűnő és nem szemet szúró, kivétel egy! - legalábbis számomra;

Nem processzorból van benne 4, hanem a processzor 4magos. Bocsi, hogy ezzel bepofátlankodok, de a kettő nem ugyanaz

But who is watching the guardians?

(#8) pikko válasza vaki (#5) üzenetére


pikko
csendes tag

A Doogee F5- ről jókat írnak...de nem próbáltam. Pedig szép is olcsó is. Lehet kicsivel jobb is...

(#9) pikko válasza Mr. Y (#7) üzenetére


pikko
csendes tag

Köszi az észrevételt, javítom. Nyugodtan bárki javíthat, ebből lesz az egész.

[ Szerkesztve ]

(#10) csaba17 válasza pikko (#8) üzenetére


csaba17
senior tag

ezt a doogee f5-öt néztem én is de nekem az 5,5" már nagy. jó lesz ez! az s600as is :)

ill egy pici kukacoskodás: Teljesen használható gyors. az ujjlenyomat olvasós kép alatt. talán hiányzik egy vessző vagy egy n betű :)

(#11) pikko


pikko
csendes tag

Ha valaki jobb képeket akar készíteni, akkor érdemes egy másik kamera szoftvert letölteni. Pl Z Camera. Jobb mindenben.

(#12) csaba17


csaba17
senior tag

helósztok
arra esetleg tudok mondani valami, hogy az miért van, hogy ha hívnak akkor a telefon jelzi, kiírja a számot ha van meg minden, de valamikor elfelejti lejátszani a csengőhangot. mintha némán lenne a mobil holott ez nem így van.
valami ötlet? másik appra tippelek de nem tudom mi okozhat ilyet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.