Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lemusz


lemusz
addikt

MM710 valamiért jobbnak tűnik nekem. Jobb oldalt nem tetszik az a kifelé görbülő design. Azt mondjuk nem értem, hogy felül miért zavarna bárkit is a lyukacsos forma függetlenül attól hogyan fogja az egeret, inkább két oldalt lehet ez zavaró, nem?

[ Szerkesztve ]

(#2) Kolbi_30 válasza lemusz (#1) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Van lyuk fóbia. Iszony a lyukacsos tárgyaktól.

[ Szerkesztve ]

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#3) lemusz válasza Kolbi_30 (#2) üzenetére


lemusz
addikt

És ez csak az egér tetején jelentkezik náluk, oldalt nem? :D

(#4) Szaki95


Szaki95
újonc

Kimondottan szeretem a súly csökkentett egereket felhasználó függő valaki a nehezebb robosztus egereket szereti ergonomia stb. Én xfrty m4 et használok brutálisan masszív mèg így is hogy alig pár gramm , finalmouse-t használtam tökèletes , Cm még nem volt szerencsèm, kíváncsian várom ezt is. :))

(#5) vaakuum


vaakuum
addikt

g 600 után ez olyan, mint ha nem is lenne rajta gomb. Irodai alap használathoz esetleg, de otthonra semmiképpen nem kellene.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#6) Synthwave válasza vaakuum (#5) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Itt vice versa.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7) yorgashx válasza vaakuum (#5) üzenetére


yorgashx
tag

Komolyan? Nekem pont hogy a g600 az, amivel irodai programokban elbohóckodom, de játéknál a hideg rázna tőle.

(#8) ncc1701


ncc1701
veterán

62g, az már elég könnyű. :)

(#9) moleculez


moleculez
veterán

Néha beleolvasok egerész topikokba, hihetetlen, hogy grammokon megy a rugózás. Persze értem én, hogy miért, de na..., hány gramm az egér... eszembe nem jutna ilyenen gondolkodni, de a célközönség az tényleg megérzi.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#10) Synthwave válasza moleculez (#9) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Meg bizony. Nem is kicsit.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#11) moleculez válasza Synthwave (#10) üzenetére


moleculez
veterán

Van egy olyan hobbym, hogy random topikok szakmai fórumába beleolvasok. Kontextus, minimális háttérismeret, bármi nélkül, csak úgy a közepébe... :D Olvassál mondjuk búvár felszerelésről teszteket😆

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#12) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

De az alja minek rácsos? Ott nem fogom az izzadós tenyeremmel. Magamat ismerve ezt hetente takaríthatnám és bonyolultabbnak tűnik, mint egy hagyományosnál.

(#13) Szaki95 válasza moleculez (#9) üzenetére


Szaki95
újonc

Brutális a különbsèg nèha pedig , èszrevehető ha megszokja az ember hogy mennyivel precízebben tud kisebb nagyobb mozgásokat tud megtenni èn már nagyon nem èrzem a nehezebb egereket.

[ Szerkesztve ]

(#14) Synthwave válasza moleculez (#11) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.