Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Legutóbbról tudom hogy meghallgatáskor még nem kell semmi, az alap adatokat amúgy is tudod ha kérdik, de szóltak, hogy ha élesbe megy a dolog akkor már kell a végzettségemről szóló papír. Ezt kiemelték, sőt megkérdezték az elején a szakom számát, nekem valami 54xxxxxx, na ezt nem tudtam de nem bánták csak jó lett volna.

(#2) Lenry


Lenry
félisten

és ha utánamennél édesapádnak?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ez attól függ. Ha szerencséd van, (és kérik) megjátszhatod hogy te milyen okos vagy, minden iratod számát fejből tudod. Persze, holnapra magold be.
;)

(#4) PierNight


PierNight
aktív tag

köszi a válaszokat. ott tartunk, hogy apám elküldi smsbe a személyi számom meg hasonlók aztán minél elöbb megpróbálja postára adni! ha meg kérik és nem elég nekik h megadom a számot akk megmondom, hogy benn maradt a kocsiba és a héten érkezik

(#5) #65675776


#65675776
törölt tag

Ez a jó a pénztárcában: mindent egyszerre lehet elhagyni...

Egyébként meg miért kell azt a tárcát állandóan pakolászni? Nem fér el a zsebben?

(#6) PierNight válasza #65675776 (#5) üzenetére


PierNight
aktív tag

sose szoktam betenni a kesztyütartóba a pénztárcám..csak vásárolni voltunk és csak pulcsi volt rajtam zsebembe a mobilok kezembe a cigi meg a pénztárca...aztán betettem őket...persze azt a kurv@ cigit kivettem utána... :W

(#7) proof88


proof88
addikt

Én mondjuk külön tokban tartom az iratokat, a pénztárcában csak a pénzzel kapcsolatos dolgok vannak, tehát pénz, kártya. Dehát a sok holmitól alig férek el a zsebeimben, mert telefon, pénztárca, iratos tok, kulcsok, ezeket mindig magamnál tartom, mert bármikor kellhetnek és nyugisabban hagyom pl az egyetemen előadás előtt a táskám, ha egyedül vagyok. Abban úgyis csak jegyzetet találnak meg tollat, papír zsepit. :D Kabátom meg úgyis mindig leadom a ruhatárban, arra sem kell vigyázni.

(#8) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Na mi van, fölvettek?

(#9) PierNight válasza bobalazs (#8) üzenetére


PierNight
aktív tag

irva vagyon új bejegyzés ^^

(#10) lesaux válasza bobalazs (#8) üzenetére


lesaux
veterán

Nem, viszont a buszon megbüntették, mivel nem voltak nála az iratai. ;]

(#11) PierNight válasza lesaux (#10) üzenetére


PierNight
aktív tag

nem nem :) (szerencsére :D)

(#12) máyköl válasza PierNight (#6) üzenetére


máyköl
veterán

Nem kell veni cigit. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.