Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PierNight


PierNight
aktív tag

feladtam....:'(
1,5 órát vergődtem az ágyban...aztán bekapcsoltam a tv-t és most itt ülök és gépezek...1 percet se tudtam aludni ma éjjel...50 perc múlva csörög az ébresztőm..majd talán ma este fogok tudni aludni...pörgök mint állat de nem tudom mitől..aggaszt :(
viszont a fejemben érzem már, hogy kemény nap elé nézek..már most zsibbad a fáradtságtól.
majd 3-4 kv meg 1-2 fejfájáscsilapítóval legyüröm ezt a napot is :O

(#2) Jamby18


Jamby18
senior tag

Én lassan 1hónapja 12órázok azután 2óra buszoszás és hazaérek este vagy reggel 8ra, tudok kemény 4-4.30órát aludni és megint 2óra buszozás és 12órázás... bedagad a lábam, kialvatlan, és ingerült vagyok.... Valahogy át tudom érezni.

(#3) Bada Bing


Bada Bing
tag

Nem azt mondom, hogy ez megoldás, de ha már eleve nem tudsz aludni, akkor akár kísérletezhetsz is ezzel: Überman's sleep schedule. A lényege, hogy naponta 6-szor alszol 20-30 percet, vagyis egy nap 21 órát vagy ébren. Ebben még nincs semmi rendkívüli, csak az, hogy állítólag a rendszer hosszú távon fenntartható, és biztosítja a kipihentséget is. Feltéve persze, hogy van egy 20 perces szünet meg egy kényelmes fotel a munkahelyeden.

[ Szerkesztve ]

(#4) zoo8800


zoo8800
veterán

Valami jár a fejedben? Nem bánt valami? Vagy csak egyszerűen nem alszol el? Mert a fáradtság már megvan...

rip and tear, until it is done

(#5) puttputt


puttputt
őstag

Időjárás?

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Mit siránkoztok, nem voltatok még játékfüggők? :D Velem megesett, hogy háromnaponta aludtam 4-5 órát, hogy Diablo 2-zhessek, de a fennmaradási rekordom négy nap, Imperium Galactica 2-vel.

(#7) zoo8800 válasza Crystalheart (#6) üzenetére


zoo8800
veterán

Velem még nem volt ilyen.
Nem vagyok függő.

rip and tear, until it is done

(#8) PierNight


PierNight
aktív tag

nem én sem vagyok játékfüggő...elég szánalmas...
most értem haza..az utolsó 1-2 órában majdnem bealudtam melóhelyen..aztán elmúlt...a fejem zsibbad meg ingerült vagyok...bántani elég sokminden bánt de nem szokott hasonló tünet jelentkezni a lelkivilágom végett.

(#9) szablya válasza Crystalheart (#6) üzenetére


szablya
tag

Én voltam függő, de akkor is aludtam napi 6-7 órákat. Fáradtan már a játék sem esik jól :DDD

A bejegyzéshez szólva... készíts be kispárnát, kényelmesen vesd meg az ágyat, ha nappal van, csinálj sötétséget, aztán vackolódj be, talán menni fog :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#10) Crystalheart válasza PierNight (#8) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát én sem azért írtam, mert függő voltam, mert nem voltam az. Csak a függőknek könnyebb keveset aludni miatta. :DDD Nekem komoly erőfeszítésembe került.

Az ötödéves szakdolgozatom írásakor a hajrában egy hónapig öt órát, két hétig két órát aludtam, majd az utolsó három napban semmit. Annál hullább még sosem voltam.

(#11) PierNight válasza Crystalheart (#10) üzenetére


PierNight
aktív tag

hát az tényleg durva lehetett :)
Tegnap este lefeküdtem fél8 felé...de 1 órakor felkelltem :( de legalább tudtam aludni valamennyit :)

(#12) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Kinek nincs alvásproblémája? Én sem alszom jól, soha nem aludtam jól. Éjjel egy másik énem kel fel, nem is emlékszem rá! :D Általában rémlik valami, de mesélni kell nekem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.