Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) h3lios


h3lios
addikt

Ne várj sokat az alkalmazottakról (ezúton kérek bocsánatot minden esetleges munkatárstól akikre ezek nem vonatkoznak), valami rettenet a kiszolgálás. Én ugyan személyesen voltam bent T pontban, de a szerviz valami katasztrófa 3-4 szerelés után a hiba nem szűnt meg és erre azt mondja lehet 1 más alkatrésszel van baj (ekkor már félig új telóm volt a sok csere miatt), de az a darab nem ingyenes vagyis nekem kell fizetni azért, hogy garanciával megjavítsák. Ekkor kiakadtam és elmagyaráztam, hogy én addig innen nem megyek el amíg nem 100 %-os a telefon, hirtelen előkerült 1 csere alkatrész és ingyen bérmentve megcsinálta az illetékes. Ennyit számít az, ha az ember nem hagyja magát hülyének nézni. :U

B-tag: H3lios#2825

(#2) PiciKenny válasza h3lios (#1) üzenetére


PiciKenny
senior tag

Igen!
Fel is akartam őket hívni, hogy na tisztázzuk a dolgokat..erre üdvözöljük ön a ....... válasszon az alábbi menüpontokból... aha meg a drágaföldigérőcsizmádat azt....14x hívtam őket, mindegy volt milyen ügyfeles számon ez jött be. ja és közlöm nem volt 4óra!

(#3) h3lios válasza PiciKenny (#2) üzenetére


h3lios
addikt

Először én is webshopból akartam rendelni, minden szépen ment, jött a visszaigazoló Mail, aztán hívtak telefonon, majd közölték, hogy a rendeléseket érkezési sorrendben kezelik legalább 2 hét mire az ügyintézésre sor kerül, ehhez hozzájön a + 1 hét kb. amíg megérkezik a telefon. Na itt mondtam azt, hogy nem érdekel a kedvezmény én nem fogok ezekre várni, x+ 1 hét az idő ami kell nekik és x az az idő amit ígérnek. :W

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#4) Wictor


Wictor
senior tag

Karácsony előtt (asszem' 12.19.) rendeltem egy telefont Webshopon keresztül. Volt készleten több színben is, így nem aggódtam. Mondom majd valamikor a 2 ünnep között kihozzák. Kép ünnep között nem jött telefon, hogy hogy állunk. Csak megváltozott a kiszállítási dátum 12.28.-ról 01.03.-ra. Na, akkor* eldurrant az agyam és visszamondtam az egészet.

*Ja, bocsánat, nem akkor, hanem mikor a 01.03. - 01.08.-ra módosult... Egy Xperia miniről van szó. 01.26.-án inkább kihoztam személyesen.

[ Szerkesztve ]

(#5) Mr X válasza Wictor (#4) üzenetére


Mr X
veterán

Ellentétes tapasztalat, 12.27-én rendeltem webshopból, 12.28-án a kezemben volt a telefon. Megy ez nekik így is. :)

(#6) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

arra gondoltam hogy panaszt teszek ! :DDD ;]

(#7) h3lios válasza PiciKenny (#6) üzenetére


h3lios
addikt

Kimagyarázzák. :DD
Olvastam cifra dolgokat a T-ről, de mindent úgy kidumáltak, hogy már az ügyfélnek kellett mentegetni magát. :U

B-tag: H3lios#2825

(#8) Wictor válasza Mr X (#5) üzenetére


Wictor
senior tag

Ok, de te pesti vagy, én meg 130 km-rel odébb leledzem...

(#9) PiciKenny válasza h3lios (#7) üzenetére


PiciKenny
senior tag

az igen o.O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.