Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zorzy4


zorzy4
őstag

Na ilyen kéne, ha max 10000ft. Bár a 3gb memória semmire nem elég.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#2) Nimda válasza zorzy4 (#1) üzenetére


Nimda
addikt

A Soyes után felüdülés lehet ennyi RAM. Az ára biztos nem lesz olcsó, és ha még használható is lesz, akkor mindenképpen beszerzek majd egyet.

(#3) batai15 válasza zorzy4 (#1) üzenetére


batai15
félisten

Hát ezt te sem gondoltad komolyan.

(#4) papelado


papelado
aktív tag

Tessék itt van annak a pár tepsifonozó emberkének egy készülék-Legalább nem sírják teli a 6"+ os topikokat ;]

Falat kenyér amúgy...Mondjuk kerékpárra pont jó lehet max 13 körűl instant vétel bike computernek

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#5) volandy


volandy
senior tag

Igen végre valaki csinál ilyet is!
Csak kár hogy a Snapdragon 425-ös lapkakészletre és 3 GB operatív memóriára az elég gyengusz!

(#6) papelado válasza volandy (#5) üzenetére


papelado
aktív tag

Egy ekkora kijelzőn mire nem elég a sanpi 425 meg a 3giga ram??
Játszani nem fogsz 4K videó értelmetlen CAD se hiszem ezen szerkesztődik.PS miatt is kiesne a szemed.Navira zenére levelezni meg még overpowered is...

Drágaszágom....

(#7) Sys85 válasza zorzy4 (#1) üzenetére


Sys85
veterán

Mire nem elég?
Azért ez nem egy csúcsmobil lesz,csúcs hardverrel,egy jó szoftver optimalizáció mellett a célcsoportnak bőven elég lesz az S425 mellé a 3GB ram.
Akinek csúcs hardver kell,az meg úgyse ilyen aprócska mobilban fog gondolkodni.
Ezt kb az 50+os okostelót még sose használt anyámnak tudnám elképzelni.
Ami nagyon durván karcsú lesz az 800mAh-ás akku,hiába kicsi a kijelző és takarékos a proci.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8) zorzy4 válasza batai15 (#3) üzenetére


zorzy4
őstag

Ja nem, kevertem, ha ram akkor persze bőven.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#9) moleculez


moleculez
veterán

Jöhetne igazán! Nekem nem kéne, de tényleg jót tenne a piacnak!

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#10) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Rétegmobil, csupán akarnak valami kisérletet csinálni a P+A+L+M nevű mobilmicsodával.

Ez nekem nem a PALM, ahogy jól olvassátok. A logó sem a régi már, hanem teljesen más.

Mivel ilyen még nincs - ebből lehet akármi is.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#11) volandy válasza papelado (#6) üzenetére


volandy
senior tag

Igen igen!
Igazad van!

(#12) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Vagány gondolat, jöhet, én lehet vevő lennék már tényleg a nagy mobilok után

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

A hardver ekkora méretben bőséggel elég, tényleg csak az akksi lesz kérdéses. Akár elég is lehet, de nem vennék rá mérget, majd az első tesztekből kiderül.

(#14) #16820480 válasza papelado (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

Végre, akiknek az iSE is lapát :))

(#15) dzsi23


dzsi23
addikt

Te jó ég... egyeseknek komolyan rinyálásra ad okot a 3GB memória egy középkategóriás készülékben? :Y Nem is értem... Az akksi viszont tényleg kérdéses. Ha az üzemidő és a kamera elviselhető lesz, és árban sem szállnak el, másodlagos telónak nagyon jó lesz. Elsődlegesnek nyilván nem kellene ilyen pici.

Szerk.: Oké, hogy Palm, de az a pálmafa ikon mit jelezhet az értesítési sávban? :U

[ Szerkesztve ]

(#16) AxBattler


AxBattler
félisten

Anno hogy örültem a 3.2"-es LG Optimus One-nak, most meg... :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#17) gproject válasza dzsi23 (#15) üzenetére


gproject
aktív tag

Nekem a honor 7-ben es a shield tv-ben is 3gb van. A honorba eleg, a shieldbe neha nem artana tobb, dehat azon "komoly" jatekok es filmek futnak :)

en a 800mAh-t keveslem, siman belefert volna egy
2500-as akku :)

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#18) zdanee válasza zorzy4 (#8) üzenetére


zdanee
őstag

Gyanús lehetett volna, hogy nem kettő-hatvány :)

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#19) judas13


judas13
addikt

:C
Végre!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#20) <Lacy85> válasza AxBattler (#16) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Anno, mikor megvettem a 3,8"-os Optimus 7-et, páran azzal poénkodtak, hogy tv-nek is elmenne. Mostani telókhoz képest... :D

(#21) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Ha értelmes árban jön, akkor plusz egy vásárló :)

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#22) doooo


doooo
veterán

Na... örülhetnek a "mikor lesz vége ennek a sok tepsinek" emberkék. Sosem lesz vége, de néha mindenkinek lehet szerencséje. ;] A kérdéses akku időn kívül, azt hiszem tökéletes (bár talán az sem lesz olyan borzasztó). Mindazonáltal, kíváncsi lennék, hogy vajon hányan vennének közülük ilyet, vagy hányan cserélnék le mostani tepsijüket. :U

(#23) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Gylázatos. :((( A mai napig másolják a WebOS kezelőfelületét, most meg tetézik egy hulladék telefonnal.

(#24) takysoft válasza moleculez (#9) üzenetére


takysoft
tag

Bizony. Bár... az az akksi... ott lehet gond.

I will live forever or die trying

(#25) Graphics válasza eldiablo (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Másolják? :D Azt eladták a picsába.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) dzsi23 válasza eldiablo (#23) üzenetére


dzsi23
addikt

Hulladék? Ezek szerint már volt a kezedben. Írhatnál róla egy rövid tesztet, amiben bővebben kifejted a véleményed! Alig várom, hogy olvassam! :P

(#27) eldiablo válasza Graphics (#25) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

És kinek? Ja, hogy nem az Apple-nek vagy a Googlnek. Akkor lopják, igazad van.

dzsi23, Palm pré van két darabom, arról tudom, hogy milyen ez meg ránézésre sincs a közelében.

[ Szerkesztve ]

(#28) Ádám16


Ádám16
addikt

Simán jöhet. Cégesnek csillagos ötös lenne :P .

(#29) .mf


.mf
veterán

Hullagyalázás :(
Fognak egy egykor híres, úttörő nevet, és ezt használva kiadnak egy alsókategóriás tucatmobilt nevetséges hiányosságokkal (800 mAh, komolyan?) Hol van ez egy Pilot, T, vagy Treotól? Mi köze a Palm hagyatékához, irányvonalához? Akkor minek Palmnak nevezni és gyalázni vele a megboldogult céget?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#30) dzsi23 válasza eldiablo (#27) üzenetére


dzsi23
addikt

Nyilván nem hozza a régi Palm minőséget, de szerintem nem is ez a cél. Egy alsó-közép kategórás huawei telefon minőségével kiegyeznék, főleg, ha árban sem lenne több. Azok sem hulladékok, csak mindet a helyén kell kezelni. Tudásban meg ugye mindenképp lekörözi a régi Palmokat, tehát ma már azok is csak "hulladékok"... vagy porfogók. :)

(#31) Polarstar válasza eldiablo (#27) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Igencsak nem olvastad az elmúlt évek történéseit. Az LG vette meg a WebOS használati jogait okos órákhoz, tvbe, porszívókhoz, és egyéb vackokhoz.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32) Graphics válasza eldiablo (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi? Ezt nem értem.

Ki másolja? Az LG vette meg a webOS-t, sőt előtte járt a HP-nél is.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) gusthy


gusthy
veterán

Asszem erre mondják más fórumokon, hogy sunáznám. (Bocsi )

[ Szerkesztve ]

(#34) dzsi23 válasza eldiablo (#27) üzenetére


dzsi23
addikt

Közben (felületesen) visszaolvastam a Palm Pré 2009-es tesztjét, és a minőség elég Tré volt, úgy is mondhatnám, hogy hulladék, szal nem is értem a felháborodásod. :D

(#35) eldiablo válasza Graphics (#32) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Úgysejtem soha nem láttál WebOS telefont, ezért nem érted, gyakorlatilag az összes mai divatos efekt, átmenet, animáció egy az egyben onnan van. A BB gesztusvezérlése is onnan lett "átemelve".
És igen, a HP vette meg, majd az LG, most a TCL, nem a Google vagy az Apple.

Sajnos a Palm nagyon elbaszta, ezért lett kuka az egész.

dzsi23, Emlékszem még, amikor a Samsung járt azon a szinten és senkinek nem bántotta a szemét, mert ők a Samsung. Galaxy S, S2, S3, S4 pont azt a szintet tudta, így képzeld el azt a trét.

(#36) Graphics válasza eldiablo (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor ezt írd, mert nem értettem mit akarsz mondani :)

Felszavakbol még nem találok ki mindent :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) eldiablo válasza Graphics (#36) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Miért nem? :DDD Sietve, fejfájósan nem olyan egyszerű ám.
Amúgy nem flame, mert gyújtöm pl a Galaxy S szériát (is), nincs velük bajom, csak bosszantó, amikor az apple, a BB bemutat valami über "újdonságot", ami már a Prében is jelen volt sok évvel ezelőtt.

Pl:

és mit ad isten, pont ugyan úgy működik mint WebOS-nél:

De androidra is vannak példák. Értesítések oldalra pöckölésével eltűnik az értesítési sávból. Értesítési sáv lehúzható, Wifi, BT GPS ki-be kapcsoló gombok megjelennek.
Kis pecernél jobbra-balra simogatással lehet alkalmazást váltani (BB).

[ Szerkesztve ]

(#38) V B A válasza eldiablo (#37) üzenetére


V B A
aktív tag

WebOs kezelőfelület nagyon előremutató volt anno. A HP Pre 3-am megvan még, nagyon szerettem használni, csak aztán a támogatás megszűnése után már elég macerás volt.

(#39) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Mire elég ilyen pici telefon? Nem hiszem el, hogy nem bírnak értelmes, kézreálló 6,5"-os gépet kiadni. ;] ;]

(#40) #78693120 válasza doooo (#22) üzenetére


#78693120
törölt tag

Mivel én is "mikor lesz vége ennek a sok tepsinek" emberke vagyok, ezért válaszolok.
Kis kijelzős eddig is volt a gagyi kategóriában, de erős hardverrel, meg jó kamerával kevés. Konkrétan kettőtől tudok: iPhone SE és még a Samsung A3 2017 elmegy ennek.

Ez a Palm névre keresztelt kínai akármi meg viccnek is rossz. Hiába a kis kijelző, ami nekem tetszik (3-as is bőven elég lenne részemről), ha minden másban egy átlagos telefont nem ér el. Főlelem vastag is lehetne, a SonyE. X10 Mini és X8 nagyon eltalált volt méretileg szerintem.

(#41) #81733120


#81733120
törölt tag

Ez micsoda? :F

(#42) HarleyCustom válasza #81733120 (#41) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Na ez az... Én is ezt kérdezem. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#43) draco31 válasza zorzy4 (#1) üzenetére


draco31
veterán

3 giga ram van a telefonomban, játszok, netezek, messenger, face, viber, és 2.5 gigától többet nem bírok elhasználni sehogyan sem....

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#44) Teo.


Teo.
aktív tag

Na meg is van a mainap popcorn topic-ja. :)

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#45) hemaka


hemaka
nagyúr

telefonalni jo lesz, masra nagyon nem. :D

(#46) hankock


hankock
tag

Mondjuk ezt is kiadhatnák újra egy középkategoriás Androiddal.

Csak ez saját magának (BlackBerry) lenne a konkurenciája.

(#47) neoforce


neoforce
aktív tag

Na itt van a sok (csak tepsifont gyártanak ,kompakt kell stb...nyavajgoknak) Vegyétek..🤣🤣

(#48) dzsi23 válasza draco31 (#43) üzenetére


dzsi23
addikt

Nem te nem tudod elhasználni, hanem a rendszer nem engedi, hogy többet használj. ;) Ettől függetlenül továbbra is azt mondom, hogy 3GB ram bőven elég a középkategóriában... legalább is idén még elég, egy év múlva már lehet, hogy nem, 2-3 év múlva meg már tuti nem.

(#49) judas13


judas13
addikt

Aksi karcsú még az ismert paraméterekkel is sztem, de amúgy jöhetne.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#50) ates válasza Juhaszatti (#13) üzenetére


ates
aktív tag

+ 1 Ez a lényeg a többi rizsa :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.