Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viszlát


Viszlát
addikt

Részletes leírás az iOS 13-ról: apple.hu.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2) Rolie Polie


Rolie Polie
junior tag

13-as letöltve /6S-re👍

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#3) Polllen


Polllen
nagyúr

Remek hír.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4) collecting


collecting
tag

Miért van olyan érzésem az -ös cikkeknél, hogy a szerkesztők nem kifejezetten komálják az Almát? :B

[ Szerkesztve ]

(#6) 7Heads Drago válasza collecting (#4) üzenetére


7Heads Drago
veterán

És ezt miből szűrted le? Mert nekem most nem esett le....
Persze volt már olyan cikk ami részlehajló volt ezt aláírom.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#7) roli543


roli543
őstag

Cool ez a dark mód 🤘🏽

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#8) Noukoum válasza collecting (#4) üzenetére


Noukoum
veterán

Régen meg túlságosan oda voltak érte ennyi erővel. Szerintem csak tisztán látják a helyzetet.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#9) collecting válasza 7Heads Drago (#6) üzenetére


collecting
tag

Nekem most az iras stilusabol jott igy le, olyan “najo zavarjuk le gyorsan ezt a hirt, ha mar muszaj, mert mobilos szakportal vagyunk” erzet.

(#11) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Olyan ujdonsagok jottek be, ami Samsungon honapok ota vannak mar :D Kivétel az egyeni emoji, az kiraly lett.

(#12) Noukoum válasza kalanchoe (#11) üzenetére


Noukoum
veterán

By innovation only

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#13) Hadrianus


Hadrianus
csendes tag

Sziasztok! Aki esetleg SE-t frissít iOS 13-ra, megírná, hogy jól működik-e rajta, vagy csak azért adták ki rá, hogy "tönkretegye"? :D

(#14) EczkE


EczkE
addikt

Sajnalattal olvasom hogy a series 2 oram mar nem tamogatott. :(

Asszem mindenféleképpen!

(#15) Noukoum válasza EczkE (#14) üzenetére


Noukoum
veterán

Komolyan csak 2 generáció támogatott?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#16) pontazire válasza Hadrianus (#13) üzenetére


pontazire
csendes tag

Szia! Én már 13.1 bétán vagyok SE-n, semmi gond, fürgegyík.

(#17) kalanchoe válasza Noukoum (#12) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Szerintem ez a legnagyobb ujitas :C night mode rendszerszinten van a Samsungban, ismerosom mutogatja, hogy nezd milyen szep, uristen, innovacio!! Na meg a masik, safariban most mar van osszes ablak bezarasa. Android ezt is tudja evek ota.
Nem ocsarolni akarom a rendszert, de csak csodalkozom, hogy ilyen kis aprosagokkal mennyire le van maradva... amik igazabol nem eletbevagoan fontosak, csak jo, ha van. :))

(#18) 7Heads Drago válasza collecting (#9) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Igazából én is pont ezt hiányolom sok cikkből.
Régen úgy indult a portál hogy számítástechnika, ma meg már a politikánál tartunk. Ha az érdekelne akkor az indexet, origót vagy ezek külföldi megfelelőjét olvasnám. Ezt Usa-Huawei témát is beszúrják mindenhova. Nem is értem ebből a cikkből hogy maradt ki. És miért nem lehet egyenrangúan kezelni a márkákat a saját telefon márkájától függetlenül?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#19) moleculez válasza EczkE (#14) üzenetére


moleculez
veterán

Meg fogja kapni, csak kicsit később, októberben. Első körben csak a 4. 3. gen kapta meg.

iOS13 nálam is fenn van, szépen pörög, eddig semmi szembetűnő lagg, bug.( XS Max)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#20) Noukoum válasza kalanchoe (#17) üzenetére


Noukoum
veterán

Az Apple már csak ilyen, és nyilván újdonság nekik hiszen aki ilyen iPhone mániás az sose látta ezelőtt ezeket a funkciókat.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#22) EczkE válasza moleculez (#19) üzenetére


EczkE
addikt

Na ez viszont jo hir, koszi! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#23) TunerJoe válasza kalanchoe (#17) üzenetére


TunerJoe
senior tag

A Safariban az összes tabot az iOS 10-óta (2016) be lehet zárni, az már másik kérdés, hogy az ismerősöd csak most vette észre. Chrome-ban pedig tudtommal egyszerre kapja az új funkciókat a két rendszer.

instagram.com/albert__gyorgy

(#24) Lord Sidious válasza Hadrianus (#13) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Szia! En az SE-t is frissitettem es teljesen stabil. Kulon plusz pont a haptic touchert. :)

(#25) joey04 válasza collecting (#4) üzenetére


joey04
titán

Mert geekek és geek körökben nem szeretik a márkát, ahogy a fórumon ez látható.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) nozs23


nozs23
addikt

Látom megy a flame keltés rendesen. Nos melyik droid-os frissítés felezte le az appok méretét?
Az alkalmazások frissítésének mérete pedig 60%-al csökkent. Appok megnyitási ideje 50%-al rövidült. Ez igaz az 5 éves készülékükre is.
Olyan gyári kép és videószerkesztőt csináltak, ami szintén szintén párját ritkítja mobilos berkekben.
Többé nem kell facebookal, vagy akár a saját email címeddel bejelentkezni sehova, mert a rendszer random emailt generál, ezzel segítve az adatvédelmet.
A Sirivel kapcsolatos frissítésekbe már bele sem megyek.

(#27) Blizzardking válasza nozs23 (#26) üzenetére


Blizzardking
őstag

Melyik méretét, amit a tárhelyen elfoglal, vagy amennyit a memóriából kér* futás közben?

* a 4 gigából :D

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#28) moleculez válasza Blizzardking (#27) üzenetére


moleculez
veterán

Trollkodhatsz, a lényegen nem változtat, az iOS 4gb RAM-mal is köszöni, elvan, pont úgy fut, mint a 8-10gb Androidos telók.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#29) Lord Sidious válasza Blizzardking (#27) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Adobe appok pl. iOS-en 60 MS appok 55-60%-al kevesebb RAM-ot zabalnak, mint Droidon. 😏 az mellekes, hogy ket csatornas igen csak masagra skalazott LPDDR4X RAM van benne. (i6S ota mar LPDDR4 van hasznalatba)

[ Szerkesztve ]

(#30) Lord Sidious


Lord Sidious
senior tag

2-3 napja lekommunikalta az appel, hogy az iPad OS nem 30-an, hanem 24-en jon az iOS 13.1-el. Up to date a MA :D

(#31) nozs23 válasza moleculez (#28) üzenetére


nozs23
addikt

Kényszeresen probal belem allni minden topicban. :N
Es amugy igen, amig egy egy-ket eves 4 gigas droid flagship mar docog addig a 2-3 gigas akar 4(!) eves iPhone meg szepen elmuzsikal. Az igazsaghoz hozzatartozik, hogy a 2 gigasok egy hardcore usernek mar kevesek, de altalanos hasznalatra meg boven vallalhatok.

(#32) Polllen válasza nozs23 (#31) üzenetére


Polllen
nagyúr

6s-t használok, és oly annyira jó netezni, kommunikálni, h nem látom értelmét leváltani, mert elköltök 200k-t és amire nekem kell, ugyanígy fog futni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#33) Noukoum válasza nozs23 (#26) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem kellett megfelezni, mert eddig az ios-én minden app kétszer annyit foglalt.. Szóval ha ez sikerült végre sikerült beérni az androidot.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#34) Rolie Polie válasza Polllen (#32) üzenetére


Rolie Polie
junior tag

+1
Ezt én is írhattam volna!

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#35) 7Heads Drago válasza nozs23 (#31) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ez így van. Ennyi előnye már csak lehet az Ios-nak. Droidot a túl sok gyártó túl sok hardverre leöli egy kicsit.

Viszont kíváncsi leszek a gyorsaságára. Mert ez a tesztekben nem szokott látszani. [link]

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#36) Noukoum


Noukoum
veterán

1-2 éves 4 gigás droid már döcög, vagy nem.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#37) Petya88 válasza TunerJoe (#23) üzenetére


Petya88
tag

És azt milyen módon? Nekem SE van, de sajnos nem vagyok eléggé guru hozzá, hogy minden varázs ujj mozdulatot memorizáljak. Tényleg érdeklődésből kérdem.

(#38) Petya88


Petya88
tag

Én is frissítettem az SE-t, de nekem inkább a rengeteg újraengedélyezés tűnt szembe, mintsem a gyorsulás vagy bármilyen más előny.
Kicsit úgy tűnik, mint az androidnál, hogy változtatunk mert muszáj (tényleg muszáj???), de érdemi változás nem történik...
Megváltoztatták például a health appot, de azon kívül, hogy engedélyezhetek újra mindent, továbbra sem fogok menstruálni!
(Most épp azon gondolkodok, hogy mire váltsam az SE-t, de továbbra sincs a piacon hasonló méretű ÉS tudású eszköz (MASINA, ahogy mondják errefelé))

[ Szerkesztve ]

(#42) TunerJoe válasza Petya88 (#37) üzenetére


TunerJoe
senior tag

Hosszan nyomod a jobb alsó gombot a Safariban, aztán Close all Tabs

instagram.com/albert__gyorgy

(#43) kalanchoe válasza TunerJoe (#23) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Érdekes. Mondjuk az is durva hogy csak 10be kerult be... :D premium fícsör for iPhone

(#44) Rolie Polie válasza Petya88 (#38) üzenetére


Rolie Polie
junior tag

de azon kívül, hogy engedélyezhetek újra mindent, továbbra sem fogok menstruálni!
:D

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#45) Dhampir


Dhampir
félisten

Nehogy megjöjjön, mint a srácoknak a South Parkban. :D

[link]

(#46) GAI válasza Petya88 (#38) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog (1)

Nekem a Fotók app módosítása nem tetszik, eddig csoportosítva voltak szépen a képek dátum szerint, most meg ömlesztve van minden.

Én is az SE utódját kerestem egyébként, végül egy iPhone 8 lett, mint utolsó "hagyományos" iPhone, mert SE méretű készülék valószínűleg sajnos már sohasem lesz, és még ez áll a legközelebb hozzá, még van Home gomb, még nincs notch, és az ilyen felépítésű iPhone-ok között a legmodernebb a hardware-e. De sok szempontból visszalépésnek érzem minőségben, például az "emulált" Home gomb gagyi érzetű az SE után, a vibramotor sokkal gyengébb (alig érezni, hallani pedig aztán végképp nem lehet ha le van némítva a telefon), maga a némító gomb is pilinszkábbnak tűnik, a némítást visszajelző rezgés is minimális, alig venni észre ...stb. De legalább gyorsabb, és több a tárhely (én elsősorban ez utóbbi miatt váltottam, mert csak 16GB-os volt az SE-m, ami kezdett szűkös lenni).

[ Szerkesztve ]

(#47) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Nem tudjátok hogy idén hogy változott a kínálat? Iphone 7 maradt? XS kivezetésre kerül mint tavaly az X?

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#48) Noukoum válasza QwErTy42 (#47) üzenetére


Noukoum
veterán

Nincs iPhone 7, sem xs és xs max.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#49) QwErTy42 válasza Noukoum (#48) üzenetére


QwErTy42
addikt

És pl XR?
Mi most az aktuális paletta?

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#50) Noukoum válasza QwErTy42 (#49) üzenetére


Noukoum
veterán

Az új iphoneok ugye (iphone 11 pro és pro max, sima 11) iphone xr, iphone 8 és plus. Ez most a paletta

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.