Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ericssonfan2


ericssonfan2
tag

Leszámítva, hogy a Tesconál 99 fontért adják és 2 fontért függetleníthető legálisan...

Azaz kb 35 ezer forintért kapható...

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#2) moleculez


moleculez
veterán

Nagyon korrekt, lehet beszerzek egyet másod telonak

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#3) Otisz válasza ericssonfan2 (#1) üzenetére


Otisz
őstag

Ha kint élnék, annyiért simán kellene :U
Amazonról most 51e-re jönne ki.

[ Szerkesztve ]

(OO[IIII][IIII]OO)

(#4) GRaul


GRaul
őstag

ez nagyon jo vetel :)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#5) ronson válasza ericssonfan2 (#1) üzenetére


ronson
őstag

Ezt linkeld légyszíves, mert nem találom.

(#6) #13110016


#13110016
törölt tag

Nekem nem tetszik, de az ára jó.

(#7) b.daniel


b.daniel
senior tag

Vki vilagositson mar fel,hogy a SoC milyen benne. Mert itt minden cikkben az van írva,hogy negymagos Snapi 400, de én abbol eddig csak ketmagossal találkoztam:/

(#8) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Arról van valami infó, hogy ebből a 8 GB-ból mennyi használható fel ténylegesen (mondjuk zenék és fotók tárolására)? Valaki tervez rendelni Amazonról? Van esetleg olcsóbb hely az angoloknál (vagy németeknél), ahonnan szállítanak ide?

(#9) axioma válasza ronson (#5) üzenetére


axioma
veterán

A kinti tesconal... [link]

En arra a fuggetlenitesi reszre lennek kivancsi, hogy mukodik, gondolom nem a tesco penztaroskisasszony csinalja...

(#10) szoporiz válasza GRaul (#4) üzenetére


szoporiz
tag

Hát a 20% os VAT és a 18-20 fontos postaköltség után 60-62 alatt nehezen jön ki:/ nameg az esetleges paypal díj.

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#11) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Simán vinni fogják mint a cukrot.Nagyon jó az ár.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#12) Tim82 válasza ronson (#5) üzenetére


Tim82
nagyúr

[link]

Lassú vagyok.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13) GRaul válasza szoporiz (#10) üzenetére


GRaul
őstag

Ha amcsiból veszek vmit akkor arra Vat jön? Az nem csak par %? es az Afa a többi?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#14) szabog74 válasza Alvin_ti4200 (#8) üzenetére


szabog74
aktív tag

5G
http://www.trustedreviews.com/motorola-moto-g_Mobile-Phone_review

(#15) tjb007 válasza b.daniel (#7) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#16) szoporiz válasza GRaul (#13) üzenetére


szoporiz
tag

UK és eu rendelésre vonatkozik a vat (20% Uk-ban)
Amerikaira 27% áfa + 2.5 % vám plusz kezelesi költség

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#17) ronson válasza axioma (#9) üzenetére


ronson
őstag

Ha ha, vicces vagy, móka miki.

Itt pont nem néztem, csak a Tesco Mobile oldalán a PYG telefonok között, illetve a Tesco oldalán a független telefonok között. Nem értem, hogy a Tesco Mobile oldalán, miért nincs a PYG telók között.

(#18) Alvin_ti4200 válasza szabog74 (#14) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Az sajnos karcsú, akkor a 16 GB-osra kell rámenni mindenképpen, köszi.

(#19) GRaul válasza szoporiz (#16) üzenetére


GRaul
őstag

akkor rendelek egy nexus 5ot és nexus 7et Kanadából ;]

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#20) franc0 válasza Alvin_ti4200 (#18) üzenetére


franc0
őstag

Cloud...
Gondolom nem akarsz a privacy-val jönni google telefon vétele előtt.

Mondjuk az is igaz, hogy ennél a modellnél legalább nem mérik aranyárban a többlet háttértárat.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#21) axioma válasza ronson (#17) üzenetére


axioma
veterán

Ezek szerint en veletlenul talaltam ra... csak a #1 alapjan pont meg volt mar nyitva, ezert dobtam be.
De akkor elmondod, ha te jobban ismered, hogy hogy van a fuggetlenites?

(#22) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Jó telefon, itt fekszik mellett az asztalon... :) Még egy flip shell tokot szerzek hozzá, és tökéletes lesz...

Minden szavam magánvélemény!

(#23) Alvin_ti4200 válasza franc0 (#20) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nem óhajtok havi 1-2 ezernél többet fizetni mobil internetért, így a Cloud nálam nem igazán jöhet szóba.

(#24) ericssonfan2 válasza axioma (#9) üzenetére


ericssonfan2
tag

Igy.

[ Szerkesztve ]

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#25) SkyLaci


SkyLaci
őstag

osztán idehaza lesz-é a rádiótelefonboltokban ez a motorolaj gé vagy mi a csuda, mer biza erősen jókat írnak róla ezek a firkászok, osztán a bukszában is maradna va egy kis forint, ha tényleg ennyibe adják a kupecek?

[ Szerkesztve ]

(#26) jozso1989


jozso1989
őstag

Adná az ég, hogy a Motorola bejöjjön hozzánk... azonnal lecserélném a jelenlegit egy ilyenre, de kifizetném a többletet is az X-ért. Annyira szép, és tökéletesen optimalizált telefonok, hogy az elképesztő! Ráadásul IPS, nem teszkós tn panel ennyiért...

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#27) szakalinho válasza ericssonfan2 (#1) üzenetére


szakalinho
tag

Ez a függetlenítés dolog hogy működik ? Itthon is ki lehetne mondjuk? Nekem van egy ismerősöm Londonban aki mellesleg Tesco-ban valami vezető. Simán be tudnék magamnak szerezni egyet. Ünnepekre úgy is jönne haza. Ennyit megérne a dolog, még ha gari ugrik is.

(#28) ericssonfan2 válasza szakalinho (#27) üzenetére


ericssonfan2
tag

ld #24

Itt UK-ban mindenféle függetlenítés teljesen legális.
Ha megvetted tiéd, azt csinálsz vele amit akarsz...

[ Szerkesztve ]

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#29) jacis


jacis
nagyúr

Ez nem 4.3-as kijelzővel van szerelve :F

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#30) maggi1886076 válasza jacis (#29) üzenetére


maggi1886076
addikt

nem...

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#31) Tim82 válasza jacis (#29) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem a Motorola Droid Mini-vel kevered?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32) nobiand válasza jozso1989 (#26) üzenetére


nobiand
aktív tag

Állítólag itthon nem jelenik meg, nem tudom mennyire hivatalos. LINK

(#33) szakalinho válasza ericssonfan2 (#28) üzenetére


szakalinho
tag

Szóval mondjuk megveszed és beviszed valami mobiloshoz és függetleníti ? Akkor lehetséges hogy ezt itthon is megtudják oldani....

(#34) tothmaxy182 válasza nobiand (#32) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Amúgy nem is értem, hogy miért jelenne meg, ha egyszer a Motorola kivonult Magyarországról... :F

Minden szavam magánvélemény!

(#35) ericssonfan2 válasza szakalinho (#33) üzenetére


ericssonfan2
tag

öööö... mondjuk a linket megnézted?

ebayen fizetsz 2 fontot és emailben érkezik a kód.

ez itt teljesen legális, odahaza nem tudom.

[ Szerkesztve ]

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#36) vicze válasza tjb007 (#15) üzenetére


vicze
félisten

Vicces azért hogy tesztekben jobban szerepel (legalábbis a Moto G), mint a pl. egy MSM8930.

(#37) pengwin válasza tothmaxy182 (#34) üzenetére


pengwin
addikt

Szolgáltatói kínálatba simán bekerülhetne (1 kártyás, nem péklapát, korrekt HW, kifejezetten szép, trendi [színes])...
Akkor a szolgáltatók elintéznék a garanciális dolgokat.

Üdv, pengwin

(#38) pengwin


pengwin
addikt

Egyébként bár a Moto G-Moto X duó ugyan nem Nexus néven fut, de tekinthetőek a Nexus széria tagjainak is. A Moto X-nek van Developer Edition-je, a Moto G meg alapból nyílt bootloader-rel érkezik, valamint mindkettő a teljesen gyári droidot futtatja, ha jól tudom. Valamint ezek lesznek az első nem-Nexus telefonok, amikre lesz KitKat frissítés, ami arulkodik a közeli rokonságról (ahogy a nem bővíthető tárhely és a beépített akkumulátor is).
Óccó nekszusz :))

Üdv, pengwin

(#39) youngboy


youngboy
senior tag

Az expansys-n pl ennyibe kerül.
ehhez csak szállítási költség jön hozzá.

(#40) tothmaxy182 válasza pengwin (#38) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Nem teljesen gyári az Android, mert alapból fel van telepítve néhány Motorolás alkalmazás, valamint pl kigyomlálták belőle a magyar nyelvet (alap Androidban benne van). De ezen kívül tényleg stock Android, hál Isten! :R

#39: Az enyém is Expansys-ról van, mindennel együtt (szállítás, pénzügyi tranzakciós költségek) 60k-ban benne volt. plusz adtak hozzá egy hálozati töltős adaptert, mert magához a telefonhoz csak egy USB kábel jár...

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#41) youngboy válasza pengwin (#37) üzenetére


youngboy
senior tag

Teljesen kivették vagy csak nem jelenik meg a listában?
Morelocal-val sem lehet előhozni?

(#42) Anti425 válasza tothmaxy182 (#40) üzenetére


Anti425
tag

Helló!

Ha kintről hozatnék be egy ilyen gépet,és mint tudjuk nincs benne magyar nyelv,létezik vmi megoldás utólag rárakni a magyart???

(#43) tothmaxy182 válasza youngboy (#41) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Nekem azzal sem ment... De nem is nagyon erőltettem, jó nekem a német nyelv is... :D

#42: nem vagyok nagy szakértő, és nem is merültem el a témában. De ha root-olod, akkor gondolom megoldható a dolog. csak akkor az garanciavesztés.

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#44) Cyrin válasza pengwin (#38) üzenetére


Cyrin
addikt

nyílt bootloader a motorolánál? hihetetlen, akkor számomra már csak a beépített akku a hátrány, azt meg kénytelen leszek elfogadni :)

btw, a defy-m is angol volt anno gyárilag, az se zavart...

[ Szerkesztve ]

(#45) amanoba válasza szoporiz (#16) üzenetére


amanoba
őstag

A UK-ból (és a többi EU tagállamból) rendelt cuccokra nem kell vat-ot (áfát) fizetni, általában a feltüntetett árak tartalmazzák az áfát. Ha nem akkor külön ki an írva, hogy + vat.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#46) szoporiz válasza amanoba (#45) üzenetére


szoporiz
tag

Igazad van:)
Én a clove.co.uk-ról rendeltem ott is igy tüntették fel.
Ez arra vonatkozott hogy az eu-n belül nem jon ki 39-47000ft ból hivatalosan függetlenül.

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#47) axioma válasza ericssonfan2 (#24) üzenetére


axioma
veterán

Szuper, koszi, ez azt jelenti hogy eleg hazajuttatni, nem kell kulon szivessegkent meg ezt is kint inteztetni...

(#48) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Ez elég korrekt ajánlat. Talán végre felrázza kicsit a Motorola-t.

(#49) pengwin válasza Cyrin (#44) üzenetére


pengwin
addikt

Helyesbítek: [link]

Üdv, pengwin

(#50) tekk válasza tothmaxy182 (#22) üzenetére


tekk
tag

Nekem is ma hozta a futár 1 órája, kellemes meglepetés eddig, mit ne mondjak :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.