Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Findzs


Findzs
addikt

nem ártott volna neki valami erősebb burkolat, ha már ilyen biztonságos "belülről" lenne az kívülről is

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#2) bakgab válasza Findzs (#1) üzenetére


bakgab
csendes tag

"Maga a DT6000 külseje egy olyan 77,9 x 22 x 12,05 mm-es „titán bevonatú” rozsdamentes acél ház, ami nem csak vízálló, hanem extra fizikai védelmet is nyújt a tok feltörése, kinyitása ellen."
Ennél komolyabb védelem?

(#3) sti10p


sti10p
senior tag

Tudom, hogy nem ez a fő szempont, de ha már ilyen kategóriájú eszközről beszélünk, lehetne design-osabb kivitelezés is, nekem ez a sablon fekete kicsit uncsinak hat, de még ha több színeben is árulnák, akkor sem értem miért ragaszkodnak mindíg a kupakos megoldáshoz, ami már praktikussági kérdéseket is felvet. Nem kéne PEZ adagoló szintű turpisság hozzá, csak a jól bevált kibújtatható megoldás. Nekem is ilyen van (ráadásul Kingston), ami tök jól működik már vagy 4 éve és az ára a töredéke volt ennek.

XY

(#4) ANOka


ANOka
őstag

"Ami az adatátviteli teljesítményt illeti, a DT6000 USB 2.0-s porttal rendelkezik, maximális olvasási és írási sebessége pedig 11 és 5 MB/s."

Az most komoly? :F
Mert viccnek elég durva! :U (Az árhoz :Y és mindenféle extra tudáshoz képest!)

(#5) BloodRay válasza ANOka (#4) üzenetére


BloodRay
veterán

Nekem is kissé lassúnak tűnik.

(#3) sti10p -> :DDD

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6) djculture


djculture
félisten

haver vett még régebben egy datatravelert nemtudom hanyast na az is ilyen 5-10 megával operál,hulladék cucc.Az embernek a haja kihullik mire rámásol valamit vagy lemásol róla.Nemtudom minek kell ilyet gyártani,egy szégyen a gyártóra nézve...Legf sabb tescos pendrive tud 15 megát fel le.

[ Szerkesztve ]

(#7) Findzs válasza bakgab (#2) üzenetére


Findzs
addikt

igen gyenge mert a kupakkal együtt a csatlakozó is letörne ha véletlenül olyan helyzetbe kerülne, pl. kocsi alá esik

ilyenekre gondolok mikor azt mondom erős burkolat:
[link]

[link]

legalábbis ez a kupakos megoldás gyengének tűnik ránézésre, csavaros megoldás jobb lett volna

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#8) radi8tor válasza ANOka (#4) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kicsi a vezérlőjének a teljesítménye. Azért mégis csak valós időben titkosítja az adatokat.

Findzs: Azért a Corsair is megadta magát: [link] :DD

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#9) Findzs válasza radi8tor (#8) üzenetére


Findzs
addikt

de beteg :DDD
pendrive turmix friss, zamatos, rostos :))

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#10) ANOka válasza radi8tor (#8) üzenetére


ANOka
őstag

De akkor miért nem raktak bele akkor erősebbet, ha ennyi szart tud és ennyit kérnek érte?

(#11) vancsikarcsi


vancsikarcsi
csendes tag

igazából nem értelek titeket, egy vállalati pendrive-nak már nem azért de minek kéne különböző színekben pompáznia, meg dizájnosnak lennie, oda teljesen jó ez a dizájn, valamint az átviteli sebesség se számít ilyen körülmények között, bőven elég ez

(#12) bteebi


bteebi
veterán

Értem én, hogy biztonságos, de az ára több, mint túlzás. 16 gigás pen drive - szintén Kingston, csak jóval gyorsabb - majdnem pont tizedáron is kapható már, szóval ezt egy kicsit eltúlozták...

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#13) Szabcsi


Szabcsi
csendes tag

Hű, itt most arról megy a vita, hogy egy harckocsin miért olyan szűk az ajtó? :DDD

(#14) radi8tor válasza Szabcsi (#13) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez nagyon jó hasonlat :) :C

⭐ Stella

(#15) pottAIR válasza bteebi (#12) üzenetére


pottAIR
csendes tag

Az ilyen pendrive nem a design meg a sebesség számít, sőt megkockáztatom egy bizonyos mértékig még a kapacitás sem. Ez vállalati cucc, nem érdekes hogy nem kapható több színben... LOL, meg hogy miért csúszkás vagy tekerős a kupak.. :W Hoztátok a Corsair hasonló penjének példáját, eltudjátok képzelni azt, hogy egyik vezérigazgató tárgyaláson előhúzza azt a nagy vaskos fémdarabot és azon szenved, hogy be tudja tolni az ultrabookjába, mert elemelkedik az asztaltól az egész gép :)
Itt a biztonság fontos, rádobja az x milliárdot érő szerződéseket (ami max 4-6MB) és nem érdekli milyen gyorsan másolja fel azt a pár doksit, meg hogy mennyibe kerül (25-60k):D Ha kikerülne nem 25-60k vesztene hanem mondjuk 25-60 milliót és akkor már meg is találtuk a piacát.

[ Szerkesztve ]

(#16) Krix


Krix
őstag

Ebben a kategóriában én erre szavaznék: IronKey

Biztos jó ez a Kingston, meg az ára is rendben van de akkor is IronKey inkább ahová ez kell. :K

If it is not broken then don't fix it!

(#17) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet azért lassú, mert közben titkosít vagy van ilyesmi USB 3 ra is? Hülyén is nézne ki egy ezredesnél egy rózsaszínű pendrive vagy gyanakodásra adna okot. ;]

Samsung BADA...Samsung Wave a hullámok ereje! Bada 2.0 : A Tenger ereje :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#18) djculture válasza pottAIR (#15) üzenetére


djculture
félisten

Nem mondjad már hogy a sebbesség nem számít,melóhelyeken vastag doksikat meg képeket számla másolatokat ,prezentációkat kell másolgatni ami ha 5 percnél tovább tart kb kivágják a szemétbe ezt a pendriveot és vesznek olyat aminél pikk pakk megvan.Pont hogy a cégeknél nem mindegy az hogy egy munkafolyamat milyen gyorsan van meg.

[ Szerkesztve ]

(#19) radi8tor válasza djculture (#18) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A kis file-ok gyorsabb pendrive-oknál is sokkal lassabban mennek fel rá, mint 1db nagy file.

⭐ Stella

(#20) rauschie válasza sti10p (#3) üzenetére


rauschie
senior tag

Szerintem remekül harmonizál egy thinkpaddel. :))

(#21) bteebi válasza pottAIR (#15) üzenetére


bteebi
veterán

Mondjuk én a dizájnjáról meg a strapabírásáról nem írtam, mert lesz* azt is, hogy túlélne-e egy hidrogénbomba-robbanást, meg azt is, hogy Swarovski-berakásos vagy épp Hello Kitty-s. Ugyanakkor megkockáztatom, hogy milliárdos szerződéseket nem ilyen cuccokon tárolnak, és nem zsebrevágva szállítják... esetleg biztonsági őrök mellett laptopon, és magánrepülővel/helikopterrel szállítják, nem pedig tömegközlekedéssel. Egy-egy fontosabb prezentációt még el tudok képzelni egy ilyen eszközön, de mást nem igazán.

Ha meg annyira nem számít se a méret, se az ár, akkor adjanak ki egy USB 1.1-es, 256 megás változatot is mondjuk 2 milláért. A 10 megás szerződés arra is ráfér ;).

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#22) Alchemist


Alchemist
addikt

Érdekes, én a címben elsőre valamiért "Klingon Data Travelert olvastam". :))

Biztosan egy Mek'leth markolatába van építve. :))

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#23) pottAIR válasza bteebi (#21) üzenetére


pottAIR
csendes tag

Már vártam ki fog belekötni a kapacitás elméletembe :C

Az ilyen bizalmas, titkos adatok tárolásával, szállításával kapcsolatban meg volt már pár érdekes tapasztalatom, szóval hagyjuk ezt a biztonsági őr meg ilyenek. :D IT biztonságban dolgozok.

Ám amit Krix említett, IronKey tényleg jó.

[ Szerkesztve ]

(#24) Ciccuka válasza Findzs (#1) üzenetére


Ciccuka
veterán

Az elég gyengécske

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.