Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Phvhun


Phvhun
őstag

Elsőhsz

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

(#3) bullseye


bullseye
addikt

Nekem az Star Wars Galaxies változatatásai... Az első nagyobb váltást (CU) még idővel feldolgoztam de az is rengeteget rontott a dolgon, a második (NGE) totál megölte az egészet.

A modernekben meg az állandó co-op erőltetése

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4) Phvhun válasza bullseye (#3) üzenetére


Phvhun
őstag

Igen ezt énis hallottam.

Egyébként én most EVE Online-al tolom, és az a legnagyobb hibája a játéknak, ami eléggé kiakasztó, hogy be lehet járni mindenféle űrhajókkal egy egész galaxist, és harcolni lehet építkezni, meg még egész sok mndent, de én nagyon szeretek felfedezni, és pl a fallout 3-ban meg skyrimben tők jó csak simán mászkálni, és nyitogatni a ládákat, kutakodni minden kavics alatt, hátha előjön valami információ a sztorival kapcsolatban, de EVE-ben ez egyáltalán nincs benne. Minden csillagrendszer ugyanolyan kihalt, és semmi ilyen rejtett dolog nincsen. Ami meg el van rejtve a játékban, az mind olyan helyen van, amit erős npc-k védenek, és még egy egy éve játszó játékos sem tud közelébe férkőzni egyedül, ráadásul elég kevés az ilyen infó, és már mind fel van tárva, és ki van rakva netre..

(#5) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

- Túl sok villogás
- Nem elég élethű, sőt kifejezetten bénának ható közelharc
- Healerek létezése
- Amennyiben gyermeteg a grafika, mint a WoW-ban, akkor a gyermeteg grafika is.

(#6) Иван válasza D1Rect (#2) üzenetére


Иван
őstag

+1 :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.