Hirdetés

2022. október 2., vasárnap

Gyorskeresés

(#151) Crystalheart válasza Mr X (#150) üzenetére

Crystalheart
senior tag

Felteszem, lakáshitelre gondolt. De hát az nem mindenkinek opció, és csak akkor éri meg, ha a teljes kamat kisebb, mint a saját lakás megvételéig kifizetett bérleti költségek volnának, és ha az egzisztencia atomstabil.

Opció esetleg még a szülői ház is... :)

[ Szerkesztve ]

(#152) Lauda válasza Crystalheart (#151) üzenetére

Lauda
félisten

önerőt :)

Egyebkent az elgondolas jo, hosszabb tavon 5-10 ev, bar kinek mi, erdemesebb sajat lakast torleszteni, viszont addig is lakni kell valahol es itt jon a bokkeno, fizeted az albit es melle kellene toket kovacsolni, kulonben sosem lesz sajat keco. ;)

[ Szerkesztve ]

(#153) Crystalheart válasza Lauda (#152) üzenetére

Crystalheart
senior tag

Ja hát ja, elnéztem. :D

Szerintem simán bejöhet a képbe a szülői ház, hacsak nem kellene miatta túl sokat utazni a munkahelyre. Nincs azzal semmi.

(#154) dkpisti válasza Mr X (#150) üzenetére

dkpisti
tag

Ugy gondoltam,hogy pl egyetem után szülőknél lakik 2évet összeszed valamennyi tőkét aztán saját lakás,ilyen hitelnél persze panel jöhet szóba tudom,de jobb mint a semmi.Eza vándorlás téma meg barátnő,szülök látogatása stb ismerősökkel való találkozok miatt necces...

(#155) Mr X válasza dkpisti (#154) üzenetére

Mr X
addikt

Ez nem megoldható például, ha a szülői fészektől több 100 kilométerre kap munkát.

(#156) |DavidWoody|

|DavidWoody|
tag

Ugyahogy real Zolikam , enis jatszottam mar ilyesmiket , en ugy szamoltam (autoval kiegeszitve) hogy havi 3kilo. Tobbieknek : aki azthiszi egy lakas kijon 70 alatt az sulyosan teved. Szerintem 70is keves. Nagyon kikell fogni ha valaki ennyiert lakast akar.

[ Szerkesztve ]

-woody-

(#157) Mr X válasza |DavidWoody| (#156) üzenetére

Mr X
addikt

Lakbér vagy rezsivel együtt? Re zsi nélkül számolva bőven van lakás 70 alatt.

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.