Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Örni76


Örni76
tag

Szia!
Köszi a tippet, kipróbáltam gyorsan, szép effekteket lehet kihozni belőle! Annyit még hozzátennék, hogy működik CS3-assal is!

Horgolt android figura kapható: http://kepfeltoltes.hu/view/110208/Resize_of_IMG_9321_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(#2) yolan


yolan
őstag

Szia.
Csak nem te is jártál Sartin? ;)
Szép képek.
Üdv, yolan.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#3) j.bravo


j.bravo
addikt

Nagyon örülök ennek a sorozatnak, mert bár a fotózás-része már talán alakulgat, utómunkából nagyon gyenge (izé, még annál is gyengább) vagyok :)

Whatever.

(#4) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

"hogyan hozzunk létre hasonló végeredményt régebbi verziójú Photoshop-pal?"
Vagy akár Gimp-pel :) ?

Egyébként hasznos volt a cikk, a panorámáimnál én is belefutok abba, hogy párás a levegő.

Szóval :R

Mutogatni való hater díszpinty

(#5) grabber


grabber
addikt

Jó ötlet az ilyesfajta cikkek készítése.Nem sokan tudják kezelni a PS-t más alternatíva nagyon nincs és amúgy is ez a legelismertebb.Ráadásul sokat dobhat a képen.

(#6) Killing


Killing
addikt

Ha majd lesz fotosoppom kipróbálom.Egyébként hasznos írás! :R

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#7) h-yle


h-yle
addikt

Jó kis dolog a Blending Options. :)

Hasonló eredményt lehet elérni pl. a curves adjustment layerrel, ahol az egyedi színek felett sokkal több kontroll van, mivel 2 tengelyen lehet kezelni őket. Mondjuk kicsit nehezebb megérteni mint egy sima csúszkát, de megéri. :) (Esetleg logout bejegyzésben elmagyarázhatom mire jó)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#8) jorden06 válasza Örni76 (#1) üzenetére


jorden06
senior tag

CS3-ba ugyan úgy, mint a leírtak alapján? Nem találom, lehet, hogy én vagyok a hülye..

Ismételten egy jó cikk, csak kicsit szokatlan az előző fotósulikhoz képest, hogy nem általánosságban írtad, hanem egy külön programra. De remélem a nélkül is meg tudom majd oldani, pl. a cikkben leírt linkel. :R
üdv

(#9) Mercutio_


Mercutio_
félisten

"A teszt még nem ért véget, kérlek, lapozz!"

Gondolom ez valami default szöveg, nincs lehetőség a "teszt" helyett "cikk"-et betenni?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10) KTTech válasza Mercutio_ (#9) üzenetére


KTTech
veterán

Nincs, mert a motor rakja oda...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#11) Integra


Integra
titán

hm...
erről a cikkről az jutott eszembe, hogy lehetne egy kis photoshop fejtágító cikksorozat teljesen az indítsuk el a photoshop-tól kezdve:)
nem kell 10 oldalas cikk, elég 2-3 és mindig csak lépésről-lépésre, akár kis házifeladatokkal megspékelve a végén!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12) KTTech válasza Integra (#11) üzenetére


KTTech
veterán

Folyamatban van :)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#13) Integra válasza KTTech (#12) üzenetére


Integra
titán

ZSíR!!!! :R

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14) i are robot


i are robot
senior tag

Bocs hogy belepofázok, de a második oldal (Hogyan?) tetején ahol azt írod hogy a fények laposak, azt konkrétan hogy kell érteni? Mert szerintem marhára nem laposak a fények, hanem nagyon is kemények/élesek, legfeljebb a színek döglöttek. De lehet hogy én tudom rosszul hogy mire használják a "lapos" kifejezést.

A másik pedig, hogy igenis van alternatíva, mégpedig a Lightroom, ami szintén Adobe termék. Mostanában kezdtem én is használni, és bár csak jpg jön ki a gépemből (kompakt), meglepően jó végeredményt produkál, és a PS-nál egyszerűbben, úgyhogy csak ajánlani tudom mindenkinek.

(#15) bb0t


bb0t
senior tag

Én úgy gondolom, hogy a fotózás nem arról szól, hogy kattintok össze-vissza aztán majd ps-ban megkezelem és jó lesz, sosem nyúlok utólagosan a képeimhez. -még a látvány kedvéért sem

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.