Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

"kásás (de nem Tamás)" ezen 5percig gondolkoztam. aztán megvillant a fény a fejembe :DDD

milyen a füles csatija? 2.5mm?

(#2) Zsolto


Zsolto
őstag

Az akku miatt valóban nagyon érdekes lehet egyesek számára, és a körítés sem igénytelen, egyetértek a plecsnivel.

Bog, nem tudni valamit arról, hogy milyen módszerekkel spóroltak a kakaóval? Jó, látom, 1850-es az akku, az eleve majd' kétszer akkora, mint a többi teló átlag 900-as akkui, de biztos van még pár turpisság, nem? Nem ír a Phlips erről valamit?

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#3) Viktor0610 válasza RandomGosu (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem saját csatlakozót használnak. Csak hogy ne legyen egyszerű dolga az embernek, ha a háttérben nem futó alkalmazással zenét szeretne hallgatni. ;]

Nekem azért hiányzik az EDGE-átvitel, bár Java-támogatás (pl. Opera Mini) és e-mail kliens hiányában ez nem akkora gond.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#4) Lirion


Lirion
addikt

Ha még nálatok van a telefon, felhívhatnátok az ügyfélszolgálatot, az ingyenes, gépi cucc, biztos nem fog lemerülni és ha megszakad is bármikor újra hívható. :)

(#5) mrlujoak válasza RandomGosu (#1) üzenetére


mrlujoak
veterán

...jobb oldalon pedig egy másik ajtócska takarja a szabványos, miniUSB csatlakozót.
A dobozból előmászó sztereo headset is ide dugható, és bár adatkábel nem tartozéka a doboznak, szerintem mára már minden második háztartásban szériafelszereltség egy USB-miniUSB kábel...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Abszolút korrekt, aki szeret sokat beszélgetni telefonon. :D Csak a másik fél nem fogja sokáig húzni :D

(#7) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Meg akartam keresni az XXL Gsm-nél ezt a készüléket, de nem találom, de biztos én vagyok a béna. Annyit kérdeznék csak, hogy ez a készülék magyar nyelvű menüvel nem nagyon lesz, ugye..? Úgysem találtam eddig olyan készüléket, ami überelné a (mostanában fiókban pihenő) Nokia 1101 és 1112-es készülékek 2 hetes készenléti idejét. (Pláne a 3110C-hez kapott új típusú 1020 MAh-es BL-5c akksival)

(#8) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Válaszok:

- a headset miniUSB csatin megy be a telefonba
- magyar nyelv még nincs, de állítólag lesz
- ha a fenti pont teljesül, akkor lesz kapható - tudtommal

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#9) amanoba


amanoba
őstag

hihetetlen ez az akkumlátor,meg az amit kihoztak belöle, maximum respect! :R
a néhány zavaróbb apróság és magyar nyelv hiánya ellenére nálam jó benyomást tett! :)

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#10) Parci válasza Bog (#8) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jólvan, kell egy ilyen, olcsóért. tényleg.
havonta feltöltöm azért a biztonság kedvéért majd... :D:D:D

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11) rudymester


rudymester
senior tag

Nem is rossz készülék. Akinek tényleg csak telefonálni meg SMS-ezni kell, annak tökéletes választás lehet. Egy épkézláb mp3 lejátszóval simán megvenném.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#12) zUlU53


zUlU53
tag

Szintúgy must have. Ha majd lehet kapni, már vettem is mimimum hármat. Egyet nekem, kettőt a főnökeimnek. Hónapok óta hajtanak olyan telefont, amit nem naponta, félnaponta (!) kell tölteni az ő telefonálási stílusuk (3-4 óra min.) mellett. Minden egyéb másodlagos. Hát íme itt van.

Csak lehessen már kapni! :K

[ Szerkesztve ]

-Houston van egy kis problémánk. - Aham, és akarsz beszélni róla?

(#13) paramedic


paramedic
aktív tag

Megvalósítható a hosszú készenléti idő és ráadásul nem is aranyáron. A többi, nevesebb mobilgyártó miért nem dob piacra ilyen üzemidejű készülékeket? :F

(#14) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Bog, bolt, satöbbi, köszi a tesztet - tehát a Fülöpék mégse teljesen lódítanak a stand by-t illetően...

besz@rás... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#15) yorka


yorka
tag

Én személy szerint várom a feljebb pozícionált telefonjaik tesztjét. Szerintem igen kellemes design-nal rendelkeznek a Philips telefonok.

(#16) Khaal


Khaal
őstag

Már vártam egy Philips tesztet, és úgy néz ki tényleg nem csak vaker amit az akksiidőről állítottak. Maga a készülék se olyan masszívan kínai, mint amire számítottam. Egy kicsit faragni kellene rajta itt-ott (kamera, mp3lejátszó) és egy pöpec kis készülék sülne ki belőle.

(#17) Khaal válasza Khaal (#16) üzenetére


Khaal
őstag

Egy Philips M600 teszt is jó lenne: 176x220-as kijelző, 1.3mp kamera, dedikált zenegombok.

(#18) Bog válasza Khaal (#17) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Lesz még Philips teszt bőven, de egyszerre nem tudjuk az összeset lenyomni :K

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#19) joey04


joey04
titán

Szerintem ez tökéletes. :)
bika akksi,SMS, telefonálás, ami még sok ember(köztük az enyém is) vágya a radio is benne van.
ez tényleg tökéletes :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) Viktor0610 válasza zUlU53 (#12) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már kapható. ;)

A teszt végén ot a bolt elérhetősége. Vagy nincs nekik? :D

Samsung Galaxy A54

(#21) zUlU53 válasza Viktor0610 (#20) üzenetére


zUlU53
tag

Ok, ok, nem néztem rá, mert fentebb említettétek, hogy ha majd lesz magyar menü, akkor lesz kapható. :U

Sőt, igazából most átböngészve sem látom még náluk. :B

[ Szerkesztve ]

-Houston van egy kis problémánk. - Aham, és akarsz beszélni róla?

(#22) mark75


mark75
senior tag

Második telonak,tökéletes szerintem.Ilyen hosszú készenléti idővel,és a forma is bejön.
Várom a többi Philips tesztet :K

(#23) Siera


Siera
senior tag

nekem a készülik nem jön be,csak az akksi:D de ez nagyon durva

(#24) Puma K


Puma K
veterán

Elég jó kis telefon. Ez az akku idő elég dúrva üzletembereknek szerintem pont jó választás lehet, és fekete-ezüst színben elég jól néz ki. Akinek tényleg csak telefonálni meg SMS-ezni kell annak pont megfelelő.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#25) Mr Kiss


Mr Kiss
csendes tag

Már régóta vártam, h akksi szinten legyen vmi előre lépés. Úgy vettem észre, h nem foglalkoztak vele a gyártók, úgyse amiatt vesznek meg egy telót, hanem a fényképező, memória, v design miatt. Most úgy néz ki a Philips rá tett mindent az akksira. Respect Philips. Mostmár tudjuk, hogy lehet ilyet is, csak a többi gyártó nem foglalkozik vele.

Mr Kiss

(#26) rudymester válasza Bog (#18) üzenetére


rudymester
senior tag

Várom a többi tesztet. Ígéretesnek tűnik ez a gyártó. Tudnak ezek ha akarnak... :K

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#27) fateless


fateless
veterán

Ez a készülék kifejezetten tetszik. Egészen addig filóztam a második telónak való beüzemelésén, amíg a Java hiányához nem jutottam. Most gondolkodom.

Néhányan félreértettetek valamit:
Philipsék nem egy új akksit csináltak, hanem a készüléket optimalizálták. Nem csak a nagy kapacitású akkun múlik...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#28) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

Ezt a Philips-et egy az egyben bele kellene építeni egy Nokia N96-ba és mindenki jóljárna :D

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#29) DarkByte válasza fateless (#27) üzenetére


DarkByte
addikt

A java -ért szerintem is kár, legalább pár egyszerűbb internetközeli programot rá lehetne tenni (pl. GMail hogy meg lehessen, nézni az email -eket, ehhez a GPRS tökéletes). Egyébként tényleg döbbenetes, szerintem elhagynám a telefontöltőt ha ennyi ideig nem kellene tölteni. :D Szvsz a menürendszer se gáz, igaz kb. más gyártók belépő szintű telefonjaival van egy magasságban, de használható és elvégre árban is itt helyezkedik el a mobil. MP3 lejátszónál gyanítom hogy a borítók csak akkor jelennek meg ha ID3v2 tag -ben benne van maga a borító kép is (pl. mp3Tag nevű progi bele tudja rakni) Kár hogy nem szétszedhető a füles mert akkor még a zenei "élményen" lehetne fokozni. Apámnak nagyon jó kis mobil lenne, mert az M110 -e nagyon gyorsan megadja magát akku szempontból. De még én is bevállalnám, jól is néz ki. :)

[ Szerkesztve ]

(#30) copin


copin
őstag

Nos Bog, megalapoztad a Philips mobilos feltámadását itthon.

(#31) DarkByte válasza DarkByte (#29) üzenetére


DarkByte
addikt

Majdnem elfelejtettem a poént: kezdődjék a Xénia-láz :DDD

(#32) Franklin válasza Viktor0610 (#20) üzenetére


Franklin
addikt

Úgy tűnik, hogy egyelőre nem kapható a cikkben megjelölt helyen.

Az oldalukon a készülékek listáján nem is szerepel a Philips... :-(

(#33) pilóta válasza Franklin (#32) üzenetére


pilóta
nagyúr

Mint ahogyan a cikkben is szerepel, majd ha kész lesz a magyarítás, onnantól kezdve forgalmazzák...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#34) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Tényleg röhejes ez... mármint nem a telefon, hanem, hogy a Philips meg tudta csinálni ezt az üzemidőt, egy alsó kategóriás készülékkel (tehát nem azért tud ennyit, mert csillagászati árú aksi van benne), más gyártók meg több tízezres telefonokkal nem képesek erre :( Tudom, azok többet is tudnak, nagyobb kijelző, stb emiatt is fogyasztanak többet, de messze nem annyival, mint amennyivel rövidebb a készenléti idejük. Remélem valamennyire észbekapnak ők is, mert ha nem, akkor Philips hamarosan elég szép részesedést fog összeszedni a nagyok kárára.

(#35) joghurtoskan


joghurtoskan
csendes tag

ha bevenné a Tré a kínálatba akkor lehet olyan frappáns reklámja mint az ájfon trídzsí nek :) sőt külön tarifa csomag amiben kedvezményes 17 órás beszélgetést sürgető percdíjak vagy csak kapcsolási díj lenne .)

joghurtoskanál lennék elméletileg, csak túl hosszú lett a nevem és kérdezés nélkül levágta :) de így sem értelmetlen...

(#36) smc


smc
addikt

Na ez nem semmi. :Y
Rádió is szarul szól a gyári fülessel? Lehet hozzá másfajtát venni? - a csatlakozó végett kérdem, nem ismerem sajnos a füleseket, de ha lehet hozzá valami jobbat, és jobban is szól vele, akkor egész jó ajándék lenne karácsonyra.

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#37) qfm


qfm
senior tag

Sziasztok, lehet csak én vagyok vak, de támogatja ez a CSD adathívás alapu wapot?

Köszi :R

(#38) Franklin válasza Cathfaern (#34) üzenetére


Franklin
addikt

Egyetértek, de sajnos ilyen a mai piac.

A vásárlók többsége a kamera megapixel számát nézi, meg hogy jó hangosan üvölt-e rajta az mp3. Ja és hogy minél több olyan dologra lehessen használni, ami nem kapcsolódik a telefonáláshoz.

Amíg ilyenek lesznek az igények, ilyenek lesznek a telefonok is. Az meg hogy csak másfél napig bírja az akksijuk? Ez nem érdekli a gyártókat.

De remélem sikeres lesz ez a Philips, és a többi gyártó is megjelenik hasonló készülékekkel. Amiket majd telefonálásra lehet használni, jó sokáig :-)

(#39) sgery


sgery
őstag

Nekem is jó lenne második tellónak, viszont philips-et nem vennék, mert nagyon lent van a szintjük, legalábbis akármit néztem úgy jártam. Régen vettem náluk 2db 2gb-os vinyós mp3 lejátszót, mindkettő meghalt (egyiket még garival nem is voltak hajlandóak ingyen megcsinálni - ez óta a szervizükre is lenézően tekintek) aztán újra meghalt mind a kettő pár hónap múlva, csak már gari nélkül. Az pedig más kérdés, hogy folyton fagytak, lassúak voltak és xarok..
Aztán megvettem a kb 2 éve legprofibb borotvájukat ami volt (nem egy fillérért..), havi max 2x használtam (mert annyira szarul vágott nekem..) , 1 év után megadta magát a fej rész, persze az se garanciális kör, ezért 15e csere.
Szóval itt úgy gondoltam, hogy többet philips soha..
Pedig nagyon kecsegetető a hónapos készenlét, mert a mostani 1-2nap és konyec:( De lehet csak a szervizben töltenék, mert mire lemerül mindig ott kötne ki..

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#40) 64b0r


64b0r
aktív tag

Nem hiszem, hogy esetleg egy picit nagyobb kijelző nem fért volna bele - bár lehet, hogy ez valami speckó kijelző, van egy olyan gyanúm, hogy egy több éves konstrukció van benne, akkor meg lehet, hogy egy újabb verzió nagyobb felbontásnál is kevesebbet fogyasztana.
Mellesleg pedig egyáltalán nem az akksi kapacitásán múlik (nos, csak másodsorban azon - ha 900 mAh-s akksija lenne, akkor is menne egy hónapot) hanem az alkatrészek fogyasztásán (ezért nincs EDGE meg ilyenek, mert minden kihagyható áramzabálót ki is hagytak) sőt megkockáztatom azt is, hogy az MP3 azért szar, mert valami egyszerűbb algoritmussal dekódolják.
Szóval ez a telefon a belseje miatt birja ilyen sokáig, nem az akksija miatt. :K Összehasonlításként: az első telóm (SE GH198) 2500 vagy 2800 mAh-s akksival ment, és kellett hozzá tartalékakku, mert egy töltéssel csak 12 óra készenléti ideje volt... :D

[ Szerkesztve ]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#41) 64b0r válasza sgery (#39) üzenetére


64b0r
aktív tag

Nekem is kb egy hónapja van Philips borotvám, és első alkalommal könnyeztem, mert inkább epilált, mint borotvált, de azóta rájöttem, hogy nem szabad hosszúra növeszteni a borostát, és azóta 1-2 naponta lehúzom, és gyönyörűen viszi, pedig inkább középkategóriás, nem a legdrágábbat vettem.
És hogy ne töröljék a hozzászólást ( :)) ): Lehet, hogy most ezzel dobbantani fognak egyet a mobilos piacon, mert végre valaki meghallgatta az emberek igényét, ahelyett, hogy kialakitották volna azt, hogy mi tetsszen a népnek.

[ Szerkesztve ]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#42) Répafőzelek


Répafőzelek
tag

Ez a csúnya fekete színű sötét menü nem játszik közre abban, hogy mégkevesebbet fogyasszon a készülék?
Valahol mintha azt olvastam volna, hogy a TFT kevesebbet eszik fekete háttérrel, mint fehérrel.

(#43) sgery válasza 64b0r (#41) üzenetére


sgery
őstag

A plázaboyt nem érdekli, hogy 1napig vagy 1hónapig megy a telefon, az a lényeg hogy 5mpixel és nagy kijelző legyen.
Ez a hónapos akku csak a vállalkozókat érdekli szerintem, akik üzleti telefonként csak telefonálásra használják. Hiszen ezért szeretik még mindig a 6310i-t. Mert jópár napig kihúzza sok telefonálással is..
Nekem is csak ezért kellene ha nem philips lenne, mert utálom hogy mindig tölteni kell.. sokkal pofásabb, hogy bevágom a kocsiba, és reggel bekapcs egész nap megy este kikapcs, és havonta 1x vasárnap kocsitakarítás közben töltöm. oszt csá:D

Off: tudom, hogy csak az 1-2naposat viszi a borotva, ezért van rajta pajesz vágó, hogy ha nagy azzal alapozz.. de akkor sem vág olyan szépen mint a pengés. Sőt, most vettem egy 8e-ft-os testborotvát, amin az áll,hogy fejre tilos használni (marketing..:D) és milliószór jobban vág mint a sokszoros áron vett másik. És a pofin..:)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#44) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Ez a beszélgetési idő nem semmi!! :Y
És milyen kicsi a telefon a nagy kapacitású akksihoz képest :C

/\/0zb3/27

(#45) Bocha válasza Répafőzelek (#42) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Én meg azt olvastam, hogy ez kamu, utána kérne járni. De volt a Blackle project (fekete Google), ott azóta is pörög, hogy hány watt áramot spóroltak meg a világnak... :D

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#46) adnoctum18


adnoctum18
senior tag

A cikk végén említett üzletben biztosan kapható?
Rájuktelefonálok a héten,az angol menü nem érdekes, apunak lesz,a lényeg a készenléti idő és a nagy betűk,hogy könnyen el tudja olvasni.
Remélem lesz náluk raktáron,azt méginkább hogy 20k alatt lesz...:)

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#47) (Kolombusz) válasza Répafőzelek (#42) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

kamu semmit sem ér

(#48) adnoctum18 válasza adnoctum18 (#46) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Hopp már látom,hogy a magyar menüre várni kell még...
És ha nekem angol menüs is jó?:D
Na mindegy kivárjuk.

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#49) asadasad22


asadasad22
őstag

komolyan mondom, hogy ez qrvára tetszik. nem is értem, hogy hasonló telefont miért nem dobott a piacra egyetlen gyártó sem. egy hasonló telefonnal csak 1110 szerű kivitelezésben (monokróm kijelző, semmi extra funkció) még durvább készenléti időt lehetne varázsolni. a java-ért azért kár, az egy ilyen kategóriás telefonban is jól jött volna. ha tényleg 20k alatt lesz (független ár?), akkor nagyon megéri a pénzét, önmagában az aksi megér benne ennyit :)

(#50) KrAt


KrAt
veterán

Hát ez nagyon komoly.. Bejövős lenne második telónak..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.