Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BB9000


BB9000
senior tag

Az IPL epilátor nagyon klassz cucc! A Philips jókat gyárt. Tényleg működik! Azt kell tudni, hogy az akkuk kb 5-7 év után használattól szinte függetlenül be fognak halni. Ezt jelzi a gép és nem tölt, nem használható. Ilyenkor még nem kell eldobni a gépet, mert a gép árának kb tizedéért ki lehet cserélni vagy cseréltetni az akkukat.

(#2) AliceWake válasza BB9000 (#1) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Na, ez nagyon hasznos információ, köszönöm :R

Non omnis moriar.

(#3) Woodslave


Woodslave
nagyúr

lehet nem olvastam figyelmesen de akkor ez az 450k villanás mennyi ideig is lehet használni a gépet? Mármint meddig bírja.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Szokás szerint nagyszerű, igényes teszt!

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#5) #40047616


#40047616
törölt tag

Hmm ez nagyon tetszik! Kell egy ilyen majd!

(#6) Armagedown


Armagedown
őstag

Mennyire használható egy ilyen az érzékenyebb területeken?Nem a hónaljra gondolok.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#7) AliceWake válasza Armagedown (#6) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nem lesz könnyű, de kicsit specifikáld, mennyire érzékeny területre gondolsz ;]

Non omnis moriar.

(#8) #16820480 válasza AliceWake (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

A Krím-félsziget, mostanában elég érzékeny terület ;]

(#9) hankock


hankock
tag

Női "bajusz" területén milyen kockázat mentén alkalmazható.
Gondolok itt arra, hogy a tesztben írva vagyon, hogy szőrtelenítés után kell alkalmazni a készüléket, de az igen csak veszélyes terület borotválkozás miatt, hiszen így egyre erősebb lesz a szőr. Nehogy ellentétes hatás legyen.

(#10) AliceWake válasza hankock (#9) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Szerintem ott a csipesz vagy gyanta is oké, csak többször kell majd ismételni a két hetes ciklust, hogy minden szőrszálat elkapjatok.
De a női arc borotválása sem kényesebb, mint a férfiaké. Aloéval, Neogranormonnal lehet utána nyugtatni, 12-24 óra múlva pedig mehet a fény.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#11) hankock


hankock
tag

Az első mondat végére kérdőjelet képzeljetek.

(#12) hankock válasza AliceWake (#10) üzenetére


hankock
tag

Köszi

(#13) elder troll


elder troll
senior tag

BRI956/00-t 3-4x teszteltem hónalj részen, és látványos volt a helyzet, sokkal kevesebb borotválással/bőrirritációval járt utána a csubakkamentesítés. Ismerősnek rendeltem anno philips kuponos akcióban 120000 környékén, szerintem és szerinte is bőven megérte.

(#14) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Jó cuccnak tűnik.
Vajon a Xiaomi nem akar gyártani ilyet, mondjuk 50ezer forint környékén? :)

Szerk.: Most nézem Aliexpress-en 30 dollár körül kaphatóak ilyen cuccok. :D
Vajon azok leolvasztják az ember bőrét? :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#15) BB9000 válasza Woodslave (#3) üzenetére


BB9000
senior tag

450 000 villanás mennyi időre elég?
Nálunk a gép kb 7-8 éves. Nemrég csináltam az első akkucserét benne. 1 fő használja és számításaim szerint 30 000 villanásnál jár. Első időben többször kellett használni, utána csak fenntartásra negyedévente kb. Az egy olcsóbb gép és "csak'" 100 000 villanást garantál, tehát a 450 000 az elég sok.

(#16) Shyciii


Shyciii
veterán

vagy ott az epilátor, ami a műfaj fűrészelt csövű shotgunja

Ezen kifeküdtem :DD Köszönöm AliceWake a mosolyt, és jókedvet! :D

(#17) RayMckurt


RayMckurt
csendes tag

Ami számomra nem derül ki a írásból hogy az ősz szőrszálakkkal rendelkezőknél mit jelent hogy ignorálja a használatot? Meg fog maradni vagy káros a készülék használata ilyenkor?
Én nem vagyok szívbajos a testtájakra vonatkozóan: nálam a célterületek általában az arcszőrzet, a hónalj, mellkas, has, a cerka környéke(és kicsit a tövének oldala), a zacsi. Nos ezeknek a testtájékon mindenhol alkalmazható a készülék? Mi történik ha ezeken a testtájakon talál ősz szálat néha a készülék? Azt értem hogy anyajegynél letilt a masina, de csak ha "képbe" kerül? Ezt azért kérdezem hogy mondjuk az anyajegy közvetlen közelében lévő szőrszálak megmaradnak? Előre is köszönöm a segítő választ!

Shuttle AB60N - Intel Pentium 4 3Gh Northwood - 1 Gb Kingmax Superram Pc 3200 - Leadtek Winfast A400Gt TDH (Gf 6800 Gt) -Gembird 600W - Plextor PX716A - Sound Blaster Live! 7.1 24bit - A4 Tech NB30 - Sony CPD G520 21'' CRT - a többi túró!

(#18) AliceWake válasza RayMckurt (#17) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Az ősz szálakban nincsen pigment, nem nyelik el a fényt. Nem fog történni semmi. A lényeg környéke simán mehet, zacsival óvatos lennék. Azért van hőtermelés és hőérzet, ott legalábbis biztosan éreznéd (bár, nem tudom, hogy egy átlag zacsi mennyire kényes), de talán az arcra való fejjel meg lehet kockáztatni, az a legérzékenyebb területre való.
Anyajegyek környékén vagy kicentized, vagy veszteséglista és csipesszel korrigálsz. Én nem villantanák rá anyajegyre, megéghet. Az pedig elég nagy baj.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#19) RayMckurt válasza AliceWake (#18) üzenetére


RayMckurt
csendes tag

Mondjuk a zacsinál tényleg veszélyes lehet a dolog, mert ott vékonyabb a bőr.. Nekem van már mellkason is egy kevés ősz és lejjebb is, de viszont szakállnál rengeteg az ősz, így én már kiestem a használatának java részéből(40 felett repül az idő :DDD ), de a feleségemnek nagyon jó lehet a készülék. Főleg egy kis megosztással kifejezetten árelőnyös egy kis kezdeti beruházással.

Shuttle AB60N - Intel Pentium 4 3Gh Northwood - 1 Gb Kingmax Superram Pc 3200 - Leadtek Winfast A400Gt TDH (Gf 6800 Gt) -Gembird 600W - Plextor PX716A - Sound Blaster Live! 7.1 24bit - A4 Tech NB30 - Sony CPD G520 21'' CRT - a többi túró!

(#20) orbano válasza hankock (#9) üzenetére


orbano
félisten

ez egy tévhit, nem lesz egyre erősebb. egyszerűen a borotva élesre vágja a szőrszál végét, ami sokkal durvább, mint a töredezett, természetes végű szál. ha valamitől sűrűsödik, az a gyantázás, mert a sok sérült hajhagyma miatt beindulnak olyan biokémiai változások amitől több szőr fog növekedni. persze ez utóbbi még gyengén kutatott terület

A vér nem válik VAZZE!™

(#21) csoe


csoe
tag

Gyakorlott szakemberként örömmel vállalom az eredmény IRL meóját. :K

(#22) AliceWake válasza orbano (#20) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

A borotva tényleg nem teszi erősebbé.
Viszont a gyanta erősen ritkít hosszú távon.

Non omnis moriar.

(#23) HKorn


HKorn
addikt

Mi van amikor lejár az élettartama a villanónak? Kuka a cucc?

Gondolom simán jó lehet valamelyik olcsóbb Lumea is, 85-ért is van már, igaz csak testhez és vezetékes, de azért jelentősen olcsóbb.

Run&Ride

(#24) INTELligent


INTELligent
senior tag

Ismételten egy érdekes és igényes cikket olvashattunk :R :R :R .

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#25) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Most már mindent tudok a szőrtelenítésről!
Köszi Mobilarena :R ;]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#26) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Köszi a cikket. :R
Asszony egy tesztet keresett róla és most megkapta. Készülék be is lett rendelve(én meg majd potyázok :DDD ) :C

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#27) UnA válasza AliceWake (#7) üzenetére


UnA
Korrektor

Nekem erről a punci jutna eszembe, csak nem merte leírni. ;)

(#28) Quqesz válasza UnA (#27) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hmmm én azt hittem a seggére gondolt a kérdező.....az is érzékeny ha belerugnak... ;] :DD :DD :DD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#29) Hoplitész


Hoplitész
junior tag

A férfi (erős) szőrzettel mi a helyzet? Nekik nincs ilyen készülék? Csak a Bársony Klinika (vagy ennek megfelelő) marad?

(#30) FattyDove válasza Hoplitész (#29) üzenetére


FattyDove
őstag

Van megoldás

(#31) Armagedown válasza FattyDove (#30) üzenetére


Armagedown
őstag

Szerintem te nem érzed a cerka, zacsi- és ánusszszőrtelenítés fontosságát, nem olyen dolog ez, amiből viccet kellene csinálni. :N
Linus videójából vetted az inspirációt a felhasználói nevedhez?

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#32) stickrs válasza Hoplitész (#29) üzenetére


stickrs
senior tag

Simán kiviszi az IPL az erős férfi szőrzetet... nekem a mellkasom olyan volt mint 1 gorrilla háta,kb reggel leborotváltam estére borostás volt, pár hónap 2 hetente történő használat után már csak pár szőrszál nőtt rajta, és 2-3 havonta elég levillogni. Én még egy elég régi Lumea-t használok SC1991-es modellszám, 2014 körül vettem, annál 100.000 van feltüntetve lámpaélettertamként, és még mindig teszi a dolgát. Ha behal valamikor, akkor is biztos maradok a Philipsnél.

[ Szerkesztve ]

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#33) Woodslave válasza stickrs (#32) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Elég jól hangzik. Mondjuk nekem annyira nem sötét de jobb ha "sima" ami borotva után idezőjeles a gyantához meg nem vagyok már elég hiú :D

Nincs amúgy ennek hosszú távon vmi káros hatása van erre vmi tudomány?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#34) UnA válasza Armagedown (#31) üzenetére


UnA
Korrektor

Azért itt most eltűnődtem...

(#35) AxBattler válasza Hoplitész (#29) üzenetére


AxBattler
félisten

Bennem is az merült fel, hogy igazából Bog-nak is le kellene tesztelnie... :DDD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#36) DDA40X válasza MaCS_70 (#4) üzenetére


DDA40X
aktív tag

"Szokás szerint" :DDD :C

(#37) 7Heads Drago válasza #16820480 (#8) üzenetére


7Heads Drago
veterán

És tényleg. :DD

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#38) merqree


merqree
őstag

Háááát, még az idén számítok egy bluetooth-os vibrátor tesztre ezek után...

(#39) sherlock82


sherlock82
senior tag

Gyantázás után a kozmetikus a kezelt felületen egyszer átment egy ilyen géppel. Nem fáj egyáltalán, csak ha egy helyre kétszer rámész egymás után. A szokásoshoz képest pár héttel később nőttek ki a szőrszálak és kevesebb is mint korábban.
Ha lenne ennyi pénzem rá simán vennék ilyet. Szerintem megéri.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#40) FIREBLADE78 válasza Woodslave (#33) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Félsz a fájdalomtól,amit a gyanta okoz? :C Én évek óta gyantáztatok és meg sem érzem. Néha vannak rossz napok,akkor kicsit fáj,de nem pisis lány vagyok,hogy besírjak egy kis fájdalomtól. Inkább a gyantázás utáni kipattogás bosszant. De arra itt ez a cucc. Ki kéne próbálni.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#41) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Mennyire kell hogy sötét legyen a szőrzet a kívánt hatás eléréséhez?
Valami összehasonlító fotó jó lenne :U
Nekem nem olyan durva erős sötét. Inkább a szőke és a sötét közötti talán. :K

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#42) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#40) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez nem a gyúrós topic hogy játszd a kemény gyereket már ott se ment. :D

De egyébként nem a fajdalom zavar mert már epilatorral is szedettem le. Csak mire elmúlik a piros gyulladás már kezd nőni mert össze vissza állnak a szálak szóval a sima meleg gyanta sokat csak tör gondolom így nem éri meg nekem a kínlódást.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#43) sherlock82 válasza Psychopeti (#41) üzenetére


sherlock82
senior tag

Színtől függetlenül érdemes használni mivel teljesen eltűnnek a szálak és a különbség jól látható szemmel is.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#44) FIREBLADE78 válasza Woodslave (#42) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem játszom,tényt írtam le. Bírom a fájdalmat. Fogorvos múltkor azt mondta,hogy fakír vagyok.Oda agyhalottak írnak. Nincs értelme fogyatékosokkal "veszekedni" ;]

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#45) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#44) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K jó nem is ez hanem ezt a sírós kislányt vettem magamra pedig nem vagyok ;] :D

Na mindegy elkezdem nézegetni ezeket, bár még mindig szkeptikus vagyok. Gyanúsan olcsó mutatvány ez ahhoz képest amit a lézeres plasztikai sebészeknél látok. :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#46) FIREBLADE78 válasza Woodslave (#45) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Párom bnője használja és állítólag működik. Legalábbis a szőrbenövéses gondok javulnak. Nekünk ez fontosabb. Nem a gyantával van a gond. Habár here zacskót én is elfogadnám csupaszon,ahogy a fentebb írták ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#47) #16820480 válasza FIREBLADE78 (#46) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azt mondtad bírod a fájdalmat, hát gyantáztasd ;]

Meg amúgy borotválni is lehet, csak azt jóval gyakrabban kell.

(#48) Psychopeti válasza sherlock82 (#43) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Akkor nem igazán kell hogy olyan sötét legyen mert, nekem nem az :K
Lehet hogy majd beruházok egyre esetleg ha lesz majd akciósan vagy használtan.

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#49) FIREBLADE78 válasza #16820480 (#47) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Annyira nem vagyok csubakka. Gyantára is két havonta járok. Kopott sokat. Pár szőrtüsző begyullad,az ellen kéne valami. Állítólag ez a masina jó rá.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#50) stickrs válasza Psychopeti (#48) üzenetére


stickrs
senior tag

Ha nem szöke vagy vörös a szöröd (vagy nem fekete a böröd színe) akkor müködni fog.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#51) UnA válasza stickrs (#50) üzenetére


UnA
Korrektor

Szőke négerek esetén kétszeresen kirekesztő eszköz ;)

(#52) Psychopeti válasza stickrs (#50) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Egyik sem :K A szőröm a kettő közötti. Nem túl sötét és nem túl világos.

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#53) Danex


Danex
addikt

Amúgy kb ugyan ilyen tudású gépek aliexpressen töredék áron elérhetőek, nagyrészét emagon is meg lehet találni 3-4szeres szorzóval újracsomagolva.

(#54) UnA válasza Danex (#53) üzenetére


UnA
Korrektor

Sőt iPhone-t is lehet ott venni 30 ezerért... Csak neked, csak most. ;)

(#55) bitblueduck válasza UnA (#54) üzenetére


bitblueduck
senior tag

szerintem wish-ről kell rendelni :DDD

az ilyen egészségügyi termékek azok, amiket biztos nem kínai piacról vennék. amit megspórolok azt nem akarom bőrgyógyászra költeni.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#56) Danex válasza bitblueduck (#55) üzenetére


Danex
addikt

Alapjába véve egyetértenék, főleg a kenceficékkel, de mivel amúgy is minden kínában készül így manapság gyakran tényleg csak a brandinget fizeti meg az ember, főleg hogy csak idehaza vagy 4 márkanév alatt megtalálható ugyan az a készülék.

De gondolom, ha már magyar dobozban van és 80ezer Ft az ára akkor az már instant 100%-ig biztonságos...

Edigital
vs
Ali

(#57) UnA válasza Danex (#56) üzenetére


UnA
Korrektor

A helyes kérdés: Philips vs Fing-Liu :)

(#58) HKorn válasza Danex (#56) üzenetére


HKorn
addikt

Érted, a csúcs Philips 450ezer villanást tud, az Alis csoda erre lazán ráver a 700ezer villanással :D

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#59) Woodslave válasza HKorn (#58) üzenetére


Woodslave
nagyúr

300k + 300k mert vehetsz lámpát hozzá..100k meg vmi bőrregen fény...

hát ja fosik az ember de ha azt nézem, hogy 23k aliről és ezt a márkát árulja az emag (ami megint semmit nem jelent ;] ) :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#60) bitblueduck válasza Danex (#56) üzenetére


bitblueduck
senior tag

ha európai polcon van, akkor már jobban bízok benne, az is plusz pont, ha európai cég terméke. nem azt mondom, hogy ez garancia. de az Ali-s termék a linken pl más színű LCD-t mutat egy képen. Én nem tudom laikusként megállapítani, hogy egy jól sikerült replika max megpörköl, vagy egyenértékű, vagy ugyanaz.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#61) Szila|H|


Szila|H|
tag

Egyébként érdemes vásárlás előtt elolvasni, hogy kik NEM használhatják :W
Mivel higiénia termék az elállás joga se mindenhol érvényesíthető.
Sajnos mi belefutottunk ebbe.

Life is better with a frenchie

(#62) HKorn válasza Szila|H| (#61) üzenetére


HKorn
addikt

Kik azonkívül, akiket a tesztben is említenek?

Run&Ride

(#63) AliceWake válasza HKorn (#62) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Genetikai fényérzékenységben szenvedők, átmeneti fényérzékenység esetén (ilyenkor égést okozhat), illetve pigmenthiányos (világosszőke, ősz) szőr és gyenge fényelnyelő képességgel rendelkező pirógmentáció esetén esetén (vörös), amikor csak nem használ az ég világon semmit.

Non omnis moriar.

(#64) Szila|H| válasza HKorn (#62) üzenetére


Szila|H|
tag

Terhes nők esetén , aktív beépített orvostechnikai eszközt (pl inzulin pumpa), cukorbetegsége vagy más szervi vagy anyagcsere-betegségben szenvedők esetén

Life is better with a frenchie

(#65) HKorn válasza Szila|H| (#64) üzenetére


HKorn
addikt

Ok, ez érthető

Run&Ride

(#66) Picicicus


Picicicus
aktív tag

a több féle tipus között mi a l
ényeges különbség?

(#67) Hoplitész válasza Szila|H| (#64) üzenetére


Hoplitész
junior tag

Mondjuk a cukorbetegség elég gyakori, a cikkben is felhívhatták volna rá a figyelmet.

Arra is kíváncsi lennék, mit kell csinálni az anyajegyekkel, mondjuk a kicsikkel? Mindegyiket letakarni? És akkor körülötte marad valami szőrudvar, vagy mi?

Technikailag meg nem bírom elképzelni, hogy pontosan végigvillogom a testet úgy, hogy ne maradjon ki semmi, mégsem villan egy részen kétszer. Hogy lehet mm pontosan mindig az előző mellé villantani?

(#68) beno52 válasza bitblueduck (#60) üzenetére


beno52
tag

Persze, simán lehet silány replika.
Mondjuk láttam az ETA készüléket egy reklám videóban (YT), ott már látszólag ugyanaz az a kék LCD volt benne, szóval szerintem a honlapon a fotó a ludas.
Nagyon tetszett ez a Philips teszt, illetve maga a készülék is, de az a kb 23k ár EU szállítással + több, mint 1200 5 csillagos, gyakran fotóval bővített értékelés azért több, mint meggyőző. :)
A kínai import+átcímkézés nagyon gyanús úgy, hogy pl. IPON 50k-ért adja a linkelt ETA terméket, a 200+% "szokásos" hasznonkulccsal ki is adja :D

(#69) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Sziasztok!
Nem régen szereztem egy philips lumea sc 1994/00-t.
És lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban, de leginkább tapasztalatokra lennék kíváncsi a leginkább. :K

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#70) HKorn válasza Psychopeti (#69) üzenetére


HKorn
addikt

Sok embernek itt nem lesz szerintem tapasztalata vele, talán Mrs Wake-nek, úgy vettem ki, hogy ő már teljesen csupasz. :)

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#71) Psychopeti válasza HKorn (#70) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Már beszélten vele, de egy férfi tapasztalatára is kíváncsi lennék. :K

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#72) HKorn


HKorn
addikt

Lidl-ben lesz most IPL szőrtelenítő akcióban 30k-ért, az mennyire lehet jó vajon?

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#73) Jofi81 válasza HKorn (#72) üzenetére


Jofi81
őstag

Ez engem is érdekelne. Ha ez is ugyanilyen jól működik, akkor vennénk egyet.

(#74) HKorn válasza Jofi81 (#73) üzenetére


HKorn
addikt

Elvileg ugyanúgy működik ez is, 3 év gari van rá, szóval lehet megérné kipróbálni.

Run&Ride

(#75) Jofi81 válasza HKorn (#74) üzenetére


Jofi81
őstag

Én is pont erre gondoltam, lehet, hogy teszünk egy próbát vele.

(#76) sherlock82 válasza Psychopeti (#69) üzenetére


sherlock82
senior tag

Én is most vettem kb egy hónapja. 4-5 -ön használom, de a leírás szerint 1.5 hónap kell a változás eléréséhez. ( 2 hetente szabad használni. )
Eddig tetszik.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#77) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

Sziasztok! Ezt néztem ki páromnak karira. Szerintetek jó lenne ez, vagy vegyek drágábbat? Ha ez mégsem jó, akkor tudnátok ajánlani valamit? :R
[link]

[ Szerkesztve ]

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#78) carr


carr
őstag

Ez kb úgy sikerült, mintha fel akarnád magasztalni a többihez képest.... az első oldalig jutottam. :/

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.