Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) devil-k


devil-k
nagyúr

A Prometheus és a Feledés alatt (is) elvérezne az a kis szubocska. :U

- mozi bolondéria -

(#2) mcs válasza devil-k (#1) üzenetére


mcs
veterán

Azért az a 6,5 colos mélylökő ha másra nem is, de diumdisura pont megfelelő. :D

(#3) VIPowER válasza devil-k (#1) üzenetére


VIPowER
senior tag

De nem érted. "........teljesítménye egyenként 166 watt, a mélynyomó (névleges frekvenciatartomány: 20-150 Hz) pedig szintén ennyit produkál, ami azt jelenti, hogy a teljes névleges kimeneti teljesítmény 996 watt, e közben a hálózatról mindössze 160 W-ot vesz fel max. Ez egy csoda! Nem, nem PMPO, nem ám! Paks már érdeklődik utána, szóval gondolhatod, lehet a mélynyomó teljesítményét elírták, és 900W önmagában. :D

(#4) devil-k válasza mcs (#2) üzenetére


devil-k
nagyúr

Recsegés-ropogásra. :D

(#3) VIPowER
Basszus, tényleg! Mea culpa! ;)

- mozi bolondéria -

(#5) Zsolto


Zsolto
őstag

És még én nem akartam benyögni semmi "fiúk, ez a tíz évvel ezelőtti Panasonic "házimozi szettem" színvonala, csak azt 15e-ért vettem nyolc évvel ezelőtt" jellegű nyitó hsz-t :D :D

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#6) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Van egy ide vágó videó (az "öregebbek" már láthatták), így lehet szembesülni azzal, mit adnak ezért a pénzért.

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#7) devil-k válasza Csabroncka (#6) üzenetére


devil-k
nagyúr

EZ nagyon tetszik. :D

- mozi bolondéria -

(#8) MasterMark válasza Csabroncka (#6) üzenetére


MasterMark
titán

Pont jöttem volna linkelni... :D

Switch Tax

(#9) #95590400 válasza Csabroncka (#6) üzenetére


#95590400
törölt tag

hű, jóféle kis igénytelen, felső állású videó pár béna és erőltetett poénnal. gondolom a logopédus is répával kergette már kiskorában a kis nazálist...
első körben külön-külön is leszáradhatott volna a keze a fentiek miatt, mielőtt megcsinálta, de így együtt. kb. mint a hangfalak nívója. zsák a foltját frankón megtalálta.

[ Szerkesztve ]

(#10) Csabroncka válasza #95590400 (#9) üzenetére


Csabroncka
addikt

Mit vártál, What Hi-fi tesztet és

certifikátot :F

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#11) #95590400 válasza Csabroncka (#10) üzenetére


#95590400
törölt tag

valami minimális igényességet meg agyat, ha már fikagépet játszik, mondjuk, legalább annyit valaki a jutyúbon, pl. hogy elfordítja azt a murva telefont vízszintre. igénytelenség csúcsa úgy tartani.

[ Szerkesztve ]

(#12) devil-k válasza #95590400 (#11) üzenetére


devil-k
nagyúr

A videó szempontjából ez irreleváns.

- mozi bolondéria -

(#13) Venyera7 válasza Csabroncka (#6) üzenetére


Venyera7
senior tag

+1 ez nagyon király :DDD

(#14) #94529552 válasza #95590400 (#11) üzenetére


#94529552
törölt tag

Igazad van, az ilyen videókat én letiltanám. Vagy beszéljen normálisan és csináljon normális videót, ha már felteszi a YT-ra.

(#15) Horbal válasza #95590400 (#11) üzenetére


Horbal
őstag

Véletlen se azon akadj ki, hogy a nagynevű gyártó mekkora xarkupacot ad a pénzedért. Akadj ki azon, hogy álló a videó, meg juj de csúnyán beszél. Érzed a probléma lényegét, gratulálok.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#16) atike


atike
nagyúr

Gigabites lan van rajta...?

(#17) mcs válasza #94529552 (#14) üzenetére


mcs
veterán

Ha ez a fickó ennyire idegesít titeket, akkor a vloggerek videóit meg ne nyissátok, mert abban a pillanatban kaptok gutaütést. :D

(#18) #94529552 válasza mcs (#17) üzenetére


#94529552
törölt tag

OK, tudom, hogy egyesek díjazzák az ocsmány beszédet, én nem. Ha ugyanazt kulturáltan elmondja és még nem is dobálózik a termékkel, akkor szívesen veszem a véleményét.
De a termék vásárlót sem értem, ha megvette és nem tetszik, akkor vigye vissza a boltba, és kész.

(#19) Gabesz84


Gabesz84
őstag

az ARC támogatás ebben mit jelent? A tv-ből jövő hangot is tudja erősíteni?
Teszemazt a Tv-re rá van kötve egy xbox, és a TV ARC csatijába van dugva ez, akkor az xbox hangja is tud szólni rajta?

[ Szerkesztve ]

(#20) #94529552 válasza Gabesz84 (#19) üzenetére


#94529552
törölt tag

(#21) Vikthor


Vikthor
nagyúr

"Filmezéshez, otthoni mozizáshoz ideális" akarjátok mondani "Filmezéshez, otthoni mozizáshoz KERÜLENDŐ", nem? :F

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#22) cintula187 válasza Vikthor (#21) üzenetére


cintula187
addikt

Ezen röhögök én is. Talán a hiradó hangját érdemes vele felerősíteni, de azon kívül. :F

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#23) #94529552 válasza cintula187 (#22) üzenetére


#94529552
törölt tag

Még azt se.

(#24) atike


atike
nagyúr

"A hang minősége filmezéshez vagy játékhoz megfelelő. A dinamika nem hiányzik, a basszusok is kellő erővel, súllyal szólalnak meg, köszönhetően a különálló mélynyomónak."

Ezek alapján annyira azért nem rossz, vagy tévednék? :F

(#25) Vikthor válasza atike (#24) üzenetére


Vikthor
nagyúr

az az érzésem, hogy "kell" a PH!-nak dícsérni a Philips-nek a termékeit ez esetben.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#26) cintula187 válasza Vikthor (#25) üzenetére


cintula187
addikt

Akkor pecsétet is kapott volna nem? :)

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#27) atike válasza Vikthor (#25) üzenetére


atike
nagyúr

(X) ? :DDD :U ;] :D :DDD

(#28) cintula187 válasza Csabroncka (#6) üzenetére


cintula187
addikt

Pazarok a videói, de a keze letörhetne tényleg, hogy ne függőlegesen tartsta a mobilt.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#29) mcs válasza #94529552 (#18) üzenetére


mcs
veterán

Ez a videós ugyan látszólag ért a témához, de ránézésre egy megkeseredett, agresszív alkesz, így inkább csak a hozzá hasonlóak isteníthetik. Ahogy elnéztem a csatornáját, az ismerőseinek javít hangfalakat.
Bármelyik üzlet visszaveszi az adott terméket, ha az éppen csak nem tetszik a vásárlónak, de amúgy műszakilag rendben van? :F

(#30) #94529552 válasza mcs (#29) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az a Pana az elég gagyi lehet valóban. A cikkben szereplő Philips a szerző szerint: A hang minősége filmezéshez vagy játékhoz megfelelő. A hangerő otthoni körülmények között bőven elég, de az is igaz, hogy teljesen feltekerve már jól hallhatóan torzulás, enyhe recsegés tapasztalható. Bár utóbbit nem értem, hogy milyen indíttatásból eredően tekeri fel teljesen. :(

(#31) aram01


aram01
nagyúr

Van még ember aki ilyen szarokat vesz? :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#32) mcs válasza #94529552 (#30) üzenetére


mcs
veterán

Sokan azután, hogy megveszik az adott hangfalat, rögtön csutkára tekerik bejáratás nélkül, ez pedig tudtom szerint káros.

[ Szerkesztve ]

(#33) mcs válasza aram01 (#31) üzenetére


mcs
veterán

Nagyobb kiárúsítások után úgy lecsapnak ezekre, mint legyek a szarra. Teljes áron pedig hajlamosak akár egy mélynyomó nélküli soundbart is megvenni, mert olcsó, de az mindegy, hogy túl sokkal nem ordítja le a tv saját csipogóját. :D

(#34) aram01 válasza mcs (#33) üzenetére


aram01
nagyúr

Értem, azaz nem :D

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35) mcs válasza aram01 (#34) üzenetére


mcs
veterán

Fillérekért bármit megvesznek, de 5-10 ezer forintos felárat már nem fizetnek egy tisztességesebb szettért. :)

(#36) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Tudjátok ezen a francos videón vitatkozunk, és kevés szó esik arról, hogy ezeket a termékeket nem lehet sem Hi-Fi nek sem házimozinak nevezni.

Még a TV hangját feljavító Soundbar-oknak is több értelmét látom. Itt van ugyanakkor az igazi házimozi, és aki csak életében egyszer volt olyan helyen ahol legalább (egy ennek nevezhető) belépő szintű szett volt beállítva, az pontosan tudja, hogy a hang (és mérettől függően a kép) nagyságrendekkel jobb, mint az itthoni mozikban.

Ez a Philips nem több és nem kevesebb egy szórakoztató elektronikánál, az ára pedig tudásához és minőségéhez képest igen borsos - ez van!

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#37) Duree


Duree
veterán

Nem hatódtam meg túlságosan a teszt után,többre számítottam ennyi pénzért,de úgy látszik ma már a szart is drágán mérik.

duree54

(#38) aram01 válasza Duree (#37) üzenetére


aram01
nagyúr

Heh most látom hogy 90k, na ez már tényleg vicc

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#39) mcs válasza Csabroncka (#36) üzenetére


mcs
veterán

Soundbarból is csak a mélynyomós ér valamit. A nyomó nélküli dinamikáját jó esetben is 1 méteres távolságig érzed meg. Amúgy nem is tudom, hogy a Philips gyártott-e valaha prémium kategóriás terméket, én legalábbis mindig középszerűnek ismertem. Sőt, már csak a neve maradt meg. :)

[ Szerkesztve ]

(#40) junkpod válasza mcs (#32) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ennek aztán mi lehet káros? Max neked ha megveszed.

Box's don't touch!

(#41) mcs válasza junkpod (#40) üzenetére


mcs
veterán

Egyvalamitől már majdnem elpusztultam, amikor meghallottam:

Ezt talán nem múlja alul a tesztalany. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42) Rihard83


Rihard83
tag

5.1-es cuccokból csak a prémium kategóriás dolgokat érdemes venni, akkor nem nagyon lehet panaszunk. Ez kb. olyan mint amikor veszel egy alsó vagy közép kategóriás androidos mobilt és rájössz h sz*r viszont egy felső kategóriás már rendbe van. Én 2 éve vettem egy 5.1-es (9.1 de ebbe most ne menjünk bele) LG BH9540TW cuccot és k*rvára megvagyok elégedve vele, ami a hangzást, a hangerőt a designt illeti, szóval mindent. Egyedül amivel problémám volt egy kicsit h mintha a magashang nem jött volna át rendesen, közép és baszussal semmi gond, sőt a szubláda eszméletlenül erős (nem is hiába -40-be is lehet vinni max 6ig) amit úgy sikerült megoldanom, persze nem tudatossan véletlenül,hogy a hangbeállításoknál a DVD 48k-hz-ről felrakom 96.000Hz(régi gép) vagy 192K Hz-re (új alaplap) és jelentős mínőség változás történik, előbújnak a magashangok is. El se hittem hogy ennyi mínőségbeli különbséget ki tud hozni a cuccból ez a beállítás.

Ja emígy 153K-ba jött ki amí úgy tünik hogy baromi sok, viszont ha belegondolsz h okostelefonra mennyit adsz ki akkor már nem is sok. :)

[ Szerkesztve ]

(#43) MasterMark válasza Rihard83 (#42) üzenetére


MasterMark
titán

Az is ugyanolyan fos, már ne haragudj. (9.1 haha....)

És az hogy a mintavételezést állítva te hallottál valamit, csak azt igazolja, nem is hallasz rendesen.

Amennyit ráköltöttél, abból egy normális rendszer is kijött volna...

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#44) aram01 válasza MasterMark (#43) üzenetére


aram01
nagyúr

Most miért mondasz ilyet?

;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#45) Rihard83 válasza MasterMark (#43) üzenetére


Rihard83
tag

Én ezt konkrétan mozizásra vettem és nagyon megvagyok elégedve, a zenehallgatás másodlagos, de arra is tökéletes. Egyébként nem vagyok informálatlan és tudom, hogy az 5.1egybe gép mellett külön erősítővel, fadobozos kialakítású, összeállítású 5.1-es rendszer is összehozható (ami jobb ez tény, mert hallottám már ilyan rendszereket is, de jóval drágább ha mindent megveszek, mint ez) egyébként ha nem hallom h müködik ez a cucc, akkor megse veszem, mert nem csak "na most én veszek egy cuccot ma, lesz ami lesz, szól ahogy szól alapon" hanem epp tesztelték és már messziről felfigyeltem h mi az ami ennyire szépen és jó szól, pedig vagy 50m-re hallottam.

Egyszer azért hallgass meg egy ilyen rendszert is, hogy szól aztán beszélj, nehogy meglepődj h basszus nem olyan mint egy külön összeállítású fadobozos rendszer, de ahhoz képest ez tényleg jó szól. ;)

[ Szerkesztve ]

(#46) MasterMark válasza Rihard83 (#45) üzenetére


MasterMark
titán

Örülök az önigazolásodnak, de attól még nincs igazad.

Mármint az hogy neked jó, az oké, csak az nem oké, hogy úgy hirdeted, hogy ez milyen szupijó cucc.

Switch Tax

(#47) Hieronymus válasza devil-k (#12) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"A videó szempontjából ez irreleváns."

Nem irreleváns.
Látsz egy embert aki folyamatosan fikázik, hisztérikus beütéssel. Egy teljes mondat nem hagyja el a száját. Az egy másodpercre jutó szóismétlések gyakoriságában dobogós helyen végezhetne, ha lenne ilyen youtube verseny.

Sokkal hitelesebb történet lenne, ha ripacskodás helyett, bemutatná a terméket. Elmondaná, ez a termék, még a saját kategóriájában is gyengére sikerült. Nem érdemes megvenni.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#48) #94529552 válasza MasterMark (#46) üzenetére


#94529552
törölt tag

Most miért mondasz ilyet? :F
Csak annyit mond, hogy elégedett azzal, amit használ. Szerintem ez nem baj.

(#49) Rihard83 válasza MasterMark (#46) üzenetére


Rihard83
tag

Úgy látszik nem csak én vagyok elégedett. ;)

Amazon

(#50) mcs válasza Rihard83 (#49) üzenetére


mcs
veterán

A külföldiek kevésbé kritikusak. Mi magyarok általában a kákán is csomót keresünk. :DDD
Amúgy LG hangszettekből még én se hallottam élvezhetetlenül rosszat. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.