Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Nézem a nagyobb oldalakat és minden hírt ma háromszor olvasok el, de még így sem tudom sokszor, hogy kacsa vagy sem :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) Воланд válasza Mister_X (#1) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) Def26


Def26
félisten

Szerintem jó hír. Nekem szimpatikus fickó.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4) Mister_X válasza Воланд (#2) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Köszönöm. Tízből kilenc oldal forrás nélkül dobálja a híreket, így ami ma kijön, arról nem mindig lehet megállapítani, hogy mai vagy tegnapi hír ténylegesen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5) oriic válasza Mister_X (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem mai hír, nem kacsa.

Live-Die-Respawn

(#6) Taposo


Taposo
aktív tag

Na legalább most valaki olyan vezet aki érti hogy mire van szüksége a felhasználóknak, hajrá :R

(#7) .LnB válasza Mister_X (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem sok vizet zavarna az se ha kacsa lenne. De általában ezen a napon ki lehet szűrni a kacsákat. Kirívó nagy marhaságok szoktak születni ezen a napon.
Blizzard idei "találmánya" :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.