Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) bulikavagyok válasza spect80 (#99) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A LED működik, viszont az azt vezérlő két előlapi gomb nem funkcionál. Szval nincs se szín, se módválasztás.

Synthwave: Amúgy idén nálam is ez a helyzet (sajnos). :) A COVID elég sok pénzt "megspórolt" így nekem.

[ Szerkesztve ]

(#102) Synthwave válasza bulikavagyok (#101) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nálam ez az Ősrobbanástól tart. Amennyit mások egy este alatt képesek elverni, abból két-három hétig vagyok eszméleten. Csak megfelelő anyagi allokáció és ár/érték arány kérdése. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#103) Puma K válasza Synthwave (#102) üzenetére


Puma K
veterán

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#104) Synthwave válasza Puma K (#103) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azénemennyire. ))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#105) hommeros válasza bulikavagyok (#50) üzenetére


hommeros
őstag

Hát ez nagyon vicces volt, fú mennyit nevettem.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#106) bulikavagyok válasza Synthwave (#102) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Két-három hétig? Akkor te sokkal jobban bírod mint én. Ezennel át is ruházom rád a "Bulibáró" titulust. ;]

(#107) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Erről csináljatok tesztet. Múltkor Lynus pakolt bele egy brutál rendszert és elképesztp mennyi mindent lehet vele trükközni.

SLIGER SM580

(#108) Dragon3000 válasza pintermiki (#38) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ahogy írták, attól, hogy nálatok sokan használják még, meg pár helyen ettől függetlenül a legtöbb helyről már kikopott és ezt követi a piac is, de nem is értem ezt az állandó sírást egyesektől, ha nincs benne 5,25 és neked kell, akkor ez nem a te házad, van még 1000 másik. Ha meg csak egy 5,25 kell azt ki lehet váltani egy külső házzal és mehet abba az olvasó/író.

(#109) NoMix válasza Csandi (#11) üzenetére


NoMix
tag

Á adtak hozzá egy cím feliratot... világos :U

Frissen vásárolt profil. XIRA T.E.G.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.