Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #04430080


#04430080
törölt tag

Hány évet is késtek vele? :DD

(#2) oriic válasza #04430080 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2012. július 4. - Az eredeti megjelenés. :D

PS5-re egy Alone in the Dark Deluxe Edition letöltőkód --- 12k HUF --- PM-ben érdeklődhetsz

(#3) Wellin9


Wellin9
tag

Elég nagy feneket kerekítettek a bejelentésnek. Nem sok címet konferált fel Phil Spencer,érdekes,hogy ez ilyen lényeges volt a szemükben,főleg annak a tudatában,hogy Ps4-re is jön. Arra kiváncsi vagyok mekkora sikere lesz ennek,azért ez lehet "nagyon japán" a nyugatiaknak.

(#4) Cythyel


Cythyel
senior tag

PS4-en már kint van japánul...
hamarosan jön a 6. epizód ami le fogja zárni a történetet, vége kb 1.5 évvel lesz a kezdéstől... 7. epizód nincs tervben, bár már a 6. sem volt... szal kb 2-3 évre kiadni a nyugatra nem éri meg, hacsaknem az m$ mindenkit nagyon meg akar fejni prémium cuccokkal...
kb 1.5 évig játszottam, jó kis játék, de kell a csapat, szólóban uncsi

(#5) xeon forever válasza Cythyel (#4) üzenetére


xeon forever
addikt

Hacsak nem Kirirto Styleban nyomod.... ;]
Persze valoszinu kiegtek a Konzol vonalon, es mint varhato volt lassan minden cimnel kiderul, hogy a PC a jobb lehetoseg a Grafika szempontjabol. Lasd igy jartam a Nier Automataval. Konzolon borzalmasan nez ki, meg egy 650Ti vel is jobban nezett ki 1600*900-on. A Titan X-en meg egyenesen elvezni a jatekot 2560*1440-en.*1070GPU szint

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#6) Cythyel válasza xeon forever (#5) üzenetére


Cythyel
senior tag

egyforma a graff ps4-en és pc-n egyaránt, de csak pc-re van a tweaker, szal ps4-en még mindig japán XD max a reshade-el lehet javítani rajta... jólenne visszamenni, de 1 év elteltével sem látok rá okot... azmeg hogy dual-ba tolni... fighter volt az első karim, ráadásul twin-dagger fegyverrel :P

(#7) xeon forever válasza Cythyel (#6) üzenetére


xeon forever
addikt

Vonal simitas OFFF. de mindegy....No WAR

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8) oriic válasza Cythyel (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

En szerintem megnezem majd, konzolon ertelmesebbnek tuno JP MMO nincs sajna.

PS5-re egy Alone in the Dark Deluxe Edition letöltőkód --- 12k HUF --- PM-ben érdeklődhetsz

(#9) Cythyel válasza oriic (#8) üzenetére


Cythyel
senior tag

jobban jársz majd inkább PC-n, egér + bill jobb irányítást ad mint kontroller...

és akkor egy kis kedvcsináló... még 2018 januárjában felvettem egy raid-et...
[link]
u.a. a boss raid, csak itt van u.i. is [link] ez is saját felvétel

9GB feletti méret, FHD 60fps

[ Szerkesztve ]

(#10) #04430080 válasza oriic (#8) üzenetére


#04430080
törölt tag

FFXIV pl ott van. 2 hét múlva jön az új kieg, arra várok egy ideje. Bár a magyarok félnek a játéktól, mint a tűztől, de így szokott ez lenni az értelmesebb játékoknál ;]

[ Szerkesztve ]

(#11) oriic válasza #04430080 (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs PS4-em. ;]

PS5-re egy Alone in the Dark Deluxe Edition letöltőkód --- 12k HUF --- PM-ben érdeklődhetsz

(#12) #04430080 válasza oriic (#11) üzenetére


#04430080
törölt tag

Akkor nem konzolon, mert az tág fogalom ;]

(#13) oriic válasza #04430080 (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván nem PS Vitára gondoltam. :DDD

PS5-re egy Alone in the Dark Deluxe Edition letöltőkód --- 12k HUF --- PM-ben érdeklődhetsz

(#14) #04430080 válasza oriic (#13) üzenetére


#04430080
törölt tag

Volt szó róla, hogy lesz X -re és Switchre is, majd kiderül, lesz e belőle valami. A játék népszerűbb, mint valaha, belevághatnak nyugodtan.

(#15) oriic válasza #04430080 (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

FF14 ha jönne Xbox-ra, kb végtelen időt beleölnék. PS4 vásárlás nem lesz nekem (Max az exkluzívok miatt, pl: Death Stranding), mert kb minden multiplatform játékbeli ismerősöm Xboxo-on van.

PS5-re egy Alone in the Dark Deluxe Edition letöltőkód --- 12k HUF --- PM-ben érdeklődhetsz

(#16) Cythyel válasza oriic (#15) üzenetére


Cythyel
senior tag

próbáltam FF14-et, és Tera + PSO2 után egy tabtarget-es mmorpg már egyáltalán nem élvezhető :(

[ Szerkesztve ]

(#17) #04430080 válasza Cythyel (#16) üzenetére


#04430080
törölt tag

Nekem valahogy felüdülés volt. Nem megy már ez a "reagáld le 0,2 sec alatt" dolog Terában.

(#18) Cythyel válasza #04430080 (#17) üzenetére


Cythyel
senior tag

pedig pont az a jó a Tera-ban... meg az összes freetarget mmo-ban... a tabtarget az nagyon EZ-Mode nekem

nézd meg az egyik fentebb linkelt videóm, amelyiken van u.i. is... nagyon nem könnyű... és ez még nem is a revenge mode raid volt, hanem a könnyebbik

[ Szerkesztve ]

(#19) #04430080 válasza Cythyel (#18) üzenetére


#04430080
törölt tag

Nekem meg pont, hogy EZ Mode kell már. Persze van benne Savage, meg Ultimate is, amiket a statisztikák alapján a szerver 5 meg 1% -a sem tudja megcsinálni.

(#20) Silεncε válasza #04430080 (#10) üzenetére


Silεncε
őstag

Megnéztem délután, pont mostanában kerestem MMO-t, ami lekötne. Fizessek ki 60 eurót az alapjátékért + a kiegért, meg aztán még havonta 15 (vagy mennyi) eurót. Thx but no thx. Pont ugyanezért esik ki a WoW is, nem vagyok hajlandó egy év alatt több majd 200 eurót még kifizetni az amúgy sem olcsó alapjátékért. Pedig jónak néz ki amúgy... :((

(#21) #04430080 válasza Silεncε (#20) üzenetére


#04430080
törölt tag

Az alapjáték 10 euró. Tartalmaz 30 nap előfizetést is. Erre jön az összes kieg, beleértve a legújabbat, 35 euróért. Ez 45 euró, a havidíj pedig 12 euró. Új kieg 2 évente van. Hogy hajlandó vagy-e kifizetni, az a te dolgod. Én nem fogok napi 3-4-5 órát f2p játékokban grindelni csak azért, hogy lépést tartsak másokkal, az én időm ennél sokkal értékesebb. Azt a 3-5 órát inkább munkával töltöm, és meg is van belőle a havidíj. És havonta elég 1x, nem naponta.

(#22) Silεncε válasza #04430080 (#21) üzenetére


Silεncε
őstag

Most letöltöm a demo-t steamről, kipróbálom, mert tényleg érdekelne egy jó MMO, aminél nem kell a fél életemet beletenni azért, hogy haladjak valahova. Kíváncsi vagyok, megfog-e. Ha nem, akkor se vesztettem semmit, de addig nem akarom behúzni, amíg nem tudom, érdekel-e.

(#23) #04430080 válasza Silεncε (#22) üzenetére


#04430080
törölt tag

Van ingyenes trial, azt hiszem lvl35ig. Az eleje amúgy nagyon lassú és viszonylag unalmas is, meg lvl 50 -nél még van egy ilyen rész.

(#24) Cythyel


Cythyel
senior tag

hmm... most jutott eszembe hogy keresgéltem telefonomon és megláttam... akkor ezek szerint a PSO2es-t is hozniuk kell nyugatra, másként lehetetlen a 6. epizóddal kezdeni a játékot... PSO2es a 2. epizód óta jelen van mint kiegészítés, és sokminden csak onnan vihető át a fő játékba...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.