Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Biomokus


Biomokus
tag

Mekkora jóság! Nagyon hasznos programnak tűnik. Köszönöm! :C :R

(#2) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

MUST HAVE :Y

Köszönjük, nagyon hasznos :R

(#3) viszta99


viszta99
tag

Végre,ez nagyon tetszik!!!!!

(#4) CSorBA


CSorBA
őstag

Áhh ki is próbáltam :C Nagyon klafa.

(#5) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Ugyan én nem túl sokat hirdettem eleddig, de minden tiszteletem a tied, hatalmas ötlet volt. Nagyon jó a megvalósítás, remélem diplomamunkának is kitűnő lesz. :)

<-ƘƘ->

(#6) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Az írásban a képeket lekicsinyíthetted volna és kattintásra bejöhetne a teljes méretű kép, jobban nézne ki az írás;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7) aram01


aram01
nagyúr

Tetszik kipróbálom,köszi

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8) Lauda


Lauda
félisten

Ezen program hasznalata nem serti a hazirendet? :D

(#9) <NewL>


<NewL>
addikt

maximális riszpekt
:R :R
kellett már :K

There's an app for that

(#10) 19balazs86


19balazs86
tag

Én is köszönöm az eddigi hozzászólásokat :R
Használjátok nyugodtan egészséggel :)

(#11) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

:)) :R

Na igen, a képeket kicsinyíteni kéne, mert kicsit kilógnak. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#12) Atis707


Atis707
tag

Szép, jól átlátható program. :R
De a házigazdák jóváhagyják az ilyet?

(#13) janos666 válasza Lauda (#8) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Jó kéréds, nekem hasonlóak az aggájaim.
Az szép, és jó dolog, hogy te önszorgalomból olyasmit csináltál, ami egyeseknek hasznos, és ingyen odaadtad nekik. :R

Viszont, az már csak fél lépésre van egy autobot szerűségtől. Ha úgy vesszük, akkor ez a program előnyhöz juttatja használóit a többiekkel szemben (azokkal, akik rendeltetésszerűen használják a hardwareaprót, nem segéddel).
Mindaddig nem rizikós kérdés, míg ingyen beszerezhető, mert bárki elérheti, és akkor megint kiegyenlíti a hirdetők esélyeit, de mivel nem szabványos, a PH által ajánlott és közzétett program, így nem is jut el mindenkihez.
Szóval hátránnyal indulnak azok a hirdetők, akik mankó nélkül indulnak neki.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#14) hackeeeee válasza Atis707 (#12) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Annó meg volt kérdezve, annyit írtak rá, hogy saját felelősségre használja aki használja. De más átnézte a programot, semmilyen felhasználói adatot nem küld sehova sem.

Ajánlatos végigolvasni a program "régebbi"saját topic-ját, ott ez ki lett beszélve.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#15) 19balazs86 válasza Biomokus (#1) üzenetére


19balazs86
tag

szerk.: Sorry, h ide válaszoltam.

Már az elejétől fogva tudnak házigazdák a programról

[ Szerkesztve ]

(#16) Lauda válasza janos666 (#13) üzenetére


Lauda
félisten

Ez meg ingyen se hasznalhato ezen a forumon szerintem, de majd kiderul..

Pont ez a lenyeg, h elonyhoz jut aki hasznalja, de meg kene kerdezni a modikat sztem. :)

[ Szerkesztve ]

(#17) hackeeeee válasza Lauda (#16) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez használható, már régóta használjuk.... :DDD

És amúgy, már régóta vannak hasonló programok.... :U

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#18) janos666 válasza Lauda (#16) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Az ingyent úgy értettem, hogy a készítő nem kér érte pénzt, így akárki elérheti (kisebb a megkülönböztetés, kinek van és kinek nincs botja, mert bárkinek lehet ingyen, ha nem tetszik, hogy a többiknek van...)

Persze marad probléma:
Én például nem szeretném használni! De kénytelen leszek, különben hátránnyal indulok a botosok ellen...

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#19) hackeeeee válasza janos666 (#18) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Miért lennél hátránnyal? Úgy up-olsz, ahogy akarsz... aki bizonyos hirdetést keres, az úgyis megtalálja amit keres.

Régen is kb. talán pár mp-ig volt látható egy hirdetés, ha up-olta az ember, mert mindig mindenki nyomta felfelé a sajátjait.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#20) janos666 válasza hackeeeee (#19) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Valami előnyt csak nyújt a program, különben nem használná senki. :B
Már az is előny, ha egyszerűbben és kényelmesebben csinálja meg ugyanazt, ami nekem tovább tart, fárasztóbb, így ritkábban teszem meg.

És, mint írtam, ez már csak egy leheletre van a teljes automatikától, hogy bekerüljön egy intervallum, hány óránként csekkoljon és uppoljon magától, kattintás nélkül.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#21) 19balazs86 válasza janos666 (#13) üzenetére


19balazs86
tag

Igazából szerintem inkább csak neked mint használónak olyan előny, h nem kell szenvednek a sok hirdetés UPolásával és 1ébb dolgokkal. Másnak annyira nem teszel keresztbe hisz most mennyien tolnap már percenként UP-ot. Valaki úgy is mindig megelőz. Ez a progi akkor lenne 'szemétség' mással szemben, ha nem lenne UP limit...

(#22) hackeeeee válasza janos666 (#20) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nagyon régóta használnak ilyeneket.. :) Csak eddig nem tudtak róla. Nem tűnt fel sosem, hogy néha 1szerre sok hírdetés került előre? :)

Az meg a te döntsed, hogy kihasználod e a kényelmet vagy sem.
Ez olyan, hogy nyaraláskor faházban, vagy sátorban alszol-e... :DD

Véleményem szubjektív...

(#23) 19balazs86 válasza janos666 (#20) üzenetére


19balazs86
tag

Abszolút jól mondja hackeeeee kolléga. Nem dolgozik senki ellened ezzel a programmal. Ez csak számodra 1 jó eszköz, h mindent ami fontos 1x-re láss. Tényleg akkor lenne ellened, ha percenként (vagy sűrűbben) automatikusan UPolna a program, de ez nincs így...

(#24) Lauda válasza 19balazs86 (#23) üzenetére


Lauda
félisten

Eleve a csoportos upolas mint lehetoseg se szabalyos, mert a forumban nincs erre lehetoseg.

Figy, en ilyet sose hasznaltam es nem is fogok, de nem vitazok. :)

[ Szerkesztve ]

(#25) hackeeeee válasza 19balazs86 (#23) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Meg az oldal maga is 2 up-olást enged/nap... Kommenteket írogatni meg nem sok értelme lenne.. Mert ugye nem feltétlen mindenkinek úgy van beállítva az oldal, hogy a legfrissebb kommentel rendelkező hirdetéseket tegye előre.

Véleményem szubjektív...

(#26) hackeeeee válasza Lauda (#24) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor miért használják több éve? Úgy mondod Te is, mintha ez lenne az első olyan, ami ezt teszi... :U

Meg ott a program régebbi topic-ja, ahol le van írva a vélemény a használatról...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#27) Konflikt válasza hackeeeee (#22) üzenetére


Konflikt
addikt

a regi ph upper (a dotnetesre gondolok) a domain nev valtozas (amiota hardverapro lett az aprohirdetesek szekcio) ota nemmegy. azota en nemtalaltam ilyen progit. szval ha szted van mukodo, akkor be is linkelheted.

mod:
az uj uppolo programert pedig grat a keszitonek! mar regota vartam h vki ujra keszitsen egyet. a regit is szinte a kezdetektol hasznaltam. este le is csekkolom:)

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#28) Konflikt válasza Lauda (#24) üzenetére


Konflikt
addikt

mert ne lenne szabalyos? egyet mondj, ami szted nem megengedett.
a program semmi olyat nem csinal, amit te magad ne tudnal megcsinalni itt a hardverapron. max a program segitsegevel bizonyos muveleteket gyorsabban vegezhetsz el.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#29) hackeeeee válasza Konflikt (#27) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem ennek az elődje volt meg. Én azt használtam sokáig. Más júzerek meg maguk által, vagy más által készített uppert használtak, erről is van szó a régebbi saját topic-ban, amit lent linkeltem.. :) Nem tom, hogy azok működnek e még.

Véleményem szubjektív...

(#30) Konflikt válasza hackeeeee (#29) üzenetére


Konflikt
addikt

ja latom ez a program, es a topicja par hete van.

en kb 1,5-2 eve hasznaltam ez a progit, a topicja itt van. az mar sajna regota nemmegy, (domain nev valtozas miatt, amit fent emlitettem) es a keszitoje sem foglalkozik vele mar regota

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#31) malwy


malwy
senior tag

Remek program, ki is próbáltam. Bár így utólag, nem ütközik aggályokba, hogy nem hozza be az oldalon megjelenő hirdetéseket? Azok a drága szponzorok... Az előny, meg, hogy aki ilyen progival rendelkezik az szvsz 20 hirdetés fölött jön meg minimum. Gyakorlatilag bárki elvégezheti ezt manuálisan, és úgy is csak napi 2 up megengedett.

(#32) janos666 válasza Konflikt (#28) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

program segitsegevel bizonyos muveleteket gyorsabban vegezhetsz el.
Épp ez az indok...
Aki használja, az előnyben van ahhoz, aki nem használja.

De mindegy, nem akartam én ebből nagy vitát, ha akarnám se tiltathatnám be, mert nem is lehetne tűzzel-vassal sem (nehéz lenne szűrni). De ha tehetném, akkor se akarnám, csak felvetettem az agállyaimat, hogy azért ne legyen ilyen mosolygós a topic, mikor nem feltétlenül olyan örömteli hír ez. :U

Mármint az a része, hogy mit csinál a program, maga a programozó csak alismerést érdemel, ahogy korábban már leírtam... :R

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#33) RootRulez


RootRulez
félisten

Nem értem az aggályokat, miért előny ez mással szemben? Aki annyira benne van, félpercenként frissíti a priviket... Meg ugye be lehet állítani, hogy e-mailt kapj privi esetén, vagy amikor hozzászólás érkezik egy hirdetésedhez. Ilyen alapon ne használja senki ezeket a funkciókat és hozzá pop3 progikat, mert igazságtalan előnyre tesz szert... Nekem egy hónapja fut, nagy megelégedésemre, nem maradok le privikről, így pörögnek az üzletek, nem kell frissítgetni az oldalt, hogy van-e valami.

Maximális tisztelet 19balazs86 fórumtársnak, hogy időt és fáradtságot nem sajnálva megírta nekünk ezt a programot! Sőt az esetleges kívánságainkra is odafigyelt és azt szem előtt tartva folytatta a későbbi fejlesztéseket.

De azért Athlon64+ kollégának is köszönjük az odab@szós oldalt és a pingvint ;]

═════════════════════════════════════════

(#34) Fecogame


Fecogame
veterán

Jó kis progi, gart! :C

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#35) Konflikt válasza janos666 (#32) üzenetére


Konflikt
addikt

Épp ez az indok...
Aki használja, az előnyben van ahhoz, aki nem használja.

ez eleg gyenge es bena indok. aki nem nez kurol a ph-n, az magara vessen. kul is csak ez azoknak elony, akiknek mondjuk szamos aprojuk van, nem 2-5 db.

inkabb orulni kene a fejlesztesnek, h vki a szabadidejet aldozza arra, h a ph user-ek bizonyos muveleteket gyorsabban tudjanak a progi segitsegevel vegezni. ez en inkabb fejlodesnek neveznem, nem aggalyosnak..

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#36) hackeeeee válasza Konflikt (#35) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezt írtam én is. Ha valamit keresek, akkor használom a keresőt, és böngészek a találatok között...

Véleményem szubjektív...

(#37) viszta99


viszta99
tag

Használom,s nagyon jó,úgy működik,ahogyan azt elvártam,mindenkinek ajánlom ! :R :C

(#38) vally


vally
tag

OS X re nem lesz? :(

Regisztráció dátuma: 2002-08-07 22:00

(#39) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nekem nem ment fel Ubuntura (mondjuk a wine akarja futtatni, nem tudom miért).
(Maga a Linuxom gond nélkül viszi a -net cuccokat, csak a franc tudja, valószínű 2.0 -val fordítottam, amikor azt próbáltam ki, hogy Windowson fordítva hogy mennek a progik...)

Kár, mert hasznos lenne nekem is!

Mutogatni való hater díszpinty

(#40) 19balazs86 válasza hcl (#39) üzenetére


19balazs86
tag

igen a régi .netes cuccok mentek, amikor még én is használtam linuxot, de ezek az újak nem valószínű

(#41) hcl válasza 19balazs86 (#40) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Na majd kipróbálom jól hogy lefordítok valami 3.5-öst és lefut-e?
De szerintem le fog, csak az a baj, hogy ezt a setupot nem a Linux akarja futtatni, hanem a wine. Wine-al meg nekem nem mennek a .net dolgok, viszont a Linuxon csont nélkül.

Mutogatni való hater díszpinty

(#42) fiATHaLON


fiATHaLON
őstag

Le a kalappal előtted és sok sikert az életben!
Nem hogy hasznos a program, de még kinézete is van...

(#43) harry válasza janos666 (#13) üzenetére


harry
veterán

Szóval hátránnyal indulnak azok a hirdetők, akik mankó nélkül indulnak neki.

Jaj ne fárasszuk már egymást, majd akkor nekem a kis kezemmel kell az UP-ra kattintani, jaj de rossz :U
Nincs negatív oldal. Senkinek sem lett rosszabb, csak van, akinek jobb lett. Annak lehet kényelmetlen, aki linuxos, és sok aprója van, és kézzel kell uppolni - mint eddig. Na és? Akkor inkább legyen rossz másnak is, ha nekem nem lehet, vagy mi?

A napi up limitet ez sem lépheti át, és a házigazdák is tudnak róla, innen kezdve nem ütközhet szabályokba.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#44) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Olvastam már erről! Ez nagyon jó, de mi van a jelszavammal ami PH-hoz kell? Csak akkor lehet upolni, ha be vagyok lépve. Jelszavammal mi lesz? Ki tudja ki nem?
Marad a manuális UP egyenlőre.

[ Szerkesztve ]

(#45) Dr. Romano válasza harry (#43) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Így van!
Ez egy eszköz, amit akárki használhat. Ha valaki nagyon úgy érzi hogy hátrányban lenne ha ő kézzel uppol, akkor töltse le és használja, ha már megvan a lehetőség. Ha pedig nem él vele és még mindig ugyanazt érzi, akkor magára vessen :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#46) puttputt válasza Kolondrum (#44) üzenetére


puttputt
őstag

Nekem úgy tűnik, hogy a PH oldalán keresztül léptet be, mivel ha rossz jelszót írsz be (egy addig nem beírt felhasználóhoz), akkor kiírja, hogy rossz. Ezek szerint nem gyűjti be az adatokat, hanem lekéri valahonnan.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#47) harry válasza Kolondrum (#44) üzenetére


harry
veterán

Kérd el a forrást és meglátod ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#48) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

A PH Upper megváltoztatta az életem, mostantól egy kattintással bármit megtehetek a hirdetéseimmel :DD Köszönöm Keresztúri Balázs :C

(#49) borg315


borg315
aktív tag

1. virágozzék száz virág, ha valaki ilyen programot akar csinálni, csinálja.
2. nem tudom, h a ph! oldal engedi-e/szereti-e ha külső tool-ok vezérlik. a tippem: nem.
3. nagyon szomorú lennék, ha egy ilyen célú és bonyolultságú a programot elfogadnák Mo.on diplomamunkának.

(#50) Kolondrum válasza puttputt (#46) üzenetére


Kolondrum
félisten

Várok még vele, nem is nagyon kell, éppen 3 hirdetésem van, nem gond az a pár kattintás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.