Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egy kis promó... [q-702] :)

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2) halkow


halkow
őstag

ez most and v wp8

Alcatel onetouch idol2s the king

(#3) FLD1987 válasza halkow (#2) üzenetére

Windows 8 Pro és Intel processzor.

[ Szerkesztve ]

Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

(#4) jswilly


jswilly
csendes tag

Ha szépen kérem, a Sony QX10-QX100 adás is felkerül ezzel együtt YouTube-ra?

(#5) indigen205


indigen205
tag

NINCS HANGOD!

most már fasza (Y) :)

[ Szerkesztve ]

(#6) Lambach


Lambach
tag

Elolvastam a specifikációkat, és nem értem mi kerül ennyibe ezen a gépen...
Milyen a billentyűzet? Jó vele gépelni? Itt van melegedés?

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#7) indigen205


indigen205
tag

kérdés:
ha hozzáérsz meg húzogatod rajta az ujjad akkor látszik a kurzor?

még egy:
te mit használsz ha már ennyiszer elmondtad? :D

[ Szerkesztve ]

(#8) hallador válasza Lambach (#6) üzenetére


hallador
addikt

Vallalati gep, nem esik szet ha hajtod, nem Misikinek keszult a gimibe, hanem a mindennapi hasznalatra. Emellett kepes helyettesiteni egy komplett notit is. Kb ugy kepzeld, hogy mi a kulonbseg a Toyota raw 4 meg egy g merci kozott. Na ez a g merci. Konkretan erre a tartossagra nincs szuksege egy atlag usernek, neki ott a ipad Meg a nexus.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#9) El Gringo


El Gringo
senior tag

kb 5ször volt beteg ez a jóember, míg én egyszer sem... Nem ártana megtámogatni az immunrendszerét :D

de persze erről az adásról is lemaradtam... :(((

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#10) pusszycat válasza El Gringo (#9) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vegyél vissza nagyon gyorsan én 15 éve még csak náthás sem vagyok... :P :P :P

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#11) sagit válasza pusszycat (#10) üzenetére


sagit
addikt

nem lesz fent youtube-on?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#12) pusszycat válasza sagit (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

DE igen + a Sony QX10-QX100 adás is. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.