Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ezek akkor fognak érni végre valamit, ha lesz bennük optikai képstabilizátor.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#2) Segal válasza szab.tam (#1) üzenetére


Segal
veterán

A Sony-ba van.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3) Rollee


Rollee
aktív tag

Hali!

Legyszives tedd fel az Acer Aspire P3-as videot is youtube-ra.
Nagyon jok a musoraid, csak igy tovabb!!!

Koszi elore is!

Udv.: Rollee

[ Szerkesztve ]

Ismertem egy olyan csúnya nőt, hogy amikor e-mailben elküldte a fényképét, felismerte az antivirus...

(#4) matematik


matematik
csendes tag

nexus 7 várható??

Az élet túl rövid ahhoz, hogy folyton a Windows újraindulására várjunk!

(#5) bopeti98 válasza Rollee (#3) üzenetére


bopeti98
őstag

Már régóta fent van: [link]

(#6) Rollee válasza bopeti98 (#5) üzenetére


Rollee
aktív tag

Koszi.
A cikk oldalan nezetem es ott meg nincs kicserelve. De igy is jo! Thx.

Ismertem egy olyan csúnya nőt, hogy amikor e-mailben elküldte a fényképét, felismerte az antivirus...

(#7) I.T.E.M válasza szab.tam (#1) üzenetére


I.T.E.M
senior tag

Optikai képstabi egy sportkamerába ? :DDD Olyan gyorsan hullana szét mint a pinty.

Aki nem tudná,hogy hogyan is működik egy optikai képstabi,kattanjon ide

[ Szerkesztve ]

日本 - ダイレクトストリームデジタル

(#8) I.T.E.M válasza Segal (#2) üzenetére


I.T.E.M
senior tag

Melyik sony-ba ? Mert egy AS15 itt ül az asztalon mellettem és nagyon rázza a fejét,hogy Ő bizony csak elektronikus képstabilizációt kapott. :D :P

日本 - ダイレクトストリームデジタル

(#9) QbHead


QbHead
aktív tag

egy ilyet elfogadnék biciklizéshez ráfogatva a bukósisakra :DDD

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#10) Tigerclaw válasza I.T.E.M (#8) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Igen, én is a minap néztem és azt írták, hogy az AS15-ben a 170 fokos látószög lecsökken 120 fokra, ha be van kapcsolva a stabilizálás, ergo elektronikus, vagy inkább digitális, és nem optikai. Azt nem tudom, hogy vannak-e a piacon valamennyire stabilizált, vagy vibrációcsökkentett action cam mount-ok. A kameragyártók ezzel is foglalkozhatnának. Igaz sokszor a kamera az emberen van aki egészen megfelel stabilizátornak. Ezért is jobb a sisakra szerelni a kamerát és nem a kormányra, mondjuk bicikli esetén.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#11) szab.tam


szab.tam
nagyúr

2x is "-ba".
ban...

annyi remegő képes felvételt néztünk már végig, hogy jó lenne egy frontális ütközés a betonfallal az adrenalin függőktől, a kezdők elriasztására, remegés nélkül...

***

már csak óvatosan merek fogalmazni, mert kaptam már kissé megkérdőjelezhető figyelmeztetést a témában egy moditól... :U

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#12) daninet válasza szab.tam (#11) üzenetére


daninet
veterán

Ezeknél a kameráknál kulcskérdés a remegő kép, és az olcsó vackok rendszerint valami szoftveres összemosást alkalmaznak, ettől létrejön a hullámzó kép ami nettó tengeribetegség. Egyébként ez a GoPro-nál is jelen van.

A teszthez ajánlanék egy jó kis félszürkületet bringára szerelve, földúton vagy valami kockaköves sétálóúton. Olyankor minden kiderül. :) Persze ez élő adásban kicsit nehézkes, de ki kellene próbálni, hogy legyen miről beszélni.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#13) r-chee


r-chee
őstag

Nem valami nagy durranás ez a szerkentyű...

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14) beteg


beteg
őstag

"38 ezer forintért egyáltalán nem rossz!"
Medve anyám! A 40 ezres motorgumimhoz ajándékba kapott Metzeler reklám kamerám fényévekkel jobb!
Ez ugye egy vicc! Kész vagyok. Jéézusom...

Csak futni kell!

(#15) JanR válasza szab.tam (#11) üzenetére


JanR
addikt

Vigyázni kell, mostanában nagy a szigor :D

(#16) Chal válasza Segal (#2) üzenetére


Chal
addikt

A sony sportkamerájában szerintem nincs optikai stab, csak szoftveres. Vagy melyik típusra gondolsz?

(közben láttam hogy írták már mások is ugyanezt :) )

[ Szerkesztve ]

(#17) Chal


Chal
addikt

Szerintem tapadókorong nélkül halott egy ilyen termék. Nem gondolják hogy össze fogom ragacsozni az autó, motor, repülő, akármi oldalát? Főleg ha nem is az enyém, csak utazok vele, kölcsön kaptam, béreltem, és rá szeretnem tenni a kamerám.

De hogy konstruktívat is írjak:

Nem tudtam és nem is akartam 80/100/140eFt-ket adni egy ilyen eszközért, ezért én belevetettem magam a kínai csodák sűrűjébe, mert vannak ott is említésre méltó dolgok. Sok hónapnyi olvasgatás és nyomozás után végül erre szántam rá magam:

HT200A

Unboxig:

http://www.youtube.com/watch?v=TsQE4p_AGFk

Teszt:

http://www.youtube.com/watch?v=XmVm11tPGfI

Volt már egy nagy sikernek örvendő elődje HT200 néven, és mindkettő ráver sokszor erre az Evolveo izére, bátran ajánlom mindenkinek. Aliexpressen egyébként 25eFt körüli összegért levadászható szállítással együtt.

[ Szerkesztve ]

(#18) beteg válasza Chal (#17) üzenetére


beteg
őstag

Ez már egész tűrhető. Ennyi pénzt tényleg megér.
Az sem gyenge, hogy a többiek fején milyen arzenál van :DDD

Csak futni kell!

(#19) Chal válasza beteg (#18) üzenetére


Chal
addikt

Bizony, és 720p esetén tud 60fps-t, amit vagy szép lassításokra lehet használni, vagy szép folyamatos "fluid" érzetű lesz tőle a normál sebességű anyag. Sajnos a videómegosztók még nem támogatják ezt (az YT-n lehet hackelni, de elég macerás, és néző oldalon is kell hozzá mókolni).

A nagy dinamikájú dolgokat nehezen viseli amúgy (pl ha benne van a nap a képben akkor az eléggé tönkre tudja tenni a felvételt, bár ez szinte mindegyik sportkamerára jellemző), de 25eFt-ért szerintem így is ajándék.

(#20) beteg válasza Chal (#19) üzenetére


beteg
őstag

köszi a tippet! biztos sok idő volt megtalálni! :R

Csak futni kell!

(#21) Chal


Chal
addikt

Elképesztő mennyiségben nyomják ezeket a kínaik, ráadásul nem lennék meglepve ha az összes "neves" gyártó termékében ugyanezek a belsők lennének csak dupla-tripla áron. Egyedüli kivétel ez alól talán a Gopro és a Sony. A nehézséget meg az okozza, hogy sem az ár sem a paraméterek nem mondanak semmit, sokszor pedig még típus sincs ("Extrem Full HD Action Cam" - sok sikert hogy találj róla tesztet :). Szóval lehet venni 250 dollárért egy kalap kakit, meg lehet venni Gopro közeli minőséget is 120-ért.

[ Szerkesztve ]

(#22) Dark Archon válasza Chal (#17) üzenetére


Dark Archon
addikt

Szerintem te sem gondolod komolyan, hogy egy tapadókorong megmarad egy autó, motor, repülő, akármi oldalán. Egy akciókameránál meg - számomra - minimum 720p@60fps az elvárt.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#23) daninet válasza Dark Archon (#22) üzenetére


daninet
veterán

megmarad, én gopro-t rögzítettem gyorsulási versenyen motorra, autóra :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#24) Chal válasza Dark Archon (#22) üzenetére


Chal
addikt

Nem hogy komolyan gondoltam, hanem csinálok ilyet repcsin :) A Gopro amúgy 4 órát garantál pl megfelelő felületek esetén, és ha elhagyod a kamerát kicserélik (élő példát tudok mondani rá ismerősi körben).

Az említett kínai cucchoz pedig nagyon jó minőségű tappancsot adnak, szilikonos, órák múlva is alig tudom lerbobbantani (persze nyilván ezt nem fogják kicserélni ha elhagyod, de nem is 140 ezer). A minap repültem vele 5 órát, és konkrétan feszegetni kellett még vákumzár oldása után is a korongot, annyira ragaszkodott a kabin plexijéhez :)

Másrészt meg alapvetően nem külső rögzítésre gondoltam (bár oda is szoktuk mint azt fentebb említettem). Szóval én belül SEM ragasztgatnám össze egy repülőgép plexijét, se egy autó szélvédőjét tépőzáras szarokkal, akár enyém az adott jármű akár nem.

Egyébként meg ha körülnézel kicsit a yutube-on, akkor te is láthatod hogy 99%-ban tapadókoronggal rögzít mindenki, kivétel ez alól a sisak és fejre rögzítés persze.

[ Szerkesztve ]

(#25) No.01


No.01
őstag

Hat ez nemigazan gyozott meg... Motorozashoz keresnek v.mit. Tudom sokan a goprot istenitik, de az mar mas arkategoria...

(#26) Dark Archon válasza Chal (#24) üzenetére


Dark Archon
addikt

Wow :) Mondjuk üvegen vagy plexin megint más, de jó tudni, hogy vannak olyan tappancsok, amik kívül is simán megmaradnak.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#27) Chal válasza Dark Archon (#26) üzenetére


Chal
addikt

Azért egy kis félelem mindig van, meg mint mondta, hagytunk már el GoPro-t iskolakörön :) Szóval tudni kell hogy mit kockáztat az ember. Én pl. jobbára belülre rögzítem a kamerám (pedig olcsó kínai), de kizárólag tappanccsal.

(#28) PoLizei


PoLizei
aktív tag

Borostyánlevelek, fák ugrálnak össze-vissza: "kicsit szétesik a kép, de..." :DDD :F
Többször megnéztem, hátha itt van vmi baj, de nem. Ez totál élvezhetetlen.

P*L****

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.