Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) poli27


poli27
veterán

A Logitech se viszi már túlzásba a fejlesztést, átszínezik azt újként árulják nevetséges..... arról nem is beszélve hogy a minősége se a régi már! Ráadásul a Magyarországi szervize a viccel egyenlő a hozzászólások szerint........

[ Szerkesztve ]

(#2) SSJmeszes válasza poli27 (#1) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Hát nem tudom.. Szerintem a Logi egy jó márka. És azért minőségi is...
Én egy G500S re befogok nevezni szerintem..

A nagy Razer egerekkel valahogy beszopom... Volt egy Razer Mamba 2012 egerem.. annyira érzékeny volt a jobb katt, hogy az már beteges.. A tenyereddel megtudtad nyomni a jobb katt. ot! Menjenek veled a fenébe..
Most van egy Razer Imperator 2012 egerem.. Vettem mellé Razer Goliathus padot, és van egy Steelseries padom.. A Razer pad kellős közepén a RAZER patkány megáll, beakad... Steelseries padon meg egyáltalán nem megy.. A "síma" asztal felületen meg nincs baja.. Félredobtam az egeret.. A logi G500 t elővettem, és nahát, megy mind3 felületen szépen.. Csak ennek a görgője halt meg.. Bár igaz nem is mindig rendeltetés szerűen használtam.. Ez már veterán egér, és sok mindent kibírt.. Tehát számomra Razer felejtős köszönöm többet nem kérek belőle, és jöhet továbbra is a logi.. Na persze a G700 at nem mertem még bekostolni.. Olvastam róla hideget/meleget.

[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#3) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

a Logitech gaming software kezelő programban csak nekem nem sikerült dupla klikkelést beállítanom, vagy tényleg makróval kéne ezt megoldani?

(#4) pheke válasza poli27 (#1) üzenetére


pheke
tag

nekem eddig csak jó tapasztalatom van a "szervizzel", mivel eddig 2 egeremet cserélték ki. vagyis nem volt szerviz, egyszerűen adtak újat. ez szerintem jobb, mint ha javítanák. mondjuk tény, hogy nem mostanában volt ez...

nope...

(#5) jocek91 válasza poli27 (#1) üzenetére


jocek91
aktív tag

A supportjuk még mindíg a legjobb (számomra).

(#6) DeadMeat válasza poli27 (#1) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem csak a színe más. Btw most jön valahol felém a g500-m csere darabja, sajna a középső gomb megadta magát.. Telefonáltam, küldik cserébe az 500s-t.. Kívánom neked, hogy ennél rosszabb supportban ne legyen részed ;)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7) poli27 válasza pheke (#4) üzenetére


poli27
veterán

[link] itt azért már érdekes dolgokat írkálnak,Nekem is van sok Logi termékem, nem tartom rossznak, de halad a lefelé úton a minőséget tekintve sztem.... Már nincs az azonnali csere mint régen, hanem eljön a futár elviszi és ha lehet akkor javítják (összetákolják) és mindez beletelik 1 hónapba átlag!Panaszkodtak, hogy hullámos lett az egér talpa a leszedett teflont tették vissza, meg hogy olyan nehezen jár a mikro kapcsoló amit cseréltek, hogy a szomszéd is hallja a kattanást.Szval sztem halad lefelé a Logitech!

(#6) DeadMeat Tudom milyen a supportjuk, nekem is cseréltek már pár dolgot, de már szinte csak szerencsén múlik, hogy ne a szervizbe irányítsanak!

[ Szerkesztve ]

(#8) hEngi válasza poli27 (#7) üzenetére


hEngi
tag

'olyan nehezen jár a mikro kapcsoló amit cseréltek' - gondolom új volt a kapcsoló és még nem volt bejáratva
'eljön a futár elviszi és ha lehet akkor javítják' - ez komolyan gond? de kár hogy nem dobják ki egyből... kicsit zöldebb lett a cég fúúúhaa
'és mindez beletelik 1 hónapba átlag!' - Elviszik megjavítják visszahozzák. Lehet hogy időbe kerül javítani. Sőt lehet hogy várnak valamilyen alkatrészre? Egy hónap tényleg sok de gondolom nem egy átlagos átfutás volt ha te is kiemelted. A magyar királyi postával próbálj valamit elküldeni...
Sztem ez csak maszlag. Nincs semmi baj a logival csak az ára :D
5 évig nyúztam egy mx518at. Éve váltottam g400ra. Másra rá se nézek :)

(#9) Chibass


Chibass
tag

Csak én érzem úgy, hogy a G9x-et még nem bírták überelni? pl. érzékenységállítás, görgő állítás kattanásra, és sima futásra, súlyok, cserélhető markolat, és még színekben is tud pompázni, ha valakinek az (is) kell...
Nem látok ennyi feature-t a mostani egerekben, nekem olyan van több éve, és azóta is imádom, semmi baja az ég világon...

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

(#10) Ghard


Ghard
őstag

Valóban nem erőltetik meg magukat az új szériáknál. De ez legyen a kisebb gond, akinek a régi tetszik, vehet olyat, én pl nem azért vettem logit hogy évente cseréljem.
Azért viszont elvihetné őket a bakurász, amiért az új, összevont bill/egér logitech gaming software-t elcseszték. A dpi állítás profiloknál néha megzavarodik, de legrosszabb, hogy a régi egér driverben tudtam játékprofilokhoz rendelni külön, hogy a görgő hány sort vigyen, hát most már nem lehet :(((

(#11) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Nekem a "rossz" supportnak hála lett egy MX 620 -ból G700. :Y

Logitech élenjáró ezen a téren, akárki akármit mond.

(#12) Qmi


Qmi
tag

Első 5 év MX 510-el telt el boldogságban, az utóbbi 2 pedig MX 518-al. Imádom mindegyiket, váltani csakis azért váltottam, mert műanyagig koptak az MX 510 talpai és jobban megérte vennem egy új egeret, mint csak a talpakat.
MX518-nál nekem van egy érdekesség, pattog/roppan egyet "hideg indításnál" első kattintásoknál, ami régebben zavaró kattintási pont/magasság eltolódással járt random. Egy szimpla szétszedés-összerakás után ez eltűnt, a pattogás viszont maradt Ezt leszámítva kiváló cuccos. A következő egerem G400 lesz az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#13) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Lehet mindenre mondani hogy kifizettetik a logitechnél a márkanevet bőven de én masszív hardcore kocka révén csak logitech egereket nyúzok ütöm vágom őket és csak a megunás miatt cserélem le.. Kivéve egyszer amikor a nagyrabecsült omron nemtudom hány millió kattints garanciás gomb megadta magát.. :D Az egy mx518 volt de akkor volt 4 éves.. : )

Üdv.: Csaba

(#14) zolee5016


zolee5016
őstag

Hivatalosan kimondták már a játékvezérlők végét?..(mivel itt sem szerepel egy sem).vagy lesz még valami frissités a vég előtt?Gondolok a pl G27 , kormány utódjára......

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#15) beteg


beteg
őstag

Még hogy minőség!!??? Nem akarok csúnyákat mondani, de erősen azokat gondolok!
Folyamatosan egyre silányabb cuccokat gyártanak. Nálam most a Wireless Gaming Mouse G700 tette be a kaput.
Jó 10 éve mindig mindenből megvettem tőlük a top-ot. Egérből, billentyűből, fülesből. Még harmonym is volt durván drága. Az volt a legxarabb. Most csupán egy közepes van.
De ennek vége és mindenkit lebeszélek a Logitech-ről!!
A G700 most konkrétan 2 napot bír. Olyan használat mellett, amit a Performance MX-em röhögve 2 hétig,
Soha többet Logitechet!

Csak futni kell!

(#16) GRaul válasza beteg (#15) üzenetére


GRaul
őstag

2 évet akartál írni a performance-nál?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#17) beteg válasza GRaul (#16) üzenetére


beteg
őstag

nem. arra gondoltam, hogy meddig bírja egy feltöltéssel.

Csak futni kell!

(#18) hEngi válasza beteg (#17) üzenetére


hEngi
tag

Én mint ősöreg játékos soha de soha de soha de soha nem vennék wireless fülest/egeret. :)

(#19) beteg válasza hEngi (#18) üzenetére


beteg
őstag

én sem ma kezdtem, de én simán veszek. egeret. nem attól használhatatlan némelyik, hogy wireless

Csak futni kell!

(#20) Mardel válasza SSJmeszes (#2) üzenetére


Mardel
őstag

Én 6 évig Razer Diamondbacket használtam, aztán a bal egérgomb megadta magát 5 év után, 1 évig úgy használtam hogy a jobb egérgomb vette át a bal szerepét, aztán az is beadta a kulcsot 1 év után.
Szétszedtem teljesen kitakarítottam, működött kb 3 napig... Mechanikai hibája van, elektronikailag rendben van, ha az egérgomb működne még ma is azt használnám.

Azóta Logitech G500-am van, nagyon szeretem, amíg ki nem dől nem cserélem le.
Egérpadot meg kb 8 éve nem vettem, anno vettem egy Icemat (fekete) savval maratott üveg egérpadot 12 ezerért, azóta azt használom.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#21) gekkoXT válasza beteg (#15) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Ha csak az elem kapacitás a gondod, akkor cseréld ki benne a sima tölthető ceruzaelemet egy eneloop-ra.

(#22) beteg válasza gekkoXT (#21) üzenetére


beteg
őstag

Köszi, jó ötlet, de vettem bele. Sajnos nem segített. Bármit leszív :(

Csak futni kell!

(#23) Szergely83


Szergely83
tag

Úgy általában elégedett vagyok a logitech cuccokkal, bár az élettartamot illetően azért vannak problémák. A régi MX1000-res egeremen 3-4 év után behalt a jobb egérgombja. Azt leváltottam egy MX1100-asra, aminek a bal egérgombja halt be közvetlenül a garancia lejárta után. Mivel 1100-ast már nem lehetett kapni és a többi vagy visszalépés lett volna, vagy nagyon drága, szétszedtem és kicseréltem a mikrokapcsolóját egy ~1500ft-os logitech egerével :D Azóta tökéletesen működik :C

(#24) Serricon válasza beteg (#22) üzenetére


Serricon
senior tag

Van hozzá kábel is, attól hogy wireless nem tiltott a használata. :Y

Volt szerencsém razer mambához, aksi felpuffadt, görgő nyikorgott, egér megfagyott, azóta kábelen laptophoz hurcolom.. :(
Ezután megjelenéskor vettem egy G9-et, amit azóta már átpasszoltam tesóhoz, de még mindig működik, én leváltottam egy G700-ra a több gomb miatt, kábelen használom, maximálisan meg vagyok elégedve vele, nagyon jól jön játékokban a sok makrógomb.

Gari meg.. egyszer volt vele gond, a bal gomb elhasználódott, felhívtam a supportot, eljött a futár vitte, majd hozott egy újat. Nem értem hol itt a probléma. :R

[ Szerkesztve ]

(#25) gekkoXT válasza Serricon (#24) üzenetére


gekkoXT
senior tag

a te g700-asodnak hogy működik a g10-es gombja? Nekem nagyon nehezen benyomható, illetve alig van nyomáspontja.

Mivel gariban kaptam ahogy írtam ezt a g700-at az mx620 helyett nincs pofám még reklamálni is? :D

(#26) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Nálam az az egér gyártó fog nyerni, aki a mikrokapcsolós zöttyenés és kattanás nélküli egeret készíti el logitech szabadon forgó görgővel és duplakattintásos plusz gombbal

(#27) F34R válasza gekkoXT (#26) üzenetére


F34R
nagyúr

(#28) gekkoXT válasza F34R (#27) üzenetére


gekkoXT
senior tag

nem rossz javaslat, de nekem ez a lapos forma nem ergonomikus.

(#29) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

A Gamer fejhallgatókat sohasem értettem. Valahogy az ár/érték arányuk a padlót súrolja. Ez a 60 dolcsis árával viszont nem tűnik rossznak, de ennél feljebb nem is szabad menni G szériával.

Aki ennél többet szánna rá, jobb ha elkezd nézelődni Sennheiserék vagy egyéb audio márka háza táján egy jó 6,5mm-es jack dugóval ellátott fülesért, amiben nem a dizájnt és a noise-cancelinget fizeti meg, csak a tiszta hangot.

Az egyik barátom vett egy Razer Tiamat fülest majd' 50 ezerért. Nem sokkal később kipróbálta a SH HD555 fülesemet (ami egy 10-essel olcsóbb is) és kb. sírva fakadt, hogy mire pocsékolta a pénzét. Ennyit erről.

[ Szerkesztve ]

(#30) Serricon válasza gekkoXT (#25) üzenetére


Serricon
senior tag

Minden makrógombot nyomkodok egyikkel sincs probléma, beállítottam őket numerikus billnek, így bármelyik játék kezeli az összeset. Egyedül a G11 maradt meg mint profilválasztó, mert az nem esik kézre.

[ Szerkesztve ]

(#31) neutron22


neutron22
tag

Nekem 2 Razer egerem volt/van eddig, de nem igazán vagyok/voltam velük megelégedve. kb 1 évet bírtak, de a szenzor mindig behalt. Ha csak nem vagyok szerencsétlen azt mondanám nem igazán jó cuccok. viszont két ismerősöm is nyúz egy G500 ast kb 5 éve és azt mondják nagyon jó és semmi hibájuk sem volt. Szeretnék átkeresztelkedni a Logitech - hez, de remélem nem fogok csalódni.

(#32) beteg válasza Serricon (#24) üzenetére


beteg
őstag

már nem használom sehogy. behajítottam a többi tönkrement logi mellé.
egyébként elhajtottak azzal, hogy ez nem garanciális probléma.

Csak futni kell!

(#33) bacsko42


bacsko42
tag

Ez a g500s egész ígéretesnek tűnik.. :C :U

,,It does not matter how slowly you go as long as you do not stop."

(#34) #16939776


#16939776
törölt tag

Megnézem.
G5-öt cseréltem G500-ra... sokkal több kompromisszummal, de összességében egyszer sem volt vele gond. Pedig az árához képest a belseje elég siralmasra sikerült.

Ha nem romlott tovább az anyagminőség akkor "s"-is lehet használható.

(#35) xmaas


xmaas
őstag

Hangkutyut biztos nem vennek toluk de billentyuzet/egerek teren eleg jok

(#36) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

volt már adás? valamiért nem nyitja meg a rögzített műsort, adna valaki egy direkt linket?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#37) E1even válasza xmaas (#35) üzenetére


E1even
senior tag

A közép- és felső kategóriás hangfalak terén is elég jó minőségűeket csináltak, gondolok itt az X-530/540-re, és a Z623/906-ra, valamint a régebbi felső kategóriás Z és G típusúakra (Z5500, G51).
Az már más kérdés, hogy baromi drágák (voltak), kivéve az X szériát, mert az viszonylag elérhető áron volt.

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#38) Zoli133 válasza E1even (#37) üzenetére


Zoli133
őstag

Logitech, jó minőségű hangfalakat?, z5500-hoz volt szerencsém, de egyik általad használt jelzőt se tudnám hozzá párosítani.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#39) MCGaiwer válasza Zoli133 (#38) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ár és teljesítmény viszonylatában nagyon rendben volt a z5500. nem audiofil hangzás, de átlagos otthoni ablakrezgetésre tökéletes volt. ~75 ezerért nem sok 500+W-ot tudó rendszert kapsz erősítővel együtt, távirányítóval, mindenféle bemenetekkel...

pl én a házimozihoz onkyo erősítőt meg hangszórórendszert vettem. valóban nem mérhető hozzá a z5500, de ez egyrészt közel 4x annyi volt, másrészt meg tényleg nem stúdióhangzás biztosítása volt a feladata.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#40) GRaul válasza MCGaiwer (#39) üzenetére


GRaul
őstag

Nem tudom milyen a logitech hangszoro rendszere. De az biztos,h a denon erositom plusz az 5.0 hozza kerult 100e-be. Szoval lehet megeri kulon erositot es hangfalakat venni, mint logitech hangrendszerre beruhazni.

[ Szerkesztve ]

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#41) E1even válasza Zoli133 (#38) üzenetére


E1even
senior tag

Ahhoz sajna pont nem volt szerencsém, de elég sok jó visszajelzést olvastam róla, pl: a newegg-en vagy az ipon-on is volt jó pár.
X-530/540-em viszont volt és bátran merem ajánlani bárkinek, akinek egy "viszonylag" elérhető árú és jó hangfal kellene. Nagyon meg voltam velük elégedve, persze nem egy audiofil, de zenéhez, játékhoz és filmekhez tökéletes, ennyiért (asszem 15-20k körül mozgott az áruk). Sajna már egyiket sem gyártják...
Most Z623-at használok és tökéletesen meg vagyok ezzel is elégedve. :K ;)

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#42) lecsokolbi


lecsokolbi
aktív tag

Azért bekaphatják, hogy nem mondták meg mikor lesz elérhető a webshopban :)
Így a "régi" G500 lett na nem baj :)

- Mindenki hazudik! -

(#43) E1even válasza lecsokolbi (#42) üzenetére


E1even
senior tag

Gondolom, ha kiürülnek a készletek a régi termékekből... ;] :D

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#44) lecsokolbi válasza E1even (#43) üzenetére


lecsokolbi
aktív tag

Természetesen :) bolond lett volna megmondani :N

- Mindenki hazudik! -

(#45) E1even válasza lecsokolbi (#44) üzenetére


E1even
senior tag

Igen, mondjuk ezt szemét húzásnak is lehetne venni, de ha előbb kiteszik az újakat, akkor mindenki azokat vinné (én is ;] ) és akkor a nyakukon maradna a sok legyártott régi cucc. :D

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#46) Zoli133 válasza E1even (#41) üzenetére


Zoli133
őstag

Neked és MCGaiwer-nek csak annyit tudok mondani, hogy szerintem nem halottatok még jó hangkeltőt. :)

MIndenesetre én a Logitech hangsugárzókat zenéhez nem bírtam el hosszú távon.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#47) MCGaiwer válasza Zoli133 (#46) üzenetére


MCGaiwer
addikt

75ezerért szerintem te se hallottál...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#48) Zoli133 válasza MCGaiwer (#47) üzenetére


Zoli133
őstag

Dehogynem csak sztereó rendszert, Nálam most 50k környéke a rendszer, fogad analóg/digitális jelet is, igaz 2.0 de minden hangtartományban jobb, szerintem. Részemről a filmeket/játékokat is jobban élvezem így, de elsődleges a zene.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#49) MCGaiwer válasza Zoli133 (#48) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ennyi erővel fejhallgatót is írhattál volna...
mintha motort meg autót akarnál összehasonlítani.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#50) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

A g500s-en az elől lévő lézer jól jöhet a csuklóból operálóknak. Megfognám szívesen, milyen a tetejükön az a csúszásgátló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.