Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) #02683648


#02683648
törölt tag

Most néztem, végre működik a fórumtémák első hsz szerinti rendezése!
Hírtopicok követésénél ez nagyon jó nekem, úgyhogy :R :R :R :R :R mindenkinek aki elintézte!!!

(#502) Troy.


Troy.
addikt

Érezhetően gyorsabb lett az oldal. Nagyon várom, hogy a fórum is használható legyen (normálisan) mobilon. :)

.

(#503) #02683648


#02683648
törölt tag

Tudom hogy offtopic, felőlem lehet törölni is, nekem mindegy, de szeretném kérni a mélyen tisztelt szerkesztőséget, hogy néhány hétre hanyagolják az aktuálpolitikai témájú, vagy többségében aktuálpolitikai témájú hírek közlését (hint: ha az amerikai elnök neve és/vagy a bevándorlás mint téma szerepel benne, az jelenleg vastagon aktuálpolitika, hiába van áttételes tech vetülete), mivel csak egymás provokálása, heccelése folyik alatta kommentekben.
Ugyanígy nem megoldás a kommentelési lehetőség lezárása az adott hírnél: aki felhúzta magát a híren, az a fórum más részein fogja levezetni a dühét offtopic formájában, aminek meg a ténylegesen szakmai topicok látogatói (közöttük én is), isszák meg a levét.
Az illetékesek nem tanultak a különböző Ákos hírtopicok keltette shitstorm-ból??? :(

(#504) Kalandor válasza #02683648 (#503) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Folyamatban van az átgondolása.

(#505) tecsu válasza Kalandor (#504) üzenetére


tecsu
addikt

Érdekel a politika, de én is arra szavazok, hogy itt inkább ne! Ez maradjon "csak" műszaki portál - ha lehetséges. De annak, legyen jó! ;)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#506) #02683648 válasza Kalandor (#504) üzenetére


#02683648
törölt tag

:R :R :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.