Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Parci válasza Raucher (#148) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez azért nem teljesen ugyanaz, mint amit rólunk állítasz. az az volna, ha mi átadnánk az email adatbázist bárkinek. de mindegy, kár volna huszadszorra megbeszélni, hogy van igény arra, hogy rejtsük el őket. hallottuk, írtam, hogy foglalkozunk vele.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#152) Domxc


Domxc
senior tag

Nehez lesz megszokni, dehat evvan.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#153) Chaser válasza Parci (#151) üzenetére


Chaser
titán

"hallottuk, írtam, hogy foglalkozunk vele." :K nem trolllllkodok tovább, nyomjátok a melót :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#154) vakond5


vakond5
őstag

Nem tudom, írta-e már valaki, de szerintem az lenne a legprofibb megoldás, ha tennétek valahova a Hardveraprón egy gombot a régi kinézethez, és egyet az újhoz is. Azért jó ötlet szerintem, mert az oldal látogatóinak a 3/4-e tuti örülne neki.

Csak egy javaslat :R

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#155) Mr X


Mr X
veterán

Egy kérdés azért felmerült bennem. Senki nem használja a belépve maradás lehetőségét? Mert akkor egyszer kell bepötyögni a jelszót, ha mobilról is tolja, akkor kétszer, aztán kész.

(#156) Lenry válasza vakond5 (#154) üzenetére


Lenry
félisten

nem, mert a kettő két totál külön rendszer, nem csak egy új kinézet.
az új indításával a régi le lesz állítva

(#155) Mr X én igen, bár pár havonta így is kilogoltat a rendszer, gondolom lejár a sütik szavatossága.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#157) Jester01


Jester01
veterán

openid jó lesz ha lesz, de ugye az nem email cím ám, maximum a formája hasonlít. Akkor meg majd openid és email fog kelleni? Vagy ezt még nem tudni mert távoli ködös jövő?

Zárójeles kérdés, az "Időkorlát nélkül belépve maradok" funkciónak mennyi az időkorlátja? :DD Csak mert néha azért ki szokott dobni.

Jester

(#158) vakond5 válasza Lenry (#156) üzenetére


vakond5
őstag

Az gond, dehát nincs mit tenni :( :R

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#159) gordonfreemN válasza Chaser (#89) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Akkor te is ugyanazért kaptad, amiért én. Vagyis ez volt az utolsó csepp :K

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#160) huntermati


huntermati
tag

Zsíír. :D

(#161) Polllen válasza Sanya (#147) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én régen ezért használtam több fiókot... Ma meg már az alias-k sokat segítenek, de +1 a kérésre. :) (ettől még nem szeretem a spam-t)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#162) Nordic válasza Lenry (#156) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Az is megérne egy misét, hogy az e-mail alapú belépéstől, hogy a kuktába jutott el valaki az új hardverapró külsejéhez:DDD.

(#163) Kiki18


Kiki18
őstag

Oké,értettem.Nem látom sok értelmét,de ha már divat akkor divat. :)

(#164) Sanya válasza Lenry (#156) üzenetére


Sanya
nagyúr

az pont akkor van, amikor frissül a krómod

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#165) ch003067


ch003067
addikt

Kövezzetek meg, de én nem értem, hogy ez hogy lesz :D

(#166) Mr X válasza ch003067 (#165) üzenetére


Mr X
veterán

Belépésnél eddig azt írtad névnek, hogy "ch003067", ezután meg az email-címedet írod, amivel regisztráltál ide. :)

(#167) ch003067 válasza Mr X (#166) üzenetére


ch003067
addikt

Ez nem valami jó :F

Miért kell állandóan újítani mindent ? ?

(#168) Mr X válasza ch003067 (#167) üzenetére


Mr X
veterán

Egyszer beírod, ráböksz, hogy ne léptessen ki, oszt joccakát. Nem kell egy ideig többször beírnod. :)

(#169) ittakary válasza ch003067 (#167) üzenetére


ittakary
nagyúr

Emiatt tényleg pont felesleges a rinya :) Én támogatom.

(#170) Kakumix válasza Mr X (#168) üzenetére


Kakumix
senior tag

Sajnos ez a ne léptessen ki, nem igazán működik az esetemben. Valószínűleg túl sok gépről (böngészőből) lépek be (munkahelyi gép, notebook, otthoni két gép, telefon és mindegyiken legalább két böngésző :) ).

Legyen szép napod!

(#171) Mr X válasza Kakumix (#170) üzenetére


Mr X
veterán

Nem tudom, van-e limit, hány gépen lehetsz bejelentkezve, de ha minden gépebepipáltam mindhárom lehetőséget, engem még nem dobott ki.

(#172) GaborGh válasza Mr X (#90) üzenetére


GaborGh
őstag

:DDD :DDD :DDD

(#173) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Én már három hete sem tudtam belépni a régi nevemmel (Gadgetfun), ezek szerint azért, mert a köcsög Indamail megszüntette a fiókomat valami miatt... kénytelen voltam újra regisztrálni új emailcímmel. Remélem nem kell harmadszor is regisztrálnom, mert akkor inkább lépek, nem éri meg nekem ez a sok macera, hogy néha hozzászóljak...

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#174) Chaser válasza Gadgetfan_ (#173) üzenetére


Chaser
titán

Hmmm...nekem már réges régen nem élt a mailcímem amivel regisztráltam, de belépéshez eddig nem is kellett, sőt még most se kell. Username/password ami kell kb..tudtommal:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#175) Winner_hun válasza Parci (#104) üzenetére


Winner_hun
félisten

Inkább legyen rá beállítás hogy látható legyen-e vagy sem. Én kimondottan kérném hogy maradjon úgy ahogy van. Már ha számít valamit a kérésem

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#176) tajcsi válasza ch003067 (#167) üzenetére


tajcsi
senior tag

Végülis tökmindegy mit írsz be, mailcimet vagy júzernémet....nem? Engebb jobban megijeszt az új kinézet amitől kiverte az agyam a biztosítékot. :( Tényleg, öreg vagyok már ehhez az új dolgokhoz...még jó hogy a negró cukor a régi ;]

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#177) Gadgetfan_ válasza Chaser (#174) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Ha nem emiatt, akkor viszont nem tudom miért nem engedett be. A jelszavam biztos, hogy jó volt... :F

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#178) Youri


Youri
veterán

érdekes váltás, de biztos jó ok van rá, annyira nem is zavaró... most így belegondolva, 7,5 év után a jelszavam is csereérett lehet :DDD

Gadgetfan_: lehet így megy a régi usered is? :)

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#179) axioma


axioma
veterán

Nekem az a problemam ezzel a huzassal, hogy van ez a nick-em, amit anno regisztraltam (vszinu valami jatek volt), aztan nem hasznaltam, es csak azert talaltam vissza, mert a megszokott usernevem van megadva. Es most mar hasznalom honapok ota aktivabban.
De mi van, ha van valami me'g tobb evvel korabbi regisztraciom is, masik nick-kel, amit mar ennel is jobban elfelejtettem, es ehhez a cimhez kotottem azt is? Mi a biztositek, hogy ez a nick-em marad meg a hozza tartozo email cimmel, es nem a masik, vagy egyik sem? Legalabb egy emailt kaphatnank minden nick-hez errol a valtozasrol, akkor feltunne, hogy jeee, erre a cimre meg ket nev letezik foglalva...
Sajna a postaladam parszor elszallt mar azota, hogy megvan ez a cimem, a visszakereses nem opcio (bar nem szoktam a regisztracios maileket kidobni).
Esetleg van valami egyszeru "logikus" valogatas (pl. utoljara melyik lepett be), vagy lehet valahol nyilatkozni, hogy ezt szeretnem megtartani, ha van tobb is?

(Bocs ha mar volt, csak kicsit olvastam vissza, es ott nagyon nem errol van szo.)

(#180) Chaser válasza Gadgetfan_ (#177) üzenetére


Chaser
titán

Majd valaki megmondja, de biztos nem kell létező mail a belépéshez mert az enyém se létezett már fél éve biztos, ami adatlapon volt az meg eleve fake lett miután a ph motor átírta, ennek már több éve.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#181) tildy


tildy
nagyúr

A mellekhatasok elkerulese erdekeben azt hiszem a ritkan hasznalt, amde rovid emailcimemre terek at... Sokaig tartana egyebkent begepelni...
Pedig nem veletlenul hasznaltam azt az emailt , amit, no mindegy...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#182) petipetya válasza axioma (#179) üzenetére


petipetya
nagyúr

Minek kell több nick?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#183) axioma válasza petipetya (#182) üzenetére


axioma
veterán

Nem kell tobb, nekem csak ez kene, de nem latom biztositva, hogy valamikor valamiert, 5 perc hozzaszolasert vagy vasarlasert vagy barmiert nem irtam be egy masik nicknev melle ugyanezt a mail cimet... Mondom, nem hasznaltam rendszeresen az oldalt, csak az utobbi honapokban. Es nagyon morcos lennek, ha ezt kirugnam alolam egy egyszeru feledekenyseg miatt!

(#184) huntermati


huntermati
tag

Akkor most a másik 3 nickemet nem tudom majd használni? :Y

(#185) kenwood3 válasza GrandeP (#150) üzenetére


kenwood3
őstag

ezért van nekem a kedvencek között a topik :DDD

Gadgetfan_ jelezni kellett volna ezzel a nickeddel a modkerbe, hogy ki vagy igazából és, hogy nem tudsz belépni a régi nickeddel :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#186) mokus1


mokus1
addikt

Nekem már egy régi emailcimem van amit szinte sose használok és szinte csak a ph, meg egy két oldal miatt él. Esetleg lesz mód megváltoztatni?

(#187) Chaser válasza mokus1 (#186) üzenetére


Chaser
titán

Saját példámat alapul véve: biztos lesz, illetve van. Csak beírod az újat, oda fog menni az új password, tehát létező legyen.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#188) WonderCSabo válasza huntermati (#184) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Wut?

mokus1: Most is meg tudod változtatni, és tudtommal később is.

[ Szerkesztve ]

(#189) huntermati válasza WonderCSabo (#188) üzenetére


huntermati
tag

Most azt várom, hogy a modik megtalálják a +3 reget :DDD ;]

(#190) Puma K


Puma K
veterán

Parci nem használja a szerkesztés gombot!

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#191) Chosen válasza Puma K (#190) üzenetére


Chosen
addikt

Különböző személyeknek válaszolt, ez engedélyezett.

(#192) Chaser válasza Chosen (#191) üzenetére


Chaser
titán

Ilyen rövid hsz-eknél nem, de sztem Parci pont belesz@rt:D:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#193) Puma K válasza Chaser (#192) üzenetére


Puma K
veterán

Ne légy a saját magad ellensége.

Mondom ezt azért, mert láttam itt a topic eleje felé, hogy több mint 5 moditól érkezett rád panasz, lehet most szúrja a szemed valami, vagy nem tudom és nem is az én dolgom, de később meg lehet megbánod, hogy ha kibannoltatod magad. :U

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#194) szente


szente
addikt

"Miért kell változtatni?
Ratyik vagytok!
Köcsög modik!
Szar az új Hardverapró!"

Topik zárható....

:D

(#195) Chaser válasza Puma K (#193) üzenetére


Chaser
titán

Hö? :F :D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#196) r3dsnake válasza Kalandor (#51) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

tudom, hogy nagyon idióta kérdés lesz, és hogy biztos a szemem előtt van a megoldás...

...de mégis hol/hogy?

köszi!

(#197) WonderCSabo válasza r3dsnake (#196) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Üzenet fejlécében rákattitasz a csillagra.

(#198) zoo8800 válasza Parci (#76) üzenetére


zoo8800
veterán

rászolgált a kollega a banánra. :D

az ötlet remek, sokaknak szopás volt pl. mobilról belépni a cifra nickjük miatt.

rip and tear, until it is done

(#199) r3dsnake válasza WonderCSabo (#197) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Privát üzenetekről van szó? Ott nem látok semmi ilyesmit :B

ápdét: ó, rájöttem. csak azt jehet megjelölni, ahol más írt rám először... logikus... :F

[ Szerkesztve ]

(#200) Parci válasza axioma (#183) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

és egész pontosan mi tart most vissza, hogy belépj mindegyik nickeddel, és megadj egy-egy jó emailcímet? no, nem mintha nem volna tilos az egy ember = több nick felállás.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.