Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szupermacs


szupermacs
veterán

LOL! A végén Dark Helmet befigyel. :C

[ Szerkesztve ]

(#2) Squirrel


Squirrel
őstag

Valaki megmagyarazna nekem, hogy a fenykard hogy tesz kulonbseget anyag es anyag kozott? Gondolok arra, hogy a droidokat kettevagja. A korlatokat neha-neha kettevagja. A fat szinten felbevagja. Viszont ha porgetik, a foldon/talajon/padlon csak szikrazik. A rohamosztagos vagy felkelkelo viszont csak osszecsuklik, ha atsuhan rajta a fenykard. Pedig Luke es Vader kezet is atvagta. Nem ertem.

(#3) szupermacs válasza Squirrel (#2) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha a falat is átvágná (betont) nem nézne ki jól a filmben, hogy összedőlnek az épületek. Nem tudom, hogy a márvány, gránit vagy beton hány fokon kezd el olvadni. Fémnél látható volt már a Baljós árnyakban, hogy tömör fém ajtót lassan éget át.
A többi csak gore kérdése, hogy mennyire mernek brutálisak lenni. Szinte semennyire.

(#4) Stauffenberg válasza Squirrel (#2) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez olyan, mintha a fireball vagy a healing potion tudományos magyarázatát várnád. :) A Star Wars egy fantasy világ, csak a sci-fi filmekre jellemző díszletben. Orkok helyett vannak rohamosztagosok, Gandalf botja helyett meg sugárvetők okádják a villódzó lövedékeket. :D

Ezt nem kell érteni, csak elfogadni, hogy itt nem érvényesülnek a racionalitás szabályai, egy fantasy mese mindig ilyen.

(#5) Squirrel válasza Stauffenberg (#4) üzenetére


Squirrel
őstag

Nem a racionalitas hianyaval van gondom, hanem a kovetkezetesseg hianyaval :-) A konyvekben (nem az eredeti trilogiaban) pedig kitertek, hogy milyen tiszta fegyver a fenykard, mert nem spriccel a ver a hasznalataval, mert ugye egeti a szoveteket.

De jobban nezne ki, ha a jatekokban is repulnenek a karok s fejek.

(#6) Astroboy válasza Squirrel (#2) üzenetére


Astroboy
őstag

Vannak dolgok, amiket még a Jedik sem vágnak... :DD

(#7) Persie12


Persie12
aktív tag

Én megfogadtam az első rész után hogy ezt nem rendelem elő mert abba szégyen szemre 10 órát bírtam belerakni. De látva ezt a trailert, elkapott a kell érzés. Mondjuk legutoljára is csak a szememre támaszkodtam...meg is bántam.

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#8) DaveHutt válasza Persie12 (#7) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nem olyan bonyolult néhány hetet várni az első tesztekig.

(#9) Persie12 válasza DaveHutt (#8) üzenetére


Persie12
aktív tag

Na jó, de a csili vili előrendelői ajándékok,dlc stb is izgatja a fantáziám. Amúgy meg a tesztekre nem adok, mások lefikáznak olyan játékokat amik tetszenek nekem és olyanokat dicsőitenek amik nekem meg nem tesznek, vagy nem annyira nyűgöztek le. Én a saját tapasztalat híve vagyok, sajnos épp ezért lőttem pár bakot. :(

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#10) tuki2200 válasza Persie12 (#9) üzenetére


tuki2200
senior tag

Nagyon vartam, emiatt vettem ujra konzolt (pc-m nincs) de a BETA oriasi csalodas volt, az egesz jatek olyan "Meh..ok" feeling. Majd valamikor jovore megveszem felaron a premiumot

(#11) Persie12


Persie12
aktív tag

"Asszondod"?

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#12) Peterson_


Peterson_
addikt

Arról esetleg volt valahol szó, hogy miért erőltetik baromira ezt a Rey lányt, és miért ignorálják teljesen az előzménytrilógia hőseit? :(

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#13) Astroboy válasza Peterson_ (#12) üzenetére


Astroboy
őstag

Addig örülj, amíg a csajokat erőltetik...lesz egyszer még Rey-ből Gay meglásd.
Párat alszunk oszt' nyakunkon a Pride Wars :DDD :D

(#14) Stauffenberg válasza Squirrel (#5) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A Jedi Outcastben voltak levágott végtagok, nem mai játék, de bármikor elő tudnám venni. De a filmekben is többször voltak szeletelések (kezek, fejek), Dart Mault meg konkrétan deréknál kettévágta Obi Wan.

Nyilván sokkal erőszakosabb is tudna lenni a film, de a következetesség inkább a korhatár besorolás terén érvényesül. Ez nem egy Game of Thrones, hogy bármi beleférjen a kilógó belektől a testtől elválasztott péniszig, be kell vinni a gyerekeket is a moziterembe.

(#15) Squirrel válasza Stauffenberg (#14) üzenetére


Squirrel
őstag

Igen emlékszem a Jedi Outcast-re is meg a filmekre is :) Bár a Return of the Jedi elején sem hullottak már a végtagok.

(#16) doooo válasza Squirrel (#2) üzenetére


doooo
veterán

Padlót/talajt/falat, hogy lehet kettévágni? Belevágni lehet, azt meg is teszik, vagy egy darabot kivágnak mondjuk falakból, padlókból ( a talajból azt is nehéz lenne :U ). Nem csak szikrák vannak ott, legalábbis normálisabb esetben, hanem meg is olvad a vágás nyoma, de nyilván az adott világ megenged olyan lehetőséget, hogy ha nagyon gyorsan, alig érintik hozzá a kard végét egy kemény/sűrű/szilárd anyaghoz (mert ugye számtalan féle tulajdonságú anyag lehetséges, ezt te is tudhatod a valóságból is, nem kell a kardnak eldöntenie, nem válogatós, egyszerűen csak nem minden reagál rá egyformán), akkor szikrázni fog. A másik meg, hogy kell idő, amíg átmegy a dolgokon (megint csak az adott anyag tulajdonságainak megfelelően). A testrészeknél is így van, amíg nem vágnak át egy testet teljes hosszában, addig nincs okuk csak úgy spontán feldarabolódni szegény katonáknak, egyszerűen összecsuklanak. Lehet, hogy nem minden Star Wars-szal foglalkozó médiumban egyformán jelennek meg ezek, vagyis, hogy nem mindig van jelen, ugyanolyan formában az általad áhított következetesség (vagy mert nem fontos az adott cselekményben, vagy anyagi okok, vagy korlátozott brutalitás, stb.), de te sem vagy túl következetes némely elvárásoddal... ;) Néha el kell képzelned valós történésekhez kapcsolva a dolgokat, logikusan, vagy a könnyebbik, ha elkönyveled, hogy felesleges agyalni ezeken, mert kitaláció az egész ( bár attól még nem kell mindennek lehetetlennek lennie benne, függetlenül attól, hogy mi találkoztunk-e ezidáig olyan dolgokkal, vagy sem). De ezeket nyagjából már leírták felettem.
Bocsánat az agymenésért. :B

(#17) ribizly válasza Astroboy (#13) üzenetére


ribizly
veterán

LoL! :D
Egyébként egy kicsit nekem ez a Battlefront 2 béta elvette a kedvemet az egészről. A játék grafikailag üt. Egyedül a rombolhatóságot hiányoltam egy kicsit. De egyébként tényleg csak néztem egy ideig.
De ennyi. Nincs benne igazából semmi amiért én ezt venném elő valami más (Battlefield 1/4, CoD, CS, Destiny2, pubg, ...) helyett. :(
Egyededül a kampány story érdekel, de azért nem veszek teljes áron játékot.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#18) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Tudják,hogy kell huzogatni azt a bizonyos cukrosmadzagot :)
Nehéz visszafogni magam,de jól tudom,hogy az ötödik respawn után kikapcsolnám és...ennyi volt 60ojró
Nekem már csak a "lineáris szarok" maradtak. Tömény élmény zéró cukor

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#19) Stauffenberg válasza hombre[EU] (#18) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ha PC/Xbox a platformod, akkor simán megvárhatod míg bekerül Origin/EA Accessbe. Újabban ~10 hónap után kerülnek be az új EA játékok.

Én már nem adok 60 eurót EA játékért.

(#20) Scholes9 válasza Stauffenberg (#19) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem sok játék van ami ér ennyit, pláne megjelenés napján :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.