Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #90088192


#90088192
törölt tag

:DDD
En is önsanyargató vagyok, a bontóból szedtem össze az autóim javát, de ez már nekem is sokk :DD
Egyszerűbb lett volna felsorolni mi volt jó az autón ;] igaz akkor nem lett volna 17 része csak max 1 :R
Most mar tudom ilyen a villám kár :D
Szerintem már nem sok minden maradt amit ki lehet cserélni/javítani, úgyhogy körbe értél :K

(#2) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

" Eltört egy darabka műanyag, ugyanaz mint múltkor. Egyre jobban érik a gondolat, hogy legyártassam fémből."

Inkább azt kellene megnézni, hogy mi szorul abban a mechanikában. Normálisék azért raknak műanyagot a mozgatórendszerbe, hogy az törjön, ne az értékesebb alkatrész.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#3) Luck Dragon

Szép kis írás, mire mindennel végzel ,plusz azok a felnik is rá kerülnek igazi patika paripa lesz.
Csak így tovább.
:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) Petyyyyy válasza #90088192 (#1) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Hidd el, szívesen megúsztam volna ezt a szeretetcsomagot. Illetve részben nem, mert remek figurákkal sodort össze a sors emiatt. :)
Egyébként én is úgy érzem nincs már több reszelni való.

Hieronymus - Jár a keksz, kitűnő észrevétel. :K Mindkét alkalommal megvizsgáltuk szorult-e valami a szerkezetben, de nem. Sőt, a cseredarabokat is ellenőriztük. Csak azért is érdekes a dolog, mert a maradék három ajtóban egyetlen meghibásodás sem volt.

Luck Dragon - Köszike, igyekszem. :)

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#5) #90088192 válasza Petyyyyy (#4) üzenetére


#90088192
törölt tag

Van ez így, különben az ablakemelő sokszor megbillenti az ablakot ha a sínek távolsága nem jó vagy deformalodott. Vagyis az üveg keresztben akár felmenni ami kézzel működtetés közben nem egyértelmű.
Régi Ford Falcon EF az összes ezzel szenvedett most már a bontoban is ritkaság. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.