Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Torry


Torry
addikt

Furcsának találom a meglepődésedet, főleg, hogy rutinosként írtad le magad. Nagyon sok játék a dokumentumok vagy a rejtett appdata mappába pakolássza a mentéseit, hiába telepíted magát a game-t másik partícióra.

(#2) Petyyyyy válasza Torry (#1) üzenetére


Petyyyyy
addikt

A napokban jutott időm rá először, hogy Steam-es játékkal is játszak a telepítések óta és az appdata mappát elfelejtettem másolni. Külön gratuláció nekem. A többi "nosteam" játék működött, mivel azok a Dokumentumokhoz mentenek. Emiatt lepett meg a dolog.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3) sto1911


sto1911
veterán

A Steam nem szinkronizal a felhobe? Kiveve, ha warez steames jatekkal jatszol...

(#4) Bjørgersson válasza sto1911 (#3) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem minden játék esetében.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5) sto1911 válasza Bjørgersson (#4) üzenetére


sto1911
veterán

En azt hittem, hogy ez alapkovetelmeny egy steames jateknal, az a par, ami nekem van es jatszok vele, az mind syncel.

(#6) Petyyyyy válasza sto1911 (#3) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Én is azt hittem. De az említett Mafia 2 sem szinkronizál, FC3 viszont igen holott mindkettő eredeti steames. :))

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#7) Bjørgersson válasza Petyyyyy (#6) üzenetére


Bjørgersson
félisten

FC3 a Uplay miatt szinkronizál. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8) Petyyyyy válasza Bjørgersson (#7) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Tudom, csak jól esett a Steam-re simítani ezt is. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.