Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Petyyyyy:] G15 v3

Hozzászólások

(#1) alcsa


alcsa
senior tag

:Y, mennyi idő kellett annyi mocskot összegyüjteni?

Egy kis WD40-el nem lenne simább a billentyűk járása?

[ Szerkesztve ]

(#2) zsolt501 válasza alcsa (#1) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nem minden műanyag alkatrész szereti a WD40-et

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#3) alcsa válasza zsolt501 (#2) üzenetére


alcsa
senior tag

Akkor valami más kenőzsír, olaj. De ha már úgyis vett másikat, akkor gondolom lényegtelen.

(#4) zsolt501 válasza alcsa (#3) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Azzal nincs is gond, csak arra kell odafigyelni, hogy bizonyos műanyagok puhulnak és más műanyagok törékennyé tudnak válni bizonyos kenőanyagoktól.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#5) Petyyyyy válasza alcsa (#1) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Attól függ hol lakik az ember gyereke. Pl otthon vidéken kb egy-két év sem lenne ilyen, mert tisztítanám rendszeresen. Fogalmam sincs amúgy.

Gondoltam én is a kenésre, de pl WD40 előbb-utóbb kiszárad, plusz amit előttem is írtak.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#6) AxBattler


AxBattler
félisten

Nyami. :D

Néhány havonta kirázom az irodai klaviatúrát, hát abból is ami kijön...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#7) zsolt501 válasza AxBattler (#6) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Érdemes az egeret is kitakarítani, mert abból is csodás dolgok tudnak kijönni :Y

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#8) AxBattler válasza zsolt501 (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, azis! Fincsi homogén sárgás-szőrös réteg képződik az alján, rendszeresen kaparom. :))

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#9) ivana


ivana
Ármester

A keycapek takarításához a bevált módszer egy nestea-s üvegbe beledobálni, mellé kézmeleg víz, meg egy mosogatógép tabletta. Csodákat művel :)

(#10) Petyyyyy válasza ivana (#9) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ezt még nem hallottam. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#11) kemotox válasza ivana (#9) üzenetére


kemotox
addikt

Rázni is kell ha jól gondolom, ugye?
A "kézmeleg" szóra pedig figyeljetek, én kukáztam egyszer egy (szerencsére olcsó noname mezei gumidómos) klaviatúrát azzal, hogy forró vízben takarítottam meg :D Volt pár gomb ami már nem ment vissza...

(#12) ivana válasza kemotox (#11) üzenetére


ivana
Ármester

Jaja nem árt, a Model M bírja a forrót is, de a biztonság kedvéért írtam kézmeleg vizet.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Petyyyyy:] G15 v3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.