Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) Komorgó válasza petipetya (#33) üzenetére


Komorgó
csendes tag

Helló, 3-4 napja tesztelek egy ilyet, és nem tudok pozitívan nyilatkozni. Sem szoftver, sem hardver szinten nem üti meg a mércét. Az egyetlen verzió az androidos appok között, ami hajlandó működni, az az, amelyiknek a qr kódja a dobozon volt, a gyártó ad egy subdomain letöltési linket a 4.1 verzióhoz. Tisztán angol nyelvű.
De nem is ez az igazi baj.
A problémák már a bluetooth párosításnál kezdődnek. Eddig nem találkoztam olyannal, hogy a Huawei Mediapad tablet kérés nélkül elfelejtette a párosított eszközt, ezzel viszont bármikor megesik. Akitől kaptam az órát, eleve társítani sem tudta a telefonjával.
Két napig volt a kezemen. Az első éjszaka után még ki tudta olvasni a tablet az alvási ciklust, ma már nem sikerült. A lépésszámot, kcalt, távolságot igen. De hiába ismertettem fel újra a tablet bluetooth részével az eszközt, a kezelőszoftveren belül újra kellett, és igen nehezen ment, 4-5 próbálkozás után. Tehát a szinkronozás nem leányálom.
Még tudnék a szoftveres gondjairól mesélni, de minek?
Visszarakom a dobozába és elteszem, valószínűleg a gazdája eladja, mert ő sem ilyen lovat akart.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.