Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PC-rev-RM


PC-rev-RM
tag

Dark City: kevéssé ismert, pedig óriási. Azóta tán nem is egy film merített ebből az alkotásból. Legutóbb pl. The signal c. sci-fi Lawrence Fishburn-el. Erről sem nagyon visszhangzik a sajtó (mert nem fősodor-beli, gondolkozni, figyelni kell), pedig elég jó film. Azt mondják, az a film, ami az első 15 percben nem vetíti halványan a néző elé, mi fog történni a film egészében, nem lesz érdekes, ezért ilyet ritkán csinálnak.

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#2) petipetya válasza PC-rev-RM (#1) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pedig szerintem pont ezek a filmek a jók, ahol szinte végig agyalni kell.

Köszi. A "The signal" már fent volt a listámon, de így most kedvet kaptam ahhoz, hogy már ma este megnézem. :R

Az 5x150 Ft-os verziót töltöttem le - jegyzek minden filmet, hogy a tavaszi adóbevallásában visszamenőlegesen is be tudjam majd fizetni az internetadót.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3) PC-rev-RM válasza petipetya (#2) üzenetére


PC-rev-RM
tag

Én inkább kiélvezem amíg lehet - mindenből a legdrágábbat - aztán majd leülöm. :DDD

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#4) Syl


Syl
nagyúr

Dark City - Órási film. (Ugye ez még a Matrix előtt készült) A Signal (szerintem!) csak egy gyenge utánzat.
The Fault in Our Stars - Gyűlölöm a romantikus filmeket. De. Ezt először elolvastam könyvben, majd megnéztem a filmet. Majd ismét megnéztem, majd még egyszer.
Maleficent - Nagyon érdekes feldolgozás. Számomra egy erős közepes film.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5) petipetya válasza Syl (#4) üzenetére


petipetya
nagyúr

The Signal:

Elég érdekes volt. Csak a végén derült ki, hogy mi is történik pontosan - ha ezt tudom előre akkor megúsztam volna a folyamatos agyalást a film közben. Ez a csavar nekem nagyon tetszett benne! Összességében bejön a film. :C

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.