Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Trudenzo válasza petipetya (#99) üzenetére


Trudenzo
újonc

Tudsz ilyen alkalmazásra példát mondani, légyszi? Ennyire sajnos már nem vagyok képben :)

(#102) Victoryus válasza Victoryus (#100) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Megcsináltam, jó! Köszi

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#103) petipetya válasza Trudenzo (#101) üzenetére


petipetya
nagyúr

Business Calendar

Today Calendar

"nincs rá lezsóidő"

(#104) petipetya válasza Victoryus (#102) üzenetére


petipetya
nagyúr

:C

"nincs rá lezsóidő"

(#105) Trudenzo válasza petipetya (#103) üzenetére


Trudenzo
újonc

A business calendart telepítettem, azon sem látszanak, pedig beállítottam a névnapokat ott is :W
Lehet, hogy ideje feladnom és venni egy speditőr naptárat :D

(#106) Kelvin


Kelvin
őstag

Sziasztok! Az miért van, hogy néhány név minden hónapban ki van emelve (nálam kékkel és nagyobb betűvel) az egész nap.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#107) boogie84 válasza Trudenzo (#98) üzenetére


boogie84
veterán

Szia, nálam is ugyan ez a helyzet:

weben látszik minden:

[link]

[link]

Telefonon meg ennyi:
[link]

Rájöttél közben, hogy mitől lehet? Én is frissítettem mindent, telefont ki és vissza kapcsoltam...

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#108) golyós


golyós
őstag

Üdv!
Sikerült beállítani viszont egyik mobolon lévő naptáramban sem látszik pl Május 10-11-20-21-31 névnapja.
Webes felületen a goggle naptárban ott vannak de a telefonon se a google naptár, se az S tervező se az Acalendar nem mutatja ezeken a napokon ( minden hónapban hiányzik egy csomó)

Nem igazán értem :F

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#109) golyós válasza golyós (#108) üzenetére


golyós
őstag

Ha beírom kézzel akkor megjelenik a naptárban, viszont a netes naptárban ekkor kétszer szerepel.A régit törlöm és így megmarad.
Beírom kézzel, de azért érdekes :F :(

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#110) czifraj2


czifraj2
csendes tag

Helló, nekem sikerült beimportálni a fő naptáramba... (Igen tudom, elsőnek olvasni... de na :) )
Az a baj, hogy 417 dolgot importált be, a deletenevnap meg valami 381-e tartalmaz.
Nem törlődik ki semmi.
Csináltam egy naptárat oda is beraktam, de semmi ugyan úgy ott maradt.
Valaki tud segíteni?
Publikus emailra is tudtok írni, gyorsabban olvasom. Előre is köszönöm.

(Win7, chomre)

(#111) lajbim


lajbim
csendes tag

Sziasztok!

Sikerült feltelepíteni a leírás szerint, de idegesít, hogy minden éjszaka jelzi, hogy milyen névnap van!
Ki lehet ezt valahogy kapcsolni?

(#112) cintula187 válasza czifraj2 (#110) üzenetére


cintula187
addikt

Sziasztok!

Köszi a naptárat. A naptár törlés nálam se működik. Ezt írja:

Nem sikerült az események importálása: A fájlban lévő események némelyikét a program nem importálta, mert ön már korábban importálta azokat a Google Naptárba. A fájl többi eseményének importálása megtörtént..

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#113) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

:R

(#114) edima10


edima10
tag

Örülök, hogy rátaláltam erre, megspóroltam vele egy kis munkát! :R

(#115) juhi56


juhi56
tag

Hogy lehet a google naptárat kitenni pc-n az asztalra? Húzással nem sikerült.

(#116) domesz71 válasza MolnárPéter (#21) üzenetére


domesz71
újonc

Sziasztok!

Sajnos most regisztráltam és nem ismerem az oldalt.
Az sem biztos hogy jó helyre írok.:-D
Viszont segítséget szeretnék kérni..én is rossz helyre importáltam a névnapokat a gmail-es fiókomba.
Amit leírtatok az működik ha bármilyen naptárat csinálok és beimportálom a névnapokat...ki is tudom törölni...csak onnan nem ahonnan ki akartam valójában a főnaptártól!
Már többször is importáltam .a naptár törlést .de sajnos ugyan úgy benne van.ka névnapokat...ogy hogy csináltuk már nem emlékszem hozzá
A lányom mobiljáról adtuk hozzá a névnapokat...hogy hogy csináltuk már nem emlékszem
Mit csináljak vele? :O
Előre is köszönöm :-)

(#117) xSide


xSide
őstag

Frissítettem a Névnapokat a Magyar Ünnepnapokkal és egyéb napokkal...

(#118) golyós válasza xSide (#117) üzenetére


golyós
őstag

:R
A cikkben a link már azt mutatja?
Én is törölni fogom és feltenni újra mert júniusban heti 2-3 hiányzik a telefonon.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#119) [P]laci válasza xSide (#117) üzenetére


[P]laci
senior tag

Sziasztok!
Véletlenül nem külön naptárba importáltam ezt a frissített naptárat, de sajnos a cikkben linkelt eltávolító nem működik! :(
Tudnátok segíteni?

(#120) [P]laci válasza [P]laci (#119) üzenetére


[P]laci
senior tag

senki? :U

(#121) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Sziasztok, nekem eddig kiválóan működött az itt leírt módszert (amit ezúton is köszönök!), de ma reggelre eltűntek a telóról a névnapok... A goggle naptár beállításaiban ott szerepel a névnap naptár, rá is frissítettem, megpróbáltam mindent, de csak nem jeleníti meg... Ilyenkor mi van? :F

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#122) zoleeno1 válasza zoleeno1 (#121) üzenetére


zoleeno1
addikt

szerk: most látom, hogy valamiért mára meg holnapra nincs névnap a fájlban (legalábbis nálam nem jelenik meg), de kedd-től minden ok. Szóval nem kérdeztem semmit :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#123) rzsolt123


rzsolt123
újonc

Sziasztok! Lett megoldás arra, hogy ha az import sikeres, beolvasta mind a 381 tételt, s mégsem törlődnek ez események?

(#124) jos007


jos007
újonc

Üdv.
S Tervező eltávolítását tervezem a Samsung Galaxy J 500 F készüléken. Esetleg tudna vki segíteni benne?
:W :W :W

(#125) Piatkó


Piatkó
csendes tag

valaki tud megoldást arra hogy a születésnapos értesitéseim idöpontját hol lehet modositani ? most rendszerint egy héttel korában kapok értesitést hogy majd lesz az illetönek szülinapja.

(#126) sfd válasza MolnárPéter (#21) üzenetére


sfd
újonc

Szia, tudom, régi volt a bejegyzésed, de hátha tudsz segíteni. A google napárban benne voltak a névnapok, a fő naptárban, én tettem oda, de már nem emlékszem, hogyan és mikor. Valamiért elég hiányos volt és próbáltam az itteni fórumon írt módszerrel ismételten feltenni. Sikerült is, de nem felülírta, hanem kétszer van benne, azaz két soron is hozza a névnapokat. Próbáltam az általad javasolt fájlt lementeni és beimportálni, amit meg is csinál, mert írja, hogy sikerült, de nem működik. iCalendar a fájl neve: nevnap.ics
A letölrő fájl pedig:eltavolitas.nevnap.ics
Kérlek segíts! Persze kitörölgethetném egyesével a 365 névnapot. El is kezdtem, de azért nem ez a legjobb megoldás, ráadásul nem tudom, hogy mikor melyik naptár bejegyzést törlöm, így teljes a káosz.

(#127) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Lehet még a Facebook-születésnapokat Google naptárba exportálni?
Eddig működött, de most egyszer csak eltűntek a születésnapok a naptárból.

(#128) xSide


xSide
őstag

A dropbox linkem már nem működik. http://bit.ly/nevnaphun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.