Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Simi87


Simi87
senior tag

Azt hittem az Umbre-t csak én szerettem. :C
A hazai hbo sorozatot viszont nem kezdtem el, vannak fenntartásaim.

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr


ÉK

"nincs rá lezsóidő"

(#3) petipetya válasza Simi87 (#1) üzenetére


petipetya
nagyúr

Eredeti nyelven nézted, magyar felirattal?

"nincs rá lezsóidő"

(#4) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Köszi a cikket.

(#5) Simi87 válasza petipetya (#3) üzenetére


Simi87
senior tag

Nem, de gondolkoztam rajta, hogy poén lenne. ;)

(#6) petipetya válasza Simi87 (#5) üzenetére


petipetya
nagyúr

Akkor milyen hazai HBO sorozatról beszéltél?

"nincs rá lezsóidő"

(#7) x_o_n


x_o_n
veterán

a legjobb helyett a kedvenc helyénvalóbb lenne,mert ugye megtévesztő a cím..és sorolhatnám.

(#8) petipetya válasza x_o_n (#7) üzenetére


petipetya
nagyúr

Számomra (és nem mindenki számára) a legjobbak, melyet most jeleztem is a címben. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#9) x_o_n válasza petipetya (#8) üzenetére


x_o_n
veterán

Mindenesetre az a film,nálam is benne van a top 50-ben,nem az ideiben hiszen ez egy 2011-es film Legfőképpen azért mert élénk példája hogy van élet a 80-as évek filmjei után,és nem kell mindig a speciális effektek,hullák hada hogy egy film jó legyen,mondanivalója legyen.
Mostanában amugy beszippantottak a Skandináv filmek,legyen az a Koppenhága , Varg veum stb.
Talán a jelenleg 40 évesek vagy idösebbek emlékeznek a Királyi tvn 1980-körül vetitett Lycka till mini sorozatra,azt szivesen megnézném Újra.

(#10) petipetya válasza x_o_n (#9) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az utóbbi 2 évben én is inkább a skandináv vizekre eveztem a sárkányhajóm fedélzetén. Ezenkívül egyre több az angol mestermű, melyekhez szerencsém volt. Emellett az Umbre és a Loverboy miatt jövőre kicsit jobban utánanézek a román filmeknek és sorozatoknak, mivel ez a kettő nagyon bejött.

"nincs rá lezsóidő"

(#11) petipetya válasza x_o_n (#9) üzenetére


petipetya
nagyúr

Megnéztem egy intrót erről a Lycka till nevű sorozatról. Kíváncsi lettem, hogy mi az istent jelent a képen látható baromi hosszú szó a fickó neve alatt. :D Közvetlenül csak angolra volt hajlandó lefordítani a gugli (sales engineer).

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#12) x_o_n válasza petipetya (#11) üzenetére


x_o_n
veterán

:DDD
én most megnéztem mivel a youtubon fent van,meg is lepödtem,2x15 percet,eszméletlen hogy kb 30-35 éve láttam és mennyire meg maradtak az arcok,szereplők..jó kis nyelv ez a svéd :)

(#13) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

A SpaceX nem nagy dolog, mint technológia érthető, szerintem magasan az év legnagyszerűbb űrkutatási eredménye a New Horizons Plútó képei. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) petipetya válasza Cyberpunk (#13) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nézőpont kérdése. Nem vitatom a dolgot, mert véleményem szerint a Plútó még mindig bolygó, és gyermekkorom óta kíváncsi vagyok rá.

Ám valamivel el kell majd jutni oda is. Ez persze nem a Falcon 9 lesz, de ahogy az almával is történt...

"nincs rá lezsóidő"

(#15) Simi87 válasza petipetya (#14) üzenetére


Simi87
senior tag

Aranyélet

(#16) petipetya válasza Simi87 (#15) üzenetére


petipetya
nagyúr

2. posztod, amikor is fogalmam sincs mire válaszolsz, és legfőképpen mit.

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.